Jump to content

Necrophobia


Recommended Posts

Meni se ona pesma sa spota jako svidela, mnogo dobro je zvucalo(mislim na pesmu sa tog drugog, neobjavljenog albuma)

 

Pa da to i jesmo hteli da postignemo mislim da jednim spotom otprilike objasnimo novi album. I mislim da nam je i uspelo jer kad budes cuo citav album onda ces skapirati.Mada sigurno ima iznenadjenja za one koji su mislili da cemo raditi i dalje Impotence ali svi bendovi se menjaju na ovaj ili onaj nacin i mi smo to radili jako prirodno , onako kako smo mi hteli. :muzicar:

 

Pa da to i jesmo hteli da postignemo mislim da jednim spotom otprilike objasnimo novi album. I mislim da nam je i uspelo jer kad budes cuo citav album onda ces skapirati.Mada sigurno ima iznenadjenja za one koji su mislili da cemo raditi i dalje Impotence ali svi bendovi se menjaju na ovaj ili onaj nacin i mi smo to radili jako prirodno , onako kako smo mi hteli. :muzicar:

 

Jebi ga ne mozes razmisljati isto sa 15 godina a toliko sam imao kad smo radili Impotence i sa koliko ono 19-20 godina kad je nastajao drugi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika steta sto to nije izaslo. Secam se da je pevac na koncertima nosio Pungent Stench majicu a ovaj basista na Balkan horor operi bio skoro celav :rockdevil:

Kako imam dobro pamcenje :D

 

 

Da da secanje te sluzi odlicno :):):) , a da li se secas kako sam onog pitbula iz obezbedjenja pookao martinkom u slabinu ahhahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako , obezbedjenje se prema publici uvek odnosilo kao da su stoka i to mi je strasno islo na nerve a i tog dana sam pred koncert inace i sam imao tucu sa tim likom ispred doma omladine jer smo mu nesto strasno zasmetali.Mislim mentoli. E onda sam ga sacekao da dodje na binu , na moju teritoriju, i onda je doslo do teshke odmazde hahaahah.E koji lud koncert!!!! A imali smo neku mnogo gadnu ganju 'nash i nakon pola sata od naseg nastupa , prilazi meni nas , tadasnji i novi gitarista sa pitanjem:"Kad mi treba da sviramo" !!!!! :):):) LUDNICA ali mnogo JAK nastup MNOGO!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde gresis nista sa prvog albuma nismo obradjivali na drugom. Ti mora da si cuo neki drugi bend! Drgui album , kako cete i sami cuti, je potpuno novo autorsko delo nas trojice mislim na Ivicu , Jeka i mene , posto smo mi bili nosioci benda a ostali su se menjali ono sa nekim novim idejama ali nikako spadanje na neke losije grane vec mnogo cvrsce i mozda malo vishe experimentalnije. Samo to.

 

 

Ili je to bila mnogo jaka ganja pa se i dalje ne secate ili je nesto drugo u pitanju ali jedan lik mi je nabavio od Polzovica snimak "nove" Necrophobie.Nisam dobio spisak pesama ali znam da imam (nazalost samo na kaseti) 3 nove stvari, ako se nevaram State of Mind i Oblivious Fenomena, trecoj ne znam ime, a tu su i Sindrom i jos 2 stvari sa Impotence.Poslednja i ako se dobro secam prva sa IBS (proslo je bar 4 godine otkako sam slusao taj snimak pa se ne secam bas dobro) , sve tri ponovo snimljene u novim aranzmanima.Definitivno nije drugi bend u pitanju.Isti je bend snimio svih 6 pesama, ista je produkcija, zvuk, apsolutno sve, a spot sam video milion puta i to je ta ista Oblivious Fenomena sa spota koju imam i na toj kaseti.Sve mi ovo lici na zonu sumraka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je to bila mnogo jaka ganja pa se i dalje ne secate ili je nesto drugo u pitanju ali jedan lik mi je nabavio od Polzovica snimak "nove" Necrophobie.Nisam dobio spisak pesama ali znam da imam (nazalost samo na kaseti) 3 nove stvari, ako se nevaram State of Mind i Oblivious Fenomena, trecoj ne znam ime, a tu su i Sindrom i jos 2 stvari sa Impotence.Poslednja i ako se dobro secam prva sa IBS (proslo je bar 4 godine otkako sam slusao taj snimak pa se ne secam bas dobro) , sve tri ponovo snimljene u novim aranzmanima.Definitivno nije drugi bend u pitanju.Isti je bend snimio svih 6 pesama, ista je produkcija, zvuk, apsolutno sve, a spot sam video milion puta i to je ta ista Oblivious Fenomena sa spota koju imam i na toj kaseti.Sve mi ovo lici na zonu sumraka...

