Jump to content

Mixtape


hand banana

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

buddah > thrashina od mixtajpeta prve lige... i jesi mixovao i ako si... still, ima jebeno neflowichni flow tako da je to kul... najmanje mi trip od 3 do 5. pesme... ona jesu stvar je rupa najdublja, tu zamalo da zveknem stop jer posle radioheada i mayhema, kuku-lele... naravno i mayhem njishti za anale al to je taj neflow... i clutch si mogo bolju pesmu da turish...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mopa je za top 10 godine...

naj iznenadjenje god...

 

 

Sad skinuh, ovaj klavir se odlično uklapa uz ovo. Pun pogodak za sada. Ipak od tih 1000 bendova što skineš upadne jedan dobar. ;)

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha za baal u bioskopu.

 

od clutch sam stavio najkracu jer sam ionako prebudzio minutazu sa dve desetominutne. sa jesu sam realno imao problem da ga uguram negde, isto kao i poslednju pesmu (koju sam stavio na kraj zato sto nigde drugde nije sljakala)

 

da sam pravio mikstejp duze od 10 minuta, kapiram da bi bio bolji flow i neke nemetal pesme takodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar cimer.

 

naravno nisam cuo za nijedan bend :D

 

nije me skucala druga polovina koliko sam ocekivao...aljaska odlicna za kraj.

 

 

ball...ocekivano sve, ali dobro za slusanje, svi ste mi nesto mracni i depresivni, gde je springsteen? ween? goticari ste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baal > yeasayer ti je promashaj, a ostalo sve mi super mada nisi rizikovao nishta... sve si hitove pobrao... da ga jebem, kvaran si stvarno... nisi ima de da pogreshish... sem, naravno, yeasayer...

 

zla, zajebo me kraj jer sam neshto planirao ali ispalo da sam ko magarac cele godine mislio da je moj bradati drug william witzsimmons iz ove godine, a nije... jebeni 17. decembar proshle godine... tako da sam kraj, te dve zene, morao da improvizujem i nadjem neki klavir da sklopim sa aljaskom... plus, zaboravio sam da dodam pirg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

baal > yeasayer ti je promashaj, a ostalo sve mi super mada nisi rizikovao nishta... sve si hitove pobrao... da ga jebem, kvaran si stvarno... nisi ima de da pogreshish... sem, naravno, yeasayer...

 

Ne dojmi ti se Yeasayer? Meni lično iznenađenje godine. ;)

 

Najsuroviji:

 

Nisi okasnio naravno. Sad skidam Lazin mikstejp pa ću i ove ostale što nisam skinuo.

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

bodyR, ima zanimljivih stvari ali nije bas za mene

azalov cekam drugi mikstejp da digne umesto crnaca

svinjoubica ima do jaja mikstejp, malo treba otrpeti ono besnilo na pocetku ali posle je odlican; da skidam onaj dionysos?

 

sad pustam ovaj sinstrelov

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

markomane, idi na myspajs njihov pa odluchi sam... album je prekul ako si otvoren za, ono, sve i svashta a kabaretsko u osnovi... Dionysos - La Mécanique Du Coeur... ukucaj ime albuma i myspace poshto imaju posebnu stranu samo za album... meni je prekul, rekoh vec.... ima stvarno svashta da se chuje...

skini Canon - Wide Awake, kapiram, volecesh... o time of orchids necu da pricham jer mislim da vec imash to, jel da?

ma svaki album je kul ako ti se uopshte svidja taka muzika... mislim, sve pesme sa mixa su skinute sa vrh albuma samo josh treba da ti se svidja taj stil kojim se bave...

Edited by Out Of Time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pogubio ciji je ciji mixtejp jer sam ih bacio sve u jedan direktorijum ali koliko mi se cini Body i Baal imaj skroz dobre kompilacije. Crnje su isto kewl cak i one Krangove mlakonje su ok. Svinjoshock mi ni'e "lego" mada ima dve-tri stvari koje bih mogao cak i da slusam. Ostalo nije lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...