Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

^ Shta, kao nije [bila]?

 

Elem. Shto se slika tiche, prvo, ta tema je odavno prezhvakana, a drugo, te slike su nastale upravo da bi izazvale reakcije poput vashih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Shta, kao nije [bila]?

 

Elem. Shto se slika tiche, prvo, ta tema je odavno prezhvakana, a drugo, te slike su nastale upravo da bi izazvale reakcije poput vashih.

 

Gledaj reci da je dobra, reci da ti se svidja ali nikako da je kvalitetna. Jer ako je vama CoB znak kvaliteta, nemam shta vishe reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao odakle si i god?

 

Cao. :wub:

Ja sam iz jednog malog mesta na jugu Srbije i imam 13 godina. Mama i tata mi brane da se dopisujem sa nepoznatim ljudima ali ja se iskradem i nakacim na net kad god oni ne vide. :twisted:  Mislim, sta lose moze da mi se dogodi? :confused: Oni se samo bez razloga brinu, pominju neke pedofile, manijake i sta ti ja znam. Strasno. Bas me smaraju kao da ne znam da vodim racuna o sebi. :no:

 

1.jpg

 

Sta mislite da li je on u nekoj white metal varijanti? Ili onaj fazon-ispod mire sto djavola vire? :rockdevil:

Hahahahahahaha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naspram drugih sranja kojih sam cuo - CoB (koji ja u opste ne volim, da se razumemo....) je sasvim k sto se tice kvaliteta... Mada sam cuo mnoge moje "tr00" drugare kako kazu da je poprilicno pickast bend - ja nisam nestou tim zanrovima... pa necu da bacam SVOJE komentare xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao. :wub:

Ja sam iz jednog malog mesta na jugu Srbije i imam 13 godina. Mama i tata mi brane da se dopisujem sa nepoznatim ljudima ali ja se iskradem i nakacim na net kad god oni ne vide. :twisted:  Mislim, sta lose moze da mi se dogodi? :confused: Oni se samo bez razloga brinu, pominju neke pedofile, manijake i sta ti ja znam. Strasno. Bas me smaraju kao da ne znam da vodim racuna o sebi. :no:

Cao,ja sam mladi biznismen pun kinte i kola koji voli mladje djevojke.inace imam 20tak godina...

Izvini mala moj BMW 5 ne moze da ide na jug vec samo na sever...poz :P

 

p.s.iskreno receno mnogo si matora za mene

 

P.p.s.mogla bi mi poslati neku sliku da igram dzepni bilijar u slobodno vreme :lol:

 

 

Edited by Gently Version 7.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,ja sam mladi biznismen pun kinte i kola koji voli mladje djevojke.inace imam 20tak godina...

Izvini mala moj BMW 5 ne moze da ide na jug vec samo na sever...poz :P

 

p.s.iskreno receno mnogo si matora za mene

 

P.p.s.mogla bi mi poslati neku sliku da igram dzepni bilijar u slobodno vreme :lol:

 

Pa meni svi kazu da izgledam kao da imam jedanaest. Nadam se da to nije neki problem. :redface:

Imas dvadesetak godina i BMW 5? Moja najbolja mi drugarica misli da si bas faca. A i meni se tako cini. :bigblue:

 

E a sta je to dzepni bilijar? :confused:

 

:mhihi::mhihi::mhihi:

 

 

Ja sam vajter, slusam Strajper.

 

I licis na tako nekog. :razz::razz::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...