Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Verovatno da nije bilo yu metala, ne bih otkrila fenomenalnu Alter Ego kolekciju, koju preporucujem svima koji prepoznaju realan odnos izmedju cene i kvaliteta.

Osim farbi, koje su se najbolje pokazale od svih koje sam koristila, jer najmanje ostecuju kosu, a boja ostaje prilicno trajna, nedavno sam kupila Moisture repair conditioner, pakovanje je 300 ml u tubi, ali je jako koncentrovan, pa nije potrebno staviti puno posebno na dugu kosu (na moju duzinu oko 50 ml obicnog pakovanja ili balzama), kao i Anti age shampoo u pakovanju od 1000 ml (cena oko 1090 din).

Za zainteresovane evo i adrese: Beograd, Ustanicka 65, telefon 011 344 6749 i Novi Sad Bulevar Kralja Petra I broj 33, telefon 021 6323 145.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma varijanta je da se nosi ono sto ti prija...ko kako voli,ja volim to sto imam dugu...pustis ako ti se svidja,ako ne,ne pustis i to je to,neces zbog toga nista manje slusati metal ili sl...ja sam je sa 13 godina pustio jer to "rade" metalci...posale sam poceo da slusam druge stvari vise,al kosu volim,pa je zati i dalje imam...imati kratku,dugu,vazan je zvuk...ziveli obojica :pivopije:

 

ja sam pustio iz istog fazona, obozavam svoju kosu, i ne bih je menajo niti sisao ni za sta... zavisno od nacina pranja mogu da je menjam od CUPAVE preko UVIJENE NA KRAJEVIMA do RAVNE... tako da ne vidim da ce me smoriti, kao neke, u skorije vreme xD

 

isao sinoc da kupim neki Wash'n'Go...

 

kupim ti ja to i kasnije uzmmem da se brchnem...imam sta da vidim-balzam jebote bog...dakle marsh u pizdu materinu!(a vec pokvasio kosu)

 

uzmem onaj sto ima cenu na sebi(jer bese jedino pakovanje preostalo) a cena bila zalepljena tacno preko reci balsam...

 

medjutim trebao sam da znam da balzami stoje invertno za razliku od shampona...

 

dakle rotacija casnog balzama...

 

isti slucaj sa mnom i Palmolive-oveim regeneratorom... jebiga.. rotacija casnog kevinog sampona sa necim sto mirisi ljubicasto xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima dobar foltene protiv peruti. košta oko 490 kinti 250ml (srebrno pakovanje) i ima ga po apotekama.

prouči dobro uputstva da vidiš u koji ti se tip uklapa perut :)

edit: ili tog nekog, za koga već pitaš/kupuješ

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ti je pukao film? :(

I kakav je osecaj sada? ^^

Pa, pocevsi od toga da mi je cela familija i drustvo kenjali da treba da se sisam, i da mi ne stoji duga kosa. I onda sam se iznervirao i otisao i osisao se. Sad mi je malo trulo ovako, al' jbg porasce opet :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se sad vratila od frizera, skratila sam krajeve i sad sam srecna :veseli: .

Jel zna neko sta je dobro protiv peruti a da nije neki H&S i slicno?

 

Ricinusovo ulje i zumance. Odnosi je posle jednog tretmana. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi: pomesas ricinusovo ulje (jdenu supenu kasiku) i jedno zumance, umutis to dvoje dok ne dobijes jednu prilicno gustu smesu i onda nadjes nekoga hrabrog :) da ti to dobro utrljava (nekih 20-tak minuta - pola sata) u kozu glave i kosu, mada je koren najbitniji. Ostavis to da odstoji neka 3-4 sata i isperes. Perut nestaje na poooduzi period a kosa bude nevidjeno nahranjena i zdravija. :da:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, pocevsi od toga da mi je cela familija i drustvo kenjali da treba da se sisam, i da mi ne stoji duga kosa. I onda sam se iznervirao i otisao i osisao se. Sad mi je malo trulo ovako, al' jbg porasce opet :rockdevil:

Joj bre pa briga te za njihovo misljenje. Ako se tebi svidja to je to, pustaj je. Uzivaj dok mozes :D Ako budes imao neki posao na kome ces morati da imas kratku kosu kukaces :)

Postuj sliku pre i posle sisanja ako hoces da vidimo imaju li razloga za kenjanje ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi: pomesas ricinusovo ulje (jdenu supenu kasiku) i jedno zumance, umutis to dvoje dok ne dobijes jednu prilicno gustu smesu i onda nadjes nekoga hrabrog :) da ti to dobro utrljava (nekih 20-tak minuta - pola sata) u kozu glave i kosu, mada je koren najbitniji. Ostavis to da odstoji neka 3-4 sata i isperes. Perut nestaje na poooduzi period a kosa bude nevidjeno nahranjena i zdravija. :da:

Hvala, jos samo da nadjem nekoga dovoljno hrabrog :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, pocevsi od toga da mi je cela familija i drustvo kenjali da treba da se sisam, i da mi ne stoji duga kosa. I onda sam se iznervirao i otisao i osisao se. Sad mi je malo trulo ovako, al' jbg porasce opet :rockdevil:

Joj bre pa briga te za njihovo misljenje. Ako se tebi svidja to je to, pustaj je. Uzivaj dok mozes :D Ako budes imao neki posao na kome ces morati da imas kratku kosu kukaces :)

Postuj sliku pre i posle sisanja ako hoces da vidimo imaju li razloga za kenjanje ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...