Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Ima jedna tema, ali je jos pre dve godine zaboravljena...

Odobricete vi, znam...

 

 

 

Dakle, totalni sam zaludjenik za ovim, vodim manje ekipe, tipa: Udinese, Atletico Madrid... Nisu bas male, ali su izazovne...

Velike ne biram, cak ni moj Milan...

Imam gomilu mladih igraca, za koje znam da se super razviju, ali hocu JOS!

Uvek hocu jos...

 

Ko igra, nek pise, a ko ne igra, nek ne smara...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja igrica.

Igrao 2005,2007,2008.

Volim da igram sa svim i svacim(reprezentacije,sve lige).

Trenutno sam se napalio da vodi m drugoligase.

 

Za drugoligase u Nemackoj,Engleskoj... odlican je posao dovesti Listeca AMRC Klebersona MC Malkoma Kristija ST...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem,uglavnom igram sa Zvezdom,Juveom i Barsom,i nisam toliko upucen u tezinu igranja sa manjim klubovima.Probao sam sa Leedsom,odigrao jednu sezonu,i ono je bilo strasno.Uzeh jednom i Malmo,i bilo je poprilicno lako postu su imali dosta dobar tim za uslove u svedskoj ligi,ali su me smorili.Ako i igram ponekad nesto losije,onda uglavnom igram beton lige Jermenije i Moldavije.To je super.Ali definitivno ne toliko super kao na World Manageru kada sam sa Tsementom iz Jerevana igrao polufinale lige sampiona. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

играм само 05.

и то са партизаном, офк београдом и 1 са напретком из кш

имам стартован офк где мам опаку екипу, али опаку....

јбг бршо ме смори јер, нпр, играм са офком намудим екипу и онда бијем и звезду и партизана ко малу децу

а они коњи иако имају јачи буџет не појачавају се еквивалентно ко ја него...

 

 

а видим ко се све јавља,

што рече 1 дриг, ово је игрица за неиживљене навијаче:)))))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

играм само 05.

и то са партизаном, офк београдом и 1 са напретком из кш

имам стартован офк где мам опаку екипу, али опаку....

јбг бршо ме смори јер, нпр, играм са офком намудим екипу и онда бијем и звезду и партизана ко малу децу

а они коњи иако имају јачи буџет не појачавају се еквивалентно ко ја него...

To je problem svakog managera... Kad-tad imas prejalu ekipu, i dalje igranje gubi draz... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

него, пробао сам овај 2008. али није ми интересантан само зато што не знам како да припремим играче

конкретно партизан-одиграју 1 припремну и онда су сви уморни82 % дође квалификације неа ко да игра:::::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj "world manager", onda, nije bas tezak i realan??

 

Ma nerealan je totalno.Imao sam u timu nekog Maltezanina,lik je kada sam ga doveo imao ocenu 33,i nakon 2 sezone je imao 99.Prodao ga Milanu za 20 miliona.Igra nema veze sa realnoscu,ali je zaista odlicna i interesantna,i meni veoma draga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nerealan je totalno.Imao sam u timu nekog Maltezanina,lik je kada sam ga doveo imao ocenu 33,i nakon 2 sezone je imao 99.Prodao ga Milanu za 20 miliona.Igra nema veze sa realnoscu,ali je zaista odlicna i interesantna,i meni veoma draga.

 

Samo je pomalo laka...

 

Meni je najbolji manager do sad onaj iz 2005 godine...

A 2008 sam pozurio da nabavim, a sad ga ni ne ukljucujem...

Imam Udine na FM 2007 i samo njih vodim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2008 je najgori.

Amoroso(onaj sto je igrao za Milan) je odlican.Napadac,33 godine(to mu je mana),slobodan,dobro resenje za jednu sezonu.Doveo ga u Djenovu nije odmah dobro zaigrao ali je sada drugi strelac tima iza Di Vaja koji je nbajbolji strelac lige zasad.

Ali odbrana :udri::udri::udri: .Dajem ali i primam najvise golova u ligi.Rezultati 5-4,3-3,2-2.0-4(jbg protiv Intera),4-3,3-0 i tako to.

Inace veci krs od ekipe nisam video.Doveo Ignasevica,Amorosa,Pautasa(bek,Argentinac) besplatno i Eremenka(Saturn,Finac) za 5 mil.Borim se za opstanak.Da doveo i Zotija iz Rome(GK) i menjam njega i Rubinja na golu.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

2008 je najgori.

Amoroso(onaj sto je igrao za Milan) je odlican.Napadac,33 godine(to mu je mana),slobodan,dobro resenje za jednu sezonu.Doveo ga u Djenovu nije odmah dobro zaigrao ali je sada drugi strelac tima iza Di Vaja koji je nbajbolji strelac lige zasad.

Ali odbrana :udri::udri::udri: .Dajem ali i primam najvise golova u ligi.Rezultati 5-4,3-3,2-2.0-4(jbg protiv Intera),4-3,3-0 i tako to.

Inace veci krs od ekipe nisam video.Doveo Ignasevica,Amorosa,Pautasa(bek,Argentinac) besplatno i Eremenka(Saturn,Finac) za 5 mil.Borim se za opstanak.Da doveo i Zotija iz Rome(GK) i menjam njega i Rubinja na golu.

 

To sve zavisi od sezone... Neki put imas krs odbranu, a nekad ne mozes gol da primis... Meni su za CELU sezonu sa Udineom, dali 14 golova.(!!!) I to 5 na jednoj utakmici protiv Intera, koju sam dobio 6-5... A to mi se nikad vise nije desilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko se ja razumem u igrice, svakoj treba poneki patch da bi radila po meraku. jer svaka igrica ima poneki bug

Pa ovo je svake godine ista igrica sa updateovanim timovima...Novi program pisu tek svakih 4-5 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije previse bitno, da imas patch, jer on sluzi samo da doda najnovije transfere...

Bitno je samo, ako hoces da krenes sa polusezone, pa da imas sve igrace koji su dosli u TU ekipu...

A bugova nema na manageru...

Bar mislim da nema...

Edited by evil dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...