Jump to content

Aliens vs. Predator: Requiem (2007)


VoivodBG

Recommended Posts

E bas to...i ja bih vise voleo tu videti nekog baju kao sto je njegovo velicanstvo guverner Kalifornije,pravog akcionog heroja (samo ne da je Vin Dizel :udri: ).Ripli je super,nema sta,ali mislim da u ovo vreme nedostaje jedan pravi muski akcioni heroj tipa Svarcika,Slaj ili Sigal.Bilo bi sjajno da odrade AVP u kome bi se pojavili i Sigurni Viver i Svarcika,i da zajedno gaze ove uzurpatore iz svemira.To bi bilo do jaja.Ali jebiga,Arnold mora misliti na pozare u Kaliforniji.

Vin Dizel bi prosao samo kao Riddick i nikako vise,mozda Rock aka Dwayne Johnson,mada i on se nesto smirio sa tim akcijama jos od walking tall-a :ph34r:

Svarci je previse mator ne bih voleo da gledam smeker sa skembetom kako ubija predatora i aliene.ne bi bilo kul.

E da i sram te bilo za bogohuljenje predalien-a i taj koktel ima dusu :mhihi:

Ja sam sumirao malo film i kako ce to odprilike biti,svemirski brod,pobegne onaj mali predalien(koji je narastao veliki u medjuvremenu),sa sobom povuce face hugger-i koji su bili zatvoreni kod predatora radi daljeg kotenja ili ispitivanja,padnu u blizinu male americke vukojebine,predalien se negde zasteka,face hugger-i pobegnu i nakoti se barem 20-30 aliena,predatori u medjuvremnu posalju jednog svojeg specijalca da pocisti nered,ljudi tj, ono sto je ostalo,pokusavaju da prezive i tako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Predalien je sranje i ne svidja mi se.Zelim da ga pravi i cisti Predator razvali od batina. :)

Jeste Svarci mator,ali reci da ne bi bilo do jaja da on i Sigurni Viver zajedno razvaljuju Predatore i Aliene?Bas bi bilo strava.

Ma kakav crni Rock...on je choban.

Tvoje sumiranje filma je potpuno logicno,i mislim da ce,mozda uz neke sitnice,u principu i biti takav film.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da ce se Predalien i Predator najvise tabati u filmu ;)

Voleo bih oboje da ih vidim ali kako bi onda objasnio vremenski raspon izmedju alien-a(kada je ripli bila ziva) i predatora(kada se svarci tabao sa istim),cenim neki scenarista bi nasao neku idiotsku ideju da spoji nespojivo.

U stranu sa detaljima da voleo bih to da vidim,ali pod uslovom da je Arnold u 40 a takodje i Sigurni da bude mladja,jer kada bi ih gledao matore setio bih se Rokija(i nadolazeceg Ramba) koji mi je ostetio sive celije kada sam ga gledao :uhoh::mrtav:

26 je blizu,cenim da cu da odem da odgledam film u biskisu jer necu moci da cekam toliko dugo....

 

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas da rade film po stripovima opet bi nesto falilo neki fanovi bi se sigurno bunili sto niste iskoristili pricu iz ovog stripa ili onog,ne mogu se zadovoljiti ljudi.

da...sigurno bi bilo nezadovoljnih ali strip je savrshen storyboard koji samo treba prekopirati/prevesti na filmsko platno

i onda ne znam zasto pisu loshe scenarije kad imaju dobre u fiJoci :) :) :)

 

mada i kad uzmu strip (po meni) suvishe pobegnu od originala

evo 30 days of night su izmenili,potpuno nepotrebno.

film bi bio mnogo bolji da su se slepo drzali stripa

 

 

@ DBraveZ :

pa da,ima mnogo

alines,predatod,avp,razni spinoffovi sgde sepojavljuju od tarzana do Supermana...

ja sam odavno skinuo torrentom (pre 2,3 godine) sa demonoida (RIP)

 

evo torrent

 

preporucujem : Aliens - Colonial Marines

ko se lozi na aliens

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da ce se Predalien i Predator najvise tabati u filmu ;)

Voleo bih oboje da ih vidim ali kako bi onda objasnio vremenski raspon izmedju alien-a(kada je ripli bila ziva) i predatora(kada se svarci tabao sa istim),cenim neki scenarista bi nasao neku idiotsku ideju da spoji nespojivo.

U stranu sa detaljima da voleo bih to da vidim,ali pod uslovom da je Arnold u 40 a takodje i Sigurni da bude mladja,jer kada bi ih gledao matore setio bih se Rokija(i nadolazeceg Ramba) koji mi je ostetio sive celije kada sam ga gledao :uhoh::mrtav:

26 je blizu,cenim da cu da odem da odgledam film u biskisu jer necu moci da cekam toliko dugo....

