Jump to content

Najbolji thrash album


Deamon714

Recommended Posts

Moram da ti kazem da mislim da gresis. Mislim da je pojam thrash izmislio jedan novinar kada je komentarisao prvi demo Metallice ili album Kill em all. Tu je on napljuvao, kako to nije muzika, kako je to na fazon tuci, udarati(thrash)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da ti kazem da mislim da gresis. Mislim da je pojam thrash izmislio jedan novinar kada je komentarisao prvi demo Metallice ili album Kill em all. Tu je on napljuvao, kako to nije muzika, kako je to na fazon tuci, udarati(thrash)

Nisam govorila ništa o pojmu thrash metala ili slično icon_confused.gif Samo o đubretu, Mile Kitić? icon_da.gif

 

A što se tiče tog pojma... razvaliti, prebiti, razjebati. Ali ne verujem da potiče od nekog potcenjivački nastrojenog frustriranog novinara.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

, Mile Kitić? icon_da.gif

 

A što se tiče tog pojma... razvaliti, prebiti, razjebati. Ali ne verujem da potiče od nekog potcenjivački nastrojenog frustriranog novinara.

Mile je car! Jesi ga videla kako fura koznjak? Kazem ja, pravi thrasher! biggrin.gif

Da, pojam thrash potice od tog debila novinara, kada je Metallica pocinjala tad je to bilo nesto najbrutalnije pa je taj novinar bio zapanjen agresivnoscu i tu muziku definisao kao thrash.

Hm, al pametujem danas icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se ja razumem, thrash znaci tuci, udarati. Znaci nije trash tj. smece.

da, to je osnovno znacenje, ali takodje se kao arhaicno znacenja navodi da je to zurka sa muzikom, igrom... a nasla sam cak u jednom recniku da je to vrsta ROCK ( icon_smile.gif ) muzike...

 

thrash thresh thrush! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, to je osnovno znacenje, ali takodje se kao arhaicno znacenja navodi da je to zurka sa muzikom, igrom... a nasla sam cak u jednom recniku da je to vrsta ROCK ( icon_smile.gif ) muzike...

 

thrash thresh thrush! icon_smile.gif

Ma nije ni toliko bitno sta znaci, vazno da przi icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...