 

Pa nemam pojam mozda je polzovic nasnimio stare stvari jer na drugom albumu nema obrada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je to bila mnogo jaka ganja pa se i dalje ne secate ili je nesto drugo u pitanju ali jedan lik mi je nabavio od Polzovica snimak "nove" Necrophobie.Nisam dobio spisak pesama ali znam da imam (nazalost samo na kaseti) 3 nove stvari, ako se nevaram State of Mind i Oblivious Fenomena, trecoj ne znam ime, a tu su i Sindrom i jos 2 stvari sa Impotence.Poslednja i ako se dobro secam prva sa IBS (proslo je bar 4 godine otkako sam slusao taj snimak pa se ne secam bas dobro) , sve tri ponovo snimljene u novim aranzmanima.Definitivno nije drugi bend u pitanju.Isti je bend snimio svih 6 pesama, ista je produkcija, zvuk, apsolutno sve, a spot sam video milion puta i to je ta ista Oblivious Fenomena sa spota koju imam i na toj kaseti.Sve mi ovo lici na zonu sumraka...

 

 

BRATE SORY IZGLEDA SI BIO U PRAVU AL SAMO ZA JEDNU PESMU

SAD CE TO IVICA DA TI OBJASNI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest vokal Necrophobia

malo je reci da sam sokiran ovim tripom o necrophobi....

 

da pojasnim neke stvari -

 

1. na drugom nikad izdatom albumu - jedna stvar je bila obrada sa prvog - to su zahtevali od nas za strano trziste...dakle samo jedna i jeste najgora jer je odradjena iz moranja...ali bash...shvatite, mi smo imali mnogo malo godina

2. Bend se raspao zbog malverzacija gospodina Polzovica...ogroman je kesh u pitanju. toliko veliki da danasnji bendovi samo mogu da sanjaju...5000 traka prodato za 10 dana....hm...koji od danasnjih sivih eminencija sa scene imaju taj uspeh....da neki ce reci druga vremena...

3. velika steta zbog raspada - bili smo pred potpisivanjem ugovora sa Nuclear Blast - koliko je kultna etiketa ne moram da pricam.

 

spotove smo iskljucivo sami radili...od ideje - kamere - montaze ---

 

neko rece odsvirali malo koncerata...

 

uh - toliko je koncerata bilo da je to za pojam...pa mi smo svirali svakog vikenda - petak/subota - vise od godinu dana uzastopno...

 

e sad...

 

bloadbath /valjda se tako pise :)...moj omiljeni bend u to vreme i velika je cast sa njima bila deliti binu...medjutim...takodje prodaja - malverzacije - kesh - moram li da pominjem sa cije strane

 

staca se izvukao vrlo fino...kao i mengele - a damjan i vlada...ko zna...

 

uh...toliko za sada...cek da emocije i memorabilia malo prodju, pa da se nastavi nekom drugom prilikom...

Edited by vokal Necrophobia

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo je reci da sam sokiran ovim tripom o necrophobi....

 

da pojasnim neke stvari -

 

1. na drugom nikad izdatom albumu - jedna stvar je bila obrada sa prvog - to su zahtevali od nas za strano trziste...dakle samo jedna i jeste najgora jer je odradjena iz moranja...ali bash...shvatite, mi smo imali mnogo malo godina

2. Bend se raspao zbog malverzacija gospodina Polzovica...ogroman je kesh u pitanju. toliko veliki da danasnji bendovi samo mogu da sanjaju...5000 traka prodato za 10 dana....hm...koji od danasnjih sivih eminencija sa scene imaju taj uspeh....da neki ce reci druga vremena...

3. velika steta zbog raspada - bili smo pred potpisivanjem ugovora sa Nuclear Blast - koliko je kultna etiketa ne moram da pricam.

 

spotove smo iskljucivo sami radili...od ideje - kamere - montaze ---

 

neko rece odsvirali malo koncerata...

