Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

ja ne verujem da sad iko ima vremena za te zajebancije

 

klincima je sve na klik, od Fleksbuksa do bezbroj prenosa, novih igara, kladionica na Netu i sto drugih kuraca, baš će oni da se drkaju mesecima sa svim ovim glupostima

 

Itekako imaju vremena. Pa FM je jedna od najpopularnijih pc igara, to dovoljno govori koliko je sibaju ljudi svih uzrasta.

 

Ja za to vise nemam zivaca a ni vremena.

 

Оматорели смо Леми. :) И треба да буде што реалније.

 

Jesmo brate.

 

Ali ne treba da bude sto realnije, jer realnost ponekada ubija igrivost. A ovo je igra.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени није то то од 2011, као и у случају ПЕС-а убили су игрицу покушавајући да је направе што реалнијом. Што се мене тиче 2005 и 2007 су класици и најбоља издања. Чак није ни питање времена, просто ми се не играју нови менаџери, постала је то претерана зајебанција. Рецимо 2К је сваке године све реалнији и то је супер, боља је и игрица, али ПЕС и Менаџер просто нису.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, не знате шта је 00/01.

За џ Хелдер Поштига, Хуго Вијана, Илија Столица, Владан Лукић, Марко Пантелић. Сви доктори фудбала и машине.

Не могу да га инсталирам на новим машинама, иначе дана ови менаџери после њега не би видели.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, не знате шта је 00/01.

За џ Хелдер Поштига, Хуго Вијана, Илија Столица, Владан Лукић, Марко Пантелић. Сви доктори фудбала и машине.

Не могу да га инсталирам на новим машинама, иначе дана ови менаџери после њега не би видели.

 

Ovo, meni jedan od.omiljenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo, meni jedan od.omiljenih.

 

Пази ко је све играо за Ривер:

 

Бонано, Јепес, Сарабиа, Пласенте, Беризо, Аимар, Д'Алесандро, Ескудеро, Ледесма, Хуан Пабло Анхел, Ортега, Савиола, Кавенаги, Кардети.

 

За Боку:

 

Оскар Кордоба, Бурдизо, Хуго Ибара, Матељан што је играо за Шалке, Скелето, Батаља, Валтер Гаитан, Рикелме, Колумбијац Серна, Марсело Делгадо, Палермо итд.

 

Највећи доживљај је било играње МЛС-а. Нема нерешених резултата. Оба продужетка, па пенали.

 

У МЛС-у тада рокали Валдерама, Христо Бугарин, Матеус, Адолфо Валенсија, Преки Радосављевић, Марко Ечевери, Кампос итд.

Плус сви они легендарни Амери - Меола, Коби Џонс, Лалас, Балбоа, Таб Рамос, Ерик Виналда, Еди Поуп,

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam dan kada će se moći uzeti džojstik i igrati sa svojim timom u vrhunskoj grafici.

 

Smislenije je da uvedu više ''menadžerskih'' opcija u PES, kad se igra Master liga i ostalo, pa da imaš u tom smislu više kontrole, nego ovde da naprave jednim potezom PES od Managera :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

heheh, zanimljiv clanak:

 

http://blog.thomascooksport.com/sport/50-things-football-manager-never-happen-real-life/

 

:D

 

Citam vase komentare sa prethodnih par stranica. Ja i dalje picim FM12 i to polako, igram samo onda kada imam pred sobom puno slobodnog vremena, sto ce reci petak vece ili subota vece uglavnom (ili praznicima :)) Verzije nakon FM12 nisam ni skidao, a cini mi se da je to bila i posljednja verzija ciji se funkcionalan rip pojavio u neku pristojno vrijeme, tipa kraj novembra.

Gledao sam na netu 3D gameplay inserte iz FM15. Dopada mi se ono sto sam vidio, dotjerali su neke finese, dodali su golmanima neke manevre koje ranije nisu imali itd. Mislim cak da bih bio spreman izdvojiti tih 50 Eura za original, pod uslovom da ne moram kasnije da se zajebavam sa tim steamom i takvim nekim update forama, jer nemam pojma kako to radi, a i pod uslovom da ovaj moj komp moze ispratiti tu igricu normalno. Graficka mi je dugo vremena problematicna za tako neke ultra nove igrice.

 

A sto se tice ove price sa dzojstikom, to nikako ne bih volio, jer kao sto neko rece izgubila bi se smisao menadzerisanja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Браћо, игра ми се CM 00/01.

Скинем верзију где нема инсталације него се одмах игра покреће, али ми јавља грешку да немам довољно меморије.

Постоји ту нека цака око подешавања, па ако неко зна, нека подели брату напаћеном.

 

Хоћу да играм са Бобаном као некад.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...