 

Oce,najvise ce se tabati,i Predator ce ga razvaliti.Ako bude drugacije,jako cu se uzjebati. :D

Poklapanje za Ripli i Svarciku?Pa jebiga,Svarci omatorio,proslo 20-ak godina,ali ga izvlace iz vojne penzije da bi resio najezdu vanzemaljaca u jednoj maloj vukojebini u Koloradu,posto je on jedini preziveo i uspeo da ubije jednog Predatora.U medjuvremenu,ljudi u buducnosti shvataju da se u proslosti desava nesto sto moze ugroziti ljudsku rasu,i da su za to odgovorni alieni,a posto je za njih specijalista Ripli,odmrzavaju je iz neke komore i salju u proslost da resi stvari.Tu se skontaju Svarcika i Ripli i pocinju da jebu keve.Naravno,u pocetku ce se Svarcika i Ripli krljati sa Predatorom,ali ce se kasnije udruziti,zajedno razvaliti Aliene i blafemicnu kreaturu Predaliena...Ripli se vraca u buducnost,Svarcika u penziju,Predator na svoju planetu...i eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oce,najvise ce se tabati,i Predator ce ga razvaliti.Ako bude drugacije,jako cu se uzjebati. :D

Poklapanje za Ripli i Svarciku?Pa jebiga,Svarci omatorio,proslo 20-ak godina,ali ga izvlace iz vojne penzije da bi resio najezdu vanzemaljaca u jednoj maloj vukojebini u Koloradu,posto je on jedini preziveo i uspeo da ubije jednog Predatora.U medjuvremenu,ljudi u buducnosti shvataju da se u proslosti desava nesto sto moze ugroziti ljudsku rasu,i da su za to odgovorni alieni,a posto je za njih specijalista Ripli,odmrzavaju je iz neke komore i salju u proslost da resi stvari.Tu se skontaju Svarcika i Ripli i pocinju da jebu keve.Naravno,u pocetku ce se Svarcika i Ripli krljati sa Predatorom,ali ce se kasnije udruziti,zajedno razvaliti Aliene i blafemicnu kreaturu Predaliena...Ripli se vraca u buducnost,Svarcika u penziju,Predator na svoju planetu...i eto.

Slicno sam i ja razmisljao da bi tako ispalo,ali to mi se ne dopada,jer bi bilo proseravanje da ovi iz buduscnosti imaju tehnologiju da se vrate kroz vreme....

A sto se Dutch-a(Svarcija)spominju ga u Predator stripovima,i vodi se kao nestao,izgleda da ga je americka vojska koknula,ali ima barem brata pa bi to i nekako moglo da se ubaci u film.Dok Ripli,pa sta znam ono je klon ostao i ko zna sta je bilo posle 4 dela...

da...sigurno bi bilo nezadovoljnih ali strip je savrshen storyboard koji samo treba prekopirati/prevesti na filmsko platno

i onda ne znam zasto pisu loshe scenarije kad imaju dobre u fiJoci icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

 

mada i kad uzmu strip (po meni) suvishe pobegnu od originala

evo 30 days of night su izmenili,potpuno nepotrebno.

film bi bio mnogo bolji da su se slepo drzali stripa

Znas kako nije svaki strip radio Frenk Miller :)

Tako da ne moze bas svaki da se iskopira....

30 days of night sam video da je izasao sacekacu da izadje na dvd pa da ga odgledam,a i ocekivao sam da ce da ga uniste,jer realno onako dobar strip koji ima svoj stil i smek tesko je prebaciti na film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicno sam i ja razmisljao da bi tako ispalo,ali to mi se ne dopada,jer bi bilo proseravanje da ovi iz buduscnosti imaju tehnologiju da se vrate kroz vreme....

 

Joj,a cela ta AVP prica je realna,je li?Pa to je film,mogu da smisle sta im volja.Kakvo proseravanje,to je zabava.

Strip je potpuno nebitan.Najbitniji je film,a Predator se zavrsava tako sto Svarcika prezivljava,to je ono sto mi vidimo.Bez problema bi ga mogli ubaciti u celu pricu.No,ova diskusija je potpuno besmislena,posto znamo da je Arnold mator,da je guverner Kalifornije,i da ima pametnija posla od snimanja filmova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko se ljudi seca, ali postojao je i drugi deo Predatora :)

U tom filmu je vec proshirena pricha i objashnjeno pojavljivanje Predatora na Zemlji (setite se scene sa kuburom, na kraju filma). Ta ista pricha je u AvP posle proshirena na lov Aliena koji su takoreci predstavljali 'safari' trofeje za Predatore.

