Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • 5 weeks later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Nemam vise zivaca za to,necu ni ovaj igrati.Em ga drkaju,em je igre glupostina postala.Dodje vidal i sere mi da mu se ne svidja vreme u torinu....pa sta sam ja,jebeni kronos venom pa da kontrolisem vreme? Jebena storm iz x mena? Jebeni oliver mlakar? Mars nazad onda u cile i idi da dilujes krek pizda ti materina ciganska.Debilizam od igre.

 

o novom menadzeru...

 

 

skinuo sam CM 03-04 da igram ko covek, uzeo Partizan, doveo Mijata, 34 godine, slobodan agent. Igra iza Ilieva i Delibasica, digao im cene na po 8 miliona, slobodnjake ne masi. Plasirah se u LS, odrao Besiktas u gostima 0-4...

i dalje mi je to ubedljivo najjaci menadzer, znam da se ljudi kunu u 01-02 ali to vec nisam igrao nikad, ovaj mi je prvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuo sam CM 03-04 da igram ko covek, uzeo Partizan, doveo Mijata, 34 godine, slobodan agent. Igra iza Ilieva i Delibasica, digao im cene na po 8 miliona, slobodnjake ne masi. Plasirah se u LS, odrao Besiktas u gostima 0-4...

i dalje mi je to ubedljivo najjaci menadzer, znam da se ljudi kunu u 01-02 ali to vec nisam igrao nikad, ovaj mi je prvi

 

ко је река, јеба ли га ћаћа, да се црна легија не враћа...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...