Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

s pletenicama samo crnci mogu da izgledaju kao da nemaju ultra retku kosu... najbolje izgleda kada se pletenice rade uz dodatak (sinteticke) kose u tvojoj boji... generalno procedura traje tipa 6-8h, Alita s foruma je radila kod neke zene negde blizu Orla (kod Depoa) u frizerskom salonu i ispale su savrseno.

ako hoces obicne onda imas puno njih koji to rade i za manje pare... a moze i ortakinja samo da pazi da podeli kosu pravilno (tipa na kvadratice) a ne da ti hvata po random-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim dugu kosu,ali pre svega negovanu kosu. Ruzno mi je kad vidim nekoga sa dugom kosom,a ona jadna sva iskrzana,masna i tako to. redovno šišanje+pranje=super kosa :D Ja imam dugu kosu od kako znam za sebe.Jedino sam imala kratku kad sam naFatala neke vaške u vrticu pa me moji ošišali. Sad imam kosu do struka,prirodno plavuU poslednje vreme je pocela da mi opada :cry: smirujem je nekim medicinskim šamponom.Sve će biti okej samo da se ne probudim jedno jutro kao skineta :D

 

Uzgred,te sitne pletenice mnogo sjebu kosu.Imala je moja ortakinja i kad ih je rasplela reakcije su bile :wacko::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim dugu kosu,ali pre svega negovanu kosu. Ruzno mi je kad vidim nekoga sa dugom kosom,a ona jadna sva iskrzana,masna i tako to. redovno šišanje+pranje=super kosa :D Ja imam dugu kosu od kako znam za sebe.Jedino sam imala kratku kad sam naFatala neke vaške u vrticu pa me moji ošišali. Sad imam kosu do struka,prirodno plavuU poslednje vreme je pocela da mi opada :cry: smirujem je nekim medicinskim šamponom.Sve će biti okej samo da se ne probudim jedno jutro kao skineta :D

 

Uzgred,te sitne pletenice mnogo sjebu kosu.Imala je moja ortakinja i kad ih je rasplela reakcije su bile :wacko::udri:

 

Slazem se skroz po pitanju negovanja kose :) Koji sampon koristis protiv opadanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

alpecin odlican protiv opadanja

+ ne prati teme samponima koji sadrze polimere i silikone

 

neki biljni ili domaci bebeci najbolje

ja imam neki 100% prirodan, 77% organski, tako pise na njemu

bude malo smirgl kosa, al se to resi nekim pakovanjem na krajevima

i usput resi perut bolje od medicinskih sampona

Share this post


Link to post
Share on other sites

dopizdelo...nema nekog drugog razloga...zaboravio sam kako izgledam sa kratkom kosom...

 

dupla vatro,kol'ko to mos da kosta?ne terba mi sinteticka kosa...imam kosu,npr...kao njusted...to ce biti dosta...

ma samo kazem da moze da te smori kad vidis rezultat jer se kosa bukvalno slisti vizuelno kad je ispletes... ribe mogu da zamaskiraju pravljenjem pundji i sl al kad ti samo pada izgleda bas retko. al ako ti se sve jedno dopada, mislim da je ona platila 200eur. Al kazem ti svaka ortakinja ti to ume ako hoces obicne kikice. Evo i sajta koji bi trebalo da je bas od tog studija: http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...endID=450931992 pa im posalji poruku i pitaj za cenu, nije tesko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bakuta uzela neki Biomelemov Biošampon,piše na njemu podstiče rast i jača kosu.Košta oko 250 kinti u apoteci. :D Za ovo da podstiče rast nisam baš sigurna jer meni raste i bez toga,ali za jačanje mogu da potrvrdim :D Jedina mana je sto ne miriše nešto posebno kosa kad je operem njime :cry:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoooo sad ide leto a' cemo kolektivno da se linjamo ^^ ili bar ja.. po tom pianju sam sam sebi odvratan.. koliko mi opada kosa leti.. ali jebiga.. valjda ce pasti neko proredjivanje a i kontam da uzmem neki sampon protiv opadanja.... rece neko onaj medicinski Nirel je l'?

 

 

 

i ono za spavanje i kosu... obozavam moju kosu kad "prenoci" jer mi cesljanje ne stoji i onako cupavo mi najbolje lezi ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bakuta uzela neki Biomelemov Biošampon,piše na njemu podstiče rast i jača kosu.Košta oko 250 kinti u apoteci. :D Za ovo da podstiče rast nisam baš sigurna jer meni raste i bez toga,ali za jačanje mogu da potrvrdim :D Jedina mana je sto ne miriše nešto posebno kosa kad je operem njime :cry:
E,ja uzela taj shampon da probam.Jel stvarno tolko dobar?Ja imam suprotan problem.Jaka kosa,sporo raste.Jebesh miris,ja ionako posle natrpam pakovanje(Genera kokos :wub: ),a po zavrshetku feniranja silikonske kapi(celom duzinom) i kosa mi super izgleda.Za sjaj koristim neki Revlon sprej,koji je dosta skup,al vredi.Takodje koristim i Revlon boju,koja je za mene najbolja na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da su krajevi poceli da mi pucaju. Ne desava se cesto da bas primetim vlas, ali vidim kad se cesljam, sve padne na majicu.

Zene, sta preporucujete protiv toga? Jos uvek koristim Glis AntiSplitEnds.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i nije neko reŠenje, skrati još i još ako je već skraćivao...

 

Promeni preparate na primer. Ako ne želiš da se udubljuješ zaista.

Ako želiš da se udubiš, evo pravog članka za tebe:

 

http://forums.longhaircommunity.com/vbjour...mp;articleid=44

 

i ovaj:

 

http://forums.longhaircommunity.com/vbjour...mp;articleid=79

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je cale pitao da li sam odsekla shishke da bih izgledala mladje, a i inace izgledam mladje od svojih 23. :D

Ja bih sad trebala da ih skratim ali mrzi me, mislim da cu da ih pustim malo.

Jos jedno sranje kod shishki je to sto se brzo maste. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...