To je sasvim ok objashnjenje za pojavu predatora u razlichitim vremenskim epohama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocekivao sam da ce da ga uniste,jer realno onako dobar strip koji ima svoj stil i smek tesko je prebaciti na film.

nisu ga bas unistili..ok je film skroz..ali ima par jako glupih izmena

a to je ono sto mi najvishe i smeta - izmene detalje potpuno nepotrebno

koji uticu na konacnu pricu,a ne bi omeli produkciju da su ostavili kao u originalu

(recimo vampiri ne pricaju engleski - time je vazan deo stripa preskocen)

 

 

 

 

 

sto se tice Sigurni i Svarcenegera :

meni je Predator 2 mnogo bolji od prvog dela

a i Predator i Alien su mnogo veci od bilo kog glumca

Sigurni je uspela da prebaci teziste price na sebe u 2om i 3cem delu

ali se u 4ci pokazalo da je bitno da je alien tu,sve ostalo je zanemarljivo

tako i za AVPr..samod a bude dobrog sibanja..ostalo je zanemarljivo

 

predalien:

on se pojavljuje od samog pocetka

od kad su spojene 2 price u jednu

tako da ocekujem puno od njega u ovom nastavku

 

da...Bill Paxton :

jedini covek koga su ubili i alien i predator :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Predator 2,ajde necu reci sranje,ali mnogo losiji od prvog dela.Pod jedan,Rodzer Glover.Jebote,on je savrsen za uloge tipa Smrtonosno Oruzje.Savrsen.Ali da se on bori sa Predatorom...to je suludo.Pod dva,grad.Nema smeka.Ali nikakvog.Dzungla je zakon.Pod tri,nema Arnolda.U takvom filmu treba glumiti akcioni heroj.Tacka.

I ja ocekujem dobro sibanje i nista vise.Nema tu filozofije,zato mi je i glupo kada odredjeni ljudi u tome traze neku poruku i umetnicki izrazaj.To je akcioni film,cista zabava.Rokanje.To i ocekujem.

Predalien?Ja od njega ocekujem da bude dobro odvaljen od strane ultimativnog,dominantnog i cistog pravog Predatora. :rockdevil:

 

 

U tom filmu je vec proshirena pricha i objashnjeno pojavljivanje Predatora na Zemlji (setite se scene sa kuburom, na kraju filma). Ta ista pricha je u AvP posle proshirena na lov Aliena koji su takoreci predstavljali 'safari' trofeje za Predatore.

 

Ukoliko se dobro secam,na zidu u brodu medju svim onim trofejima je bila i glava Aliena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Predator 2,ajde necu reci sranje,ali mnogo losiji od prvog dela.Pod jedan,Rodzer Glover.Jebote,on je savrsen za uloge tipa Smrtonosno Oruzje.Savrsen.Ali da se on bori sa Predatorom...to je suludo.Pod dva,grad.Nema smeka.Ali nikakvog.Dzungla je zakon.Pod tri,nema Arnolda.U takvom filmu treba glumiti akcioni heroj.Tacka.

I ja ocekujem dobro sibanje i nista vise.Nema tu filozofije,zato mi je i glupo kada odredjeni ljudi u tome traze neku poruku i umetnicki izrazaj.To je akcioni film,cista zabava.Rokanje.To i ocekujem.

Predalien?Ja od njega ocekujem da bude dobro odvaljen od strane ultimativnog,dominantnog i cistog pravog Predatora. :rockdevil:

 

 

 

 

Ukoliko se dobro secam,na zidu u brodu medju svim onim trofejima je bila i glava Aliena.

 

Slazem se...

A sto se tice broda i trofeja aliena dobro se secas jer bas u skorije vreme gledah film pa mogu potvrditi to :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strip je potpuno nebitan.Najbitniji je film

Druze ocigledno nisi citao ni jedan Predator strip,preporucujem ti da korigujes to sto pre i promenices misljenje :da:

No,ova diskusija je potpuno besmislena,posto znamo da je Arnold mator,da je guverner Kalifornije,i da ima pametnija posla od snimanja filmova.

