Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

  • 3 months later...

Football Manager 2009 will be the next game in the Football Manager series from Sports Interactive. It has been confirmed by the developer and is due out in the second half of 2008.(Due for release on 31/10/2008)

 

Dakle,izlazi krajem oktobra.Ocekivano.Ali nema nikakvih informacija o tome kakve ce novine uneti.Nadam se da ce poboljsati interakciju sa igracima.I naravno,da ce otkupiti licencu za sve zabarske timove,pa da Juventus ima logo. :D

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko dobar mora da bude komp da bi se igrao taj menadžer?

ja imam duronca na 800 MHz i 256 MB RAMa, jel može da se ubedi da radi na tome? nemam ni DVD btw... al mogu da pozajmim od nekog da instaliram...

igram bre ovaj CM 01/02 5 godina već, ne mogu više...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda bi i mogao da poterash ali zbog sebe nemoj jer baze igracha su ogromne i to ce mnogo sporo da ti radi bolje uzmi neku 2006 2007 verziju koja nije toliko zahtevna a veruj mi da i razlike nisu goleme .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podesiš u editor šta ti duša poželi. :da:

 

Ja i dalje furam FM 2007 , doduše u zadnje vreme nešto slabije.

 

Tu mi Romario igra u Car Konstantin, koji inače vodim ... a namestio sam da se čovek povuče kad napuni 50 godina!

 

... a Purovića sam, recimo , ozledio da bude 5 godina van terena. :red: Organski ga ne podnosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Start /Programs / Sports Interactive /Football Manager 2007 /Editor / FM Editor. Pa ondak load database. icon_da.gif

 

 

I ostalo će ti se sve samo ka'sti ... mrred.gif

 

jedna moj drugar je tako napravio Radnički Kovin, igraju svi drugari, ja sam zadnji vezni, igram i za reprezentaciju, i hoće me Real Madrid, al me ne da :).

 

nego, smislio sam šta ću... evo skidam neki patch za ovaj moj CM 01/02, sa postavama iz 2007/08, samo mi ide jako sporo, u stvari, neće, neće, pa stane, al skinuću ga jednom :).

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

покренуо сам на 06 напредак из кш

па полусезони сам и прелазим у суперлигу 100%

није лоше кипио парагвајце и колумбијце и са нњима је ок

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rumuni su najjači - za male pare dovedeš vrhunske igrače. :da:

 

Kod mene u Car Konstantinu, Mazilu i Torje rešetaju nemilosrdno mreže ... a nikada čuo za njih.

 

Tu mi je i Bugarin Genkov - klasa od napadača. :da:

 

Nekoliko kola do kraja, biće foto finiša sa Zvezdom i Partizanom za šampionsku titulu ... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

покренуо сам на 06 напредак из кш

па полусезони сам и прелазим у суперлигу 100%

није лоше кипио парагвајце и колумбијце и са нњима је ок

 

A kad bi ti paragvajci dosli ovako? Malo je to nerealno... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna moj drugar je tako napravio Radnički Kovin, igraju svi drugari, ja sam zadnji vezni, igram i za reprezentaciju, i hoće me Real Madrid, al me ne da :).

 

nego, smislio sam šta ću... evo skidam neki patch za ovaj moj CM 01/02, sa postavama iz 2007/08, samo mi ide jako sporo, u stvari, neće, neće, pa stane, al skinuću ga jednom :).

 

2008 menadzer sa malom bazom, isklucis slike i ostala sranja i ima da radi i to ne cak ni uzasno sporo, ima da se nacekas kada se igraju medjunarodne utakmice doduse..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namjestite da vam se očitaju svi igrači iz Slovenije, i odmah u kupovinu...

Rok Kronaveter - 300 hiljada, tip ima nenormalne ocjene za jednog manje poznatog igrača... Prva dva mjeseca je povrijeđen, a onda rešetanje...

Ako vam klub ima još malo para, Rene Mihelič... Jedan milion max, postaje baja na sredini kroz koju godinu...

 

Belgijanci i na FM08 imaju najviše talenata, igrače koji razbijaju gdje god ih dovedete... Fellaini, Defour, Van Damme, Vanden Borre, Kompany...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ako vam klub ima još malo para, Rene Mihelič... Jedan milion max, postaje baja na sredini kroz koju godinu...

 

То!

 

Тај играч је код мене у Цар Константину, гурам га к'о левог везњака.

Феноменалан фудбалер - капитална инвестиција. :da:

 

А Белгијанац Vanden Borre jе такође одлично направљен.

Али за њега већ немам пара ... а и сумњам да би прешао да игра у српску прву лигу.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to bi već malo teže prihvatio :)

 

Vanden Borre jeste skup, ali Fellaini i Van Damme su džabe...

Defour košta malo više, ali najviše 5-6 miliona... mnogo dobar...

 

Rok Kronaveter je moj top igrač na FM08 :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste, kad stalno kupujes iste igrace koji su skoro uvek dobri... Ali treba otkriti i neke nove. Van den Borre, Mihelic itd, to svi znaju vec :)

 

Neko rece jednom, kad smo razgovarali o manageru, i neko pomenu ponavljanje utakmica: "ja ne ponavljam utakmice. Samo one koje izgubim, ponekad."

 

:lol:

 

 

Jel neko video Aignera (u kasnijem periodu igre) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...