Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Ne znam gde ima, al je ima moj deda :rockdevil:

 

Zna covek sta valja :D

 

šta će ti to jako je opasno?

 

Covek nije faca ako nema oziljak B)

Izmislim da mi je to iz nekog fajta , i glavni sam :D

 

Nego ozbiljno , ja uvek tako pustim malo vecu bradu , pa se brijem , a kada brada poraste , ovo je ubedljivo najlaksi nacin da se to skrati .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti i dead man baš volite opasne stvari?!

 

najlakši način je kupiš brate trimer onaj seljački što liči na češalj samo se rasklapa i unutra idu standardni žileti. "očešljaš" bradu s tim skratiš na prihvatljivih 5mm i posle navali na penu&brijač...

 

a ovo je dobar način da se unakaziš... b careful. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

električni trimeri su super stvar za muške kose i brade

po lillyjima ima i onih remingtonovih sa nastavcima za nos i uši :P poklanjala sam to za rođendane drugarima, obraduju se kao mala deca. to je jedna od onih stvari koju pretpostavljam muški sebi nikada ne bi kupili sami, a treba im k'o leba.

 

'beš muško bez kose iz ušiju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kriziram kad skratim kosu makar i 2cm, o 10 ne bih ni prichala.

 

Takodje, samo shto postoji velika mogucjnost da se oshisham na kratko.

Nemam vishe shta da pushtam. -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

porqueee???

neeemooooj, imash lepu kosu :(

 

Zato shto je dosta propala u posljednjih nekoliko godina (solidno ona izgleda sada, ali, ako nastavi ovako... :/)... Dodushe, skratila sam je do malo-iznad-lakata, pa se malchice oporavila, ali nisu problem ispucali krajevi, vecj je sve tanja i tanja.

Mada, prvo baPski recepti, pa onda shishanje. xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jedva da imam bradu a kamoli dlake iz usiju i nosa,jebiga plav sam

Kakve ima veze to sto si plav? I ja sam plav, pa bih (da se trudim da se brijem redovno)

morao da se brijem 2x nedeljno.

I, pre nego sto neko pocne da se pravi pametan:

ne mislim na dlake u nosu i usima, jos uvek sam mlad za to. :)

 

EDIT:

Gde da nadjem taj Glis Kur? Treba mi nesto za regeneraciju, imao sam malu nezgodu,

pa mi je sad mali deo kose ostecen. :(

Edited by bodomarko

Share this post


Link to post
Share on other sites

+3

meni vecina njih deluje kao da ih mrzi da vode racuna o sebi pa se unakaze sisajuci se na kratko

 

 

Znas kako se kaze...

Prvo se uda, pa se utovi pa se oshisha na kratko :) onda znas da si se definitivno zajebao. Steta mnoge ni ne sacekaju da se udaju :):):)

Lepa i negovana kosa doprinosi opstem utisku mnogo vise nego sto ljudi misle. Narocito je problematicno kada vidish neku masnu ribu da ima kratku kosu, nekkao se cini kao da osim kashike ne mari ni za sta drugo....

 

Znam nekoliko devojaka kojima super stoji kratka kosa. Ali istini na volju one su toliko slatke i zgodne da bi im stajao i dzak za krompir da ga obuku.

 

@ bodomarko

Ako se ne varam ta prica sa dlakama iz ushiju i nosa je valjda fora ako tvoj cale to ima i ti ces sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...