Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Ljudi,jel ste imali nekad nocne more vezane za kosu?

meni se to redovno desava,u jednom snu sam promenila jedno cetri boje i na kraju mi je otpalo pola kose ili tako nesto :(

 

Odlicno pitanje! Posto sam dva puta sisao dugu kosu imao sam snove da je ona opet porasla a kad se probudim, prc! I to PRC jer sam se budio u spavaoni u kasarni, oko 5 ujutro, ha ha ha! :D:pivopije:

 

Evo moje kose pre sisanja pre dve godine

Frizerka je htela da se onesvesti kad sam joj rekla da skrati skroz pozadi

 

moja_k10.jpg

 

Sto osisa toliku kosu komsince Jagodince? Lele, cu te utepam! Daj sliku da ti vidim lice, ha ha! :D Al stvarno daj, mozda te znam odnekude...

 

 

A za ovi Partizan Zvezda, nemo mi ovde spamujete leba mu posolim! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno imam istu boju kose kao on!

 

Inace, posto imam dugu kosu, moram puno da vodim racuna o njoj, pa zato pazim i sta koristim od preparata. Cesto menjam sampon, jer kosi s vremena na vreme odgovaraju razlicite stvari. Trenutno od sampona koristim Revlon Flex, jako je dobar i dugo traje jer je pakovanje od 400 ml. Izbegavam ono sto se reklamira i ono sto se pravi za istocno trziste. Od balzama i pakovanja koristim zaista razlicite proizvode: trenutno imam Genera balzam od kamilice i biljno pakovanje- prodaju ga u Lilly parfimerijama, zatim masku od kane Bottega Verde- ne boji kosu ali joj daje sjaj, neko frizersko pakovanje od 1 kg sa lanenim semenom i sargarepom- moze se naci u radnjama sa proizvodima za frizere i jedan balzam koji je zaista super- Alverde iz DM parfimerije. Na kraju, posle pranja, ponekad koristim Selective losion za bolji rast kose i sprej Gliss Kur n bazi ulja, to je iz ove kolekcije:

Ne nasedajte, ona koristi starinski recept sa cedju i brezovim liscem!!

 

Da, zaboravih da preporucim nesto muskarcima koji imaju problema sa kosom: Fitoval plus. Provereno deluje, zaustavlja opadanje i poboljsava rast kose. Ima ga u apotekama, jeste malo skuplji, ali je koncentrovan i dugo traje.

Ako muska dlaka dobije "informaciju" da treba da otpadne, nijedan sampon to ne moze da spreci. Ovo mislim na proces muske celavosti. Ako je neki trenutni poremecaj onda najbolje "kosili" za bebe, a raznovrsnija ishrana i uredniji zivot ce uraditi svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):) mislis dredove?

 

ne masne nego one sto se od kovrdzave kose sami naprave, nisu masni uopste :)

mada, pitaj boga sta ima unutra al ono, ne razmisljajmo o tome... :ph34r:

 

To nisu dredovi, dredovi smrde, masni su, i kada upece sunce mozes kajganu da przis na njima...

Imam traumu od njih i njihovog smrada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...