Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Da sam kojim slučajem bio prisutan i da mi se desilo kao nekima da mi izbace kiflice ili vodu iz ranca, privremeno bih prešao preko toga. Međutim, na izlasku bih se napsovao mile majke obezbeđenju (kad već budem na solidnom odstojanju da ne mogu da me stignu), a onda bi na red došli organizatori ovde na forumu.

Ovaj post je vec neverovatan sam po sebi...

 

 

Svega mi, kakav MANGUP :mhihi::mhihi::mhihi:

Jebo te, zamisli ponizenja, izbace ti KIFLICE iz ranca, uzas!!! Kuci ti spreme kiflice, posalju u KESICI, a magarc ti na ulazu to izbaci iz TORBICE, e jebem ti zivot i Srbiju kad smo naopaki :mhihi::mhihi::mhihi::mhihi:

...e,ali ovaj odgovor premasuje sve :mhihi::mhihi::mhihi:

Imas vops od mene,cyber...

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - kakav vrisak ...

 

Ahahaha - joj majko nisam se smejao ovoliko od kada mi je drug trazo cd ajrona mejdena...

 

Princ je covek kralj, obozavam njegove postove xD

 

Ako je jos rec o Legacy festu - a joj - ja bih umro od smeha... nije, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi se ko je tr00 jebiga xD

 

Mada i mi smo stereotipni - samo zato sto si grim face - ne znaci da ti mama ne sprema kiflice kuci... bas je to neka slatka kontradikcija ^^ raznezio sam se hahahahaha xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lokalna metal-emo-jebemligasta kretenka-Ti si kao neki metalac?Slusas SOAD?Molim?Ko su ti ti Iron Maiden?

 

Ovo je dno dna, slusao sam je i vidjao razne idiote, ali nikad se nije desilo da neko nezna sta je Iron Maiden. Gde si ti nabasao na ovo cudo? i sto uopste ulazis u kontakt sa ovaki mslicnim? XD

 

Inace to tebe ona pitala Slusas SOAD, posto ona slusa ili? XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi se ko je tr00 jebiga xD

 

Mada i mi smo stereotipni - samo zato sto si grim face - ne znaci da ti mama ne sprema kiflice kuci... bas je to neka slatka kontradikcija ^^ raznezio sam se hahahahaha xD

KIFLICE IST KRIEG!!!! :rockdevil: I sta ti tu nije jasno?!

 

Ovo je dno dna, slusao sam je i vidjao razne idiote, ali nikad se nije desilo da neko nezna sta je Iron Maiden. Gde si ti nabasao na ovo cudo? i sto uopste ulazis u kontakt sa ovaki mslicnim? XD

 

Inace to tebe ona pitala Slusas SOAD, posto ona slusa ili? XD

Natrapao sam na istu,tacnije na nju i dve joj drugarice,ovde,u mom bloku.Kako dolazim u kontakt?e pa vidis,ja sam ti magnet za raznorazne stupidarije....jadan ja i prezalostan...

Ma da,zato me je pitala,a zasto drugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sta ja znam Dzokeru mozda si nosio SOAD majcu. Xp

 

Meni to mnogo cudno, cak i likovi koji neslusaju metal znaju sta je Iron Maiden a tek da nepricma o likovima koji kao slusaju. Jednostavno to je sinonim za metal i prilicno su komercijalni(nemislim njihova muzika nego reklama mrchendajz i slicno) pa i Behimotova profesorka srpskog , neka baba, zna sta je Iron Maiden. XD Mislim ta likusa ko da se sad rodila. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sta ja znam Dzokeru mozda si nosio SOAD majcu. Xp

 

Meni to mnogo cudno, cak i likovi koji neslusaju metal znaju sta je Iron Maiden a tek da nepricma o likovima koji kao slusaju. Jednostavno to je sinonim za metal i prilicno su komercijalni(nemislim njihova muzika nego reklama mrchendajz i slicno) pa i Behimotova profesorka srpskog , neka baba, zna sta je Iron Maiden. XD Mislim ta likusa ko da se sad rodila. XD

 

More,da ti ja pokazem ko kakvu majicu nosi i od kog se drveta prave kashike!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nema veceg meraka nego da se obuces opusteno,izadjes i onda u autobusu odvrnes nek raw black...u stvari ima,kad se obuces raw black,a odvrnes Betovena,e TO TREBA DOZIVETI!

 

Sto? Mislim meni bi pre bilo cudno da vidim nekog seljacinu da odvrne betovena nego nekog metalca(cak mi i nebi bilo cudno)? A sto se tice "opustenog" oblacenja i da pustis metal mene bi to samo priajtno iznenadilo i nis' vishe. :)

 

Sta je to Vesaniu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nema veceg meraka nego da se obuces opusteno,izadjes i onda u autobusu odvrnes nek raw black...

 

Ne znam što bi to ljudima u autobusu bilo neobično. Većina niti zna šta je raw black metal (ako zna uopšte šta je metal), niti zna nešto o metalskom imidžu. Dakle, ne bi ni obratili pažnju da neko, recimo, obučen u trenerku, pusti nešto tako. Pa jebo te, ja dođem pre dve godine na postdiplomske studije, obučen metalski svaki dan, upoznajem nove kolege, i pita me koleginica s kojom sam počeo da se družim: "Koju muziku slušaš?"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se malopre smejao,stojim na semaforu i staje bajsom pored mene lik u Him majici i izbeci se kao imbecil u mene...Zasto?Haha pa odvalio sam Vesaniu Hell Is For Children do daske a njemu nesto nije jasno

 

Ti možeš da slušaš Vesaniu u kolima?!

Recimo, kad bih u autu tako nešto slušao, pa još i odvalio - zakucao bih se na prvu raskrsnicu neminovno.

 

Bilo bi mi k'o na onome zlom sajtu, što ga okači onaj pajac na temi ''Automobili.''

Edited by VooDoo SoloSouL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...