Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

5 hours ago, Runner said:

Nisam dugo bio na ovoj temi, drago mi je da vidim da Skid Row i dalje krekuje nova izdanja i sudeći po vašim postovima od prošle godine rekao bih da se manje-više normalno mogu naći i skinuti nova izdanja. 

Vidim da za FM2020 najavljuju dosta nekih novih opcija, pa sam se zagrijao da ga čak možda i kupim, ali reko' da prvo vidim može li se i dalje naći piratska verzija i da li neko od stare garde još prati i igra ovo, pa sam zato svratio ovde.    

nema pravila... 19 je izasla krekovana posle 4,5 dana, 18 se cekala do maja meseca sl godine fazon

5 hours ago, Runner said:

Nisam dugo bio na ovoj temi, drago mi je da vidim da Skid Row i dalje krekuje nova izdanja i sudeći po vašim postovima od prošle godine rekao bih da se manje-više normalno mogu naći i skinuti nova izdanja. 

Vidim da za FM2020 najavljuju dosta nekih novih opcija, pa sam se zagrijao da ga čak možda i kupim, ali reko' da prvo vidim može li se i dalje naći piratska verzija i da li neko od stare garde još prati i igra ovo, pa sam zato svratio ovde.    

nema pravila... 19 je izasla krekovana posle 4 dana, 18 se cekala do maja meseca sl godine fazon..
pa opet tako unazad, valjda se 14 cekala isto tako do proleca

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, kuruz said:

vidite ovo
https://www.plati.market/itm/football-manager-2020-beta-touch-in-stock-wholesale/2708151

svega 23.59 dolara
ljudi tu godinama uzimaju PES, košta više nego duplo manje nego na Steamu

To je RU-CIS kljuc

 

This package is only purchasable in specified countries

Russian Federation, Belarus, Ukraine, Armenia, Azerbaijan, Georgia, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Republic of Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan

 

U teoriji mozes da ga aktiviras preko VPN, ali ako vec kupujes original zasto da ugrozavas Steam nalog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na sličan način kupujem PES, pošto nije dostupan iz Srbije, tako da mora VPN, a isto to rade još stotine ili hiljade ljudi iz Srbije već godinama i još nisam čuo da je iko imao bilo kakav problem sa Steam nalogom
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Razmisljao da uzmem novu karticu, plus da uplatim jos kolko treba do 550 dinara...toliko bilo na popustu, preko prodavnice, da se instalira preko mobilae

Knulla mormor, nema vise popusta... sad povecali na 940 :O

Ali prezalicu...i onako nista nisam trosio poslednja 2 meseca...mora nedje da ode

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje vozim 00/01, s tim što je ovo neka modifikovana verzija. Pored igrača iz tog perioda, ubačeni su i Ronaldo, Mesi i gomila drugih koji drmaju u poslednjih 10 god. Recimo, u Partizanu su Nastasić, Jovetić, Danko + igrači iz sezone 00/01.

Trenirao sam Dinamo (ubačeni Kranjčar, Eduardo, Lovren) 4-5 sezona, pa me uzeo Junajted. Tamo sam zbog Kokija. 🙂 Poveo sam sa sobom nekog Grka ludaka. Trpa po 50 golova u sezoni. Igra mi samo prvenstvene utakmice. Trenutno je zabio 67 ili 68, a ima još par utakmica do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...