Jump to content

Sextasy


Bejbe Kompajler

Recommended Posts

Sisati Djole :lol:

Koja je interna fora?

 

Ma, mi u društvu PREZIREMO punk... I, onda ortak Šomi i ja podjebavamo Novaka da je Sextasy pank i on pizdi... A, Đole je inače jako lako uvredljiv i dosta se ljuti... A, Šomi voli mnogo više da kenja nego što stvarno zna o muzici...

 

I, tako blejali oni nešto i jeli pljeje... I, svađaju se da li je neka pesma od Bore Čorbe pank...

I, Šomi kenja: "To je čist pank..." Đole odgovara: "Šta ti znaš o panku, šta ti kenjaš, samo kenjaš nešto..." Šomi: "Đole, neću da se svađam..." Đole opet navali: "Hajde, reci, sad, šta si TI slušao od panka, 'leba ti?"

Šomi samo polako podigne glavu i kaže... "Sluš'o sam Sextasy." I, Đole popizdi i gaša ga pljeskavicom... :lol: VRIŠTASMO od smeha... :)

 

 

Tower je emo koji je rastrzan jer su ga izbacili pa sad iznosi prljav vesh.. LOL:)

 

Ma, daj, izbacili su mene još u, fazon, februaru prošle godine... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cuo sam iz veoma pouzdanog izvora da je pevac mentalni bolesnik u glavu

 

Au... Nemam sta da kazem na ovo...

 

Sta mi ostaje od svega je fenomenalna pesma.

 

Hvala, hvala...

 

sviramo uglavnom whitesnake, motley crue,bon jovi itd

 

Uuu, do jaja... Bas me zanima da vas cujem... Sta svirate od Motley-a???

 

Sextasy => ona percepcija pesma zvuci ko neki pank, barem kada mi je Andja pustila je tako zvucalo

 

U sustini refren Percepcije malo vuche na punk, pretezno zbog terci na vokalu, ali pesma u globalu nema veze sa punkom...

 

ha, svi mi kazu da zvuci kao folk, Inka kaze saxon, a ti pank....e jeste blentavi LOL

 

Folk, wtf?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto svaku temu pretvarate u spam.. Ocajno! Pustite da bude tema o bendu. Imate zilion tema da spamujete sa tim klinackim forama...

 

Momci (Sextasy) kad svirate ponovo u Beogradu negde (po mogustvu vikend)?

 

Ne znam, mislim da cemo tek u martu imati svoju svirku u BG-u... Jedino ako nas neko pozove, moze da se dogodi da bude u skorije vreme...

 

 

nije vam lose ovo, malo je sirovo, ali je ok...ali sto ovde tema? zar ne treba u demo?

 

 

Da, jbt ne znam zasto zvuci na spejsu onako sirovo, master ima deset puta bolji zvuk od onoga, ali jbg...

 

Nasli smo izdavacha, ove nedelje treba da se sastanemo sa njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdajemo najvrovatnije za Komunu... A sto se tiche promoa, ko je zainteresovan, delimo na svirkama, ili ako neko hoce neka mi posalje na private svoju adresu pa cu mu postom poslati...

 

@ Sleaze Glammer

 

Mislim da se pesme sa promo diska nece tebi toliko svideti... Na promou su rock, ali komercijalnije pesme, a ostalih 8 pesama su glam ili GNR orijentisani rock... Ja bi ti rado dao ceo album ali do izdavanja jedino promo moze da se chuje... Jbg... Ja chisto da napomenem...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dobar vam je ovaj promo. Javi kad izlazi CD pa da kupimo!!!

 

Neki novi info o albumu?

 

Nego sto si stavio ove pesme na promo ako mislis da nisu najbolje? Jer su ovo konacne verzije, tj jel ce se one naci na albumu?

 

MD i WC sve cu da vam jebem po spisku ako se ne pomirite :violent:

Edited by Sleaze Glammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,rulz rulz rulz....

 

Donela mi drugarica iz Bg-a tu vasu Percepciju....Kaze bila na par vasih svirki(dve cini mi se),i mogu reci da je pesma odlicna,bar sto se mene tice...Mada vam je naziv suvisno komentarisati... :icon_ne:

 

Moracu da napravim myspace samo da bih mogao da skidam pesme bendova poput vas - momci svaka vam cast,ako su vam sve pesme upla dobre kao ova....no words...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...