Slazem se besmisleno je kontemplirati sta bi bilo kada bi bilo....

meni je Predator 2 mnogo bolji od prvog dela

a i Predator i Alien su mnogo veci od bilo kog glumca

Sigurni je uspela da prebaci teziste price na sebe u 2om i 3cem delu

ali se u 4ci pokazalo da je bitno da je alien tu,sve ostalo je zanemarljivo

tako i za AVPr..samod a bude dobrog sibanja..ostalo je zanemarljivo

Bravo!Lepo objasnjenje :pivopije:

predalien:

on se pojavljuje od samog pocetka

od kad su spojene 2 price u jednu

tako da ocekujem puno od njega u ovom nastavku

1198449415332ps9.png

:rockdevil:

 

Meni je Predator 2,ajde necu reci sranje,ali mnogo losiji od prvog dela.Pod jedan,Rodzer Glover.Jebote,on je savrsen za uloge tipa Smrtonosno Oruzje.Savrsen.Ali da se on bori sa Predatorom...to je suludo.Pod dva,grad.Nema smeka.Ali nikakvog.Dzungla je zakon.Pod tri,nema Arnolda.U takvom filmu treba glumiti akcioni heroj.Tacka.

Reziseri su zvali Arnolda da ponovo glumi,ali nije mogao jer je snimao Terminator 2,steta....

Pazi meni se bas ta ideja urbane dzungle mnogo svidela,zar nikada nisi razmisljao posle gledanja prvog dela,ok znamo da se Predator lepo sklopi sa dzunglom,ali kako bi to bilo u nekom gradu?Meni je zbog toga film genijalan.

A sto se Deni Glovera tice,covek je odradio sasvim dobar posao,nije on za akcionog heroja,i dopada mi se sto ga nisu terali da glumi jednog,vec je sasvim obican covek,pandur koji je upao u kovitlac sa predatorom.

 

Jos dva dana do premijere,can't wait :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze ocigledno nisi citao ni jedan Predator strip,preporucujem ti da korigujes to sto pre i promenices misljenje :da:

 

Nisam citao ni jedan strip.Ali ja ne govorim nista protiv toga,vec da je on nepotreban u ovom slucaju,posto se film sasvim fino zavrsava da bi se na njega mogao nadograditi nastavak.Bez ikakvog problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reziseri su zvali Arnolda da ponovo glumi,ali nije mogao jer je snimao Terminator 2,steta....

Pazi meni se bas ta ideja urbane dzungle mnogo svidela,zar nikada nisi razmisljao posle gledanja prvog dela,ok znamo da se Predator lepo sklopi sa dzunglom,ali kako bi to bilo u nekom gradu?Meni je zbog toga film genijalan.

A sto se Deni Glovera tice,covek je odradio sasvim dobar posao,nije on za akcionog heroja,i dopada mi se sto ga nisu terali da glumi jednog,vec je sasvim obican covek,pandur koji je upao u kovitlac sa predatorom.

 

Jos dva dana do premijere,can't wait :D

 

Ne,nikada nisam razmisljao posle gledanja prvog dela kako bi bilo van dzungle.Prvi deo je toliko dobar da mi nije padalo na pamet da ga zamisljam drugacije

Odradio je Glover solidan posao,ali nije to to.U takvom filmu treba biti napumpani akcioni heroj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko se dobro secam,na zidu u brodu medju svim onim trofejima je bila i glava aliena.

:da:

 

Trophycase.jpg

 

Near the end of the film, a Xenomorph skull can be seen in the predator's trophy collection. The first time the Alien and Predator franchises were combined was in November of 1989 when Dark Horse Comics released Aliens vs. Predator. This combination would also later be explored in various video games, and the films Alien vs. Predator (2004) and Aliens vs. Predator: Requiem (2007).

 

moram skinuti Predator 2 dvd :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sam kopao po netu i nasao ovo:Batman Dead End is a fan film made by Sandy Collora that premiered July 19, 2003 at the San Diego Comic Con, and on the internet shortly thereafter.

 

The film, made for a reported $30,000 and actually shot on film, stars Clark Bartram as the Batman, who is chasing down an escaped Joker, played by Andrew Koenig. In a surprise move, popular science fiction franchise characters (Predators and Aliens) enter the fray and force a showdown. The Batman character had previously fought both races in a series of comic books from Dark Horse Comics, and the film draws some of its imagery from those comics.

 

Film director and comic book writer Kevin Smith called it "possibly the truest, best Batman movie ever made.". Comic book artist Alex Ross praised it as "Batman the way I've always wanted to see him.". Although these were said before Batman Begins was released. Collora has stated in interviews that the film was made as a demonstration reel to attract attention to his directing skills, and as such, succeeded in its goal.

 

Collora filmed a similar project, 2004's World's Finest, with much of the same cast and crew.

 

Fan Films Quarterly listed Batman: Dead End as one of the 10 most pivotal moments in fan film history in its Summer 2006 issue.

http://www.youtube.com/watch?v=Hjp0I_okX0w

 

Mogu samo reci da deluje zanimljivo za fan made movie ^_^

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...