Jump to content

Acid Rain


Acid Rain

Recommended Posts

Nisam uvredjen shto bi bio :)

samo znam kako stvari stoje najvishe iz priche sa chlanovima istog.. Mozhe ovo da ima tendenciju da muzichki prejebe shta hocesh ali to nikad nije to dok su chlanovi benda iz fazona da se tom bendu posvete samo kad mogu i imaju vremena jer imaju vazhnija posla u matichnim bendovima i ostalim obavzezama..

Edited by ~MaX~

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mozhe da ima ozbiljnu karijeru bend koji svi muzichari iz benda tretiraju kao side project.. Ovo mozhe da bude samo dobar projekat i nishta vishe...

 

 

.... a Ayreon????? :)

 

Uopšte nije bitno u kakvoj formi je bend/projekat, sve dok pravi dobru i zanimljivu muziku. Karijera je vrlo diskutabilna stvar, tako da verovatno to treba prvo definisati.

 

Ako misliš na karijeru kao životno bavljenje jednom profesijom i uspevanje u istoj, što se tiče muzike, to jako mali procenat bendova u celom svetu može da ostvari. Primer za to dolaze od velikih prog-bendova (isključujem DT) čiji članovi mogu da žive samo od svog matičnog benda.

 

Što se tiče rada po drugim bendovima, mislim da je to skroz ok, umetnost i i kreativnost nisu nešto što se može siliti, tipa "danas na probi ćemo da uradimo dve pesme, jel jasno?!". Mislim čak da im mnogo više može pomoći to što se bave i drugim bendovima nego da sede i da lupaju glavu kako ne mogu da smisle neku deonicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih ala si nashao poredjenje.. :) :)

 

Mislio sam u smislu posvecivanja bendu, redovnim probama, imanje redovnih svirki.. cimanje oko same promocije benda i sve te sitne stvari koje su jedine stvari koje mozhesh da radish u Srbiji.. ma nebitno.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako. Kao što rekoh, mislim da su uradili tri odlične stvari i da mogu da urade mnogo toga.

 

to Max: a jedan čovek ne može da bude vodeća snaga u bendu, projektu? A jedna čovek ne može da bude institucija koja okuplja muzičare i pravi dobre albume .... Samo treba dati šansu

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze ima ko je napravio pesme, a ko ima i druge bendove...

mislim da je potpuno idiotski raspravljati o tome da li je acid rain projekat ili bend, na kraju krajeva nista ne znaci to kako ga neko sa strane zove ili dozivlajva. Ukoliko ljudi sviraju zajedno i uzivaju u tome sto rade , nije mnogo bitno kako ce ko to zvati.

Uostalo videcemo, i mislim da bi ova nekolicina cinika mogla da da ljudima sansu barem 6 meseci pa da onda ako vec sve propadne uzmu da likuju i uzivaju u tome sto su bili u pravu. Ovako mislim da to nema smisla, i da se vise radi o sujeti nego o tome dal ce biti ili nece svirki i daljeg rada AR-a.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam ovo na MySpace-u.

 

Worlds Apart - Muzika je OK. Text mi je monoton. Stari fazoni.... "Take my hand come with me...", "Welcome to my world....." :opusteno:

 

Guide the Blind - Fensi stvar potpuno mi se svidja... :bigblue:

 

Solitude - Ova stvar mi je drknula samarcinu. Pesma ima muda. :da:

 

Pozdrav za bend! :muzicar:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

solidan materijal, malo mi pevac ne lezi, ali ok.. hoce li biti nekog omota za ep?

 

Postoji nazovimo je "radna verzija", ako si zainteresovan da nam pomognes oko promocije, uradish recenziju ili nesto, nije frka poslao bih ti na mail! :da:

 

Kad ce svirka ljudi??

 

Nadamo se u toku aprila, videcemo vec, josh se ne zna tacno, ali ce svi biti blagovremeno obavesteni.

 

E ljudi cete svirati nesto od obrada? Ce da padne opet neki Kamelot?

 

Obrada 99% nece biti, mislim da treba forsirati iskljucivo autorske, a ne planiramo u skorijoj buducnosti neke samostalne svirke pa da nam iste trebaju za popunjavanje repertoara.

 

 

 

Dizajn sajta je zavrsen, ostali su josh neki radovi, nadamo se da ce uskoro biti gotov. :da:

 

Pozdrav svima, hvala na pohvalama, kritikama i podrsci, nadamo se da cemo se uskoro videti u live varijanti! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam bas snimak, hocu recenziju da pisem, i zaista, ovo samo da je snimljeno u nekom profesionalnijem studiju, imali bismo verovatno najbolji progressive metal materijal koji je Srbija ikada videla. Bas ozivljava duh nekih proslih (i boljih) vremena.

 

Hmm, ne zvuci ovo lose, iskoristicu napisano i za recenziju :pivopije:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...