 

uh - toliko je koncerata bilo da je to za pojam...pa mi smo svirali svakog vikenda - petak/subota - vise od godinu dana uzastopno...

 

e sad...

 

bloadbath /valjda se tako pise :)...moj omiljeni bend u to vreme i velika je cast sa njima bila deliti binu...medjutim...takodje prodaja - malverzacije - kesh - moram li da pominjem sa cije strane

 

staca se izvukao vrlo fino...kao i mengele - a damjan i vlada...ko zna...

 

uh...toliko za sada...cek da emocije i memorabilia malo prodju, pa da se nastavi nekom drugom prilikom...

 

 

Brate moj Ivice , rekao sam ti sta se dogadja!!!! :) Pa ti sad vidi ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest vokal Necrophobia

da moram i ovo...

 

specifikum u vezi spota:

 

radjen je u bolnici /delu/ gde je prvi slucaj variole bio u nasoj zemlji...gde je preminula ona doktorka koja je prikazana u filmu / kao i gde su lezali oboleli...da podsetim samo...tu su bili kreveti iz tog perioda jos uvek...uh jeza kad se setim...

 

a najsladje/najludje od svega je to sto smo prvi usli u taj prostor nakon toliko godina /72 godine zatvoren/ - odatle i zbog toga je ona siva masa....

 

za pestilence sam takodje cuo...evo do sada sam mislio da to znam samo ja...kad ono, prica se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se polako okupljava bend ovde na forumu :) ...Svaka čast

 

Eh ......jebi ga baš šteta što vam nije uspelo ono za nucler blast records , Ko zna gde bi bio Necrophobia danas .Dobijao sam kataloge iz Donzdorfa (Nuclear blast records Nemačka)u to vreme i ploča toxic death od bloodbatha se prodavalo kod njih mislim da su imali neki ugovor sa njima tada ili ?

 

A u tu priču o Polzoviću neću duboko da ulazim jer je to vaša stvar , Ali veruj da većina ljudi ne bi nikad čuli za vas da nije bilo onolikih promocija... Hard metal emisije na Ns plus ,Istoimeni Časopis ,organizovanje koncerata . Ako je Kole bio vaš menadžer tada zašto bi doveo bend do raspada ?

Zar nije cilj da grupa napreduje a ne da bankrotira na startu?

 

Da sad ne ispadne tako da ja tu branim nekoga nego čisto neke stvari mi nisu jasne .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest vokal Necrophobia

nemam ja problem danas sa tim /situacija oko benda - menadzmenta itd/ samo zelim reci istinu onakva kakva je...u nasem slucaju surova u tom smislu sto smo bili zaustavljeni...mi da nismo radili 8 sati dnevno u prostoriji sa instrumentima - e to bi bilo lose - shou bizz je to droog......to sto nas je vrteo bolje da nije - sigurno bi sve naslo neki put ali sigurno...

 

jos jednom nemam ja nista protiv njega...niti bilo koga...sada i ubuduce...ali mi je bitno istina da se zna .... cisto za anale ;)

 

bili smo mladi i naivni...stalo nam je bilo samo do svirke...davali smo sve od sebe i to je najbitnije...ja se ponosim...imali smo 16 punih godina :)

Edited by vokal Necrophobia

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam ja problem danas sa tim /situacija oko benda - menadzmenta itd/ samo zelim reci istinu onakva kakva je...u nasem slucaju surova u tom smislu sto smo bili zaustavljeni...mi da nismo radili 8 sati dnevno u prostoriji sa instrumentima - e to bi bilo lose - shou bizz je to droog......to sto nas je vrteo bolje da nije - sigurno bi sve naslo neki put ali sigurno...

 

jos jednom nemam ja nista protiv njega...niti bilo koga...sada i ubuduce...ali mi je bitno istina da se zna .... cisto za anale ;)

 

bili smo mladi i naivni...stalo nam je bilo samo do svirke...davali smo sve od sebe i to je najbitnije...ja se ponosim...imali smo 16 punih godina :)

 

Jedino je gitarista bio stariji od ostalih članova ako me sećanje ne vara, klinci bili tada al ste odvalili :pivopije:

 

 

Ajde nakačite već neke stare fotke i neki link za video

 

Brate najpametnije bi bilo da se izdaju ta dva albuma na jednom disku sa bonus videom .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...