Jump to content

Awaiting Fear


archsound

Recommended Posts

To su glasine koje nećemo demantovati, mada ispod Pančevca se održavaju samo probe dragstorskog piva, i to povremeno, a 200 metara dalje se održavaju probe benda. Jer se tamo popije više.

 

čuo sam da u jednoj radnji u blizini prodaju i vinjak! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su glasine koje nećemo demantovati, mada ispod Pančevca se održavaju samo probe dragstorskog piva, i to povremeno, a 200 metara dalje se održavaju probe benda. Jer se tamo popije više.

Dobro je, bio sam u pravu. Burazer i drugari imaju želju da umlate metalce koje viđaju tu, al' sam im rekao da ih ne diraju, pošto su iz jednog dobrog domaćeg benda. :smile:

 

Super vam je ovo novo, samo nastavite. :pivopije:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je, bio sam u pravu. Burazer i drugari imaju želju da umlate metalce koje viđaju tu, al' sam im rekao da ih ne diraju, pošto su iz jednog dobrog domaćeg benda. :smile:

 

Super vam je ovo novo, samo nastavite. :pivopije:

 

Hvala na komentaru :pivopije:

 

Nisam mogao da izdrzim, morao sam da se ubacim u diskusiju. Neki navijaci pretpostavljam? Kad ovo kazem govorim u svoje ime i samo svoje jelte, posto mi je poznat taj "mentalitet" nas 20 vs 1. Iritiran sam zbog toga, pogotovo sto su nekog mog poznanika prebila 3 lika jer je imao majicu Slejera. Drustveni sistem vrednosti je otisao u kurac, kreteni su na sve strane (nemoj da se uvredis ako sam prozvao nekog tvog iz rodbine), i jednostavno samoodbrana se mora dici na visi nivo. Hvala ti sto si nas obavestio, a sto se tice tih malih grupa pedera, generalno po gradu, neka slusaju Possessed i pesmu Swing of the axe ;)

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

(nemoj da se uvredis ako sam prozvao nekog tvog iz rodbine)

Smatram da nema potrebe za izvinjavanjem. Ako neko bije ljude samo zbog majica i muzičkog ukusa, onda to jeste kreten u pitanju. Kuruz nema šta da se vređa ako ne radi to, zna kakav mu je burazer.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 25 do 27 juna u Prnjavoru na Avali (izmedju Beograda i Mladenovca), preko 30 zasad potvrđenih bendova, besplatan ulaz, besplatno kampovanje, jeftino pivo, takmičenje u kuvanju pasulja i dobra zajebavancija svake vrste.

 

Od metal bendova:

 

Scared (grind core)

Anality (grind core)

Awaiting Fear (death metal)

Good Eye Closed (metal/core)

Soul In Cage (death metal)

Geniot (metal/core)

Yobo (nesto)

Neverlost (hard core)

Nightride (heavy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na komentaru :pivopije:

 

Nisam mogao da izdrzim, morao sam da se ubacim u diskusiju. Neki navijaci pretpostavljam? Kad ovo kazem govorim u svoje ime i samo svoje jelte, posto mi je poznat taj "mentalitet" nas 20 vs 1. Iritiran sam zbog toga, pogotovo sto su nekog mog poznanika prebila 3 lika jer je imao majicu Slejera. Drustveni sistem vrednosti je otisao u kurac, kreteni su na sve strane (nemoj da se uvredis ako sam prozvao nekog tvog iz rodbine), i jednostavno samoodbrana se mora dici na visi nivo. Hvala ti sto si nas obavestio, a sto se tice tih malih grupa pedera, generalno po gradu, neka slusaju Possessed i pesmu Swing of the axe ;)

Ерм, 'вака ствар: била су четворица или петорица момака који, претпостављам, имају пробе испод Панчевца, а нас четворица смо их гледали одозго, са станице 95 (прва кад се сиђе с моста из правца Крњаче) и они су имали те идеје да их приупитају понешто, ал' сам им рекао да се не глупирају. Није 20 на 1, а бураз јесте често дебил пун предрасуда. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da izdrzim, morao sam da se ubacim u diskusiju. Neki navijaci pretpostavljam? Kad ovo kazem govorim u svoje ime i samo svoje jelte, posto mi je poznat taj "mentalitet" nas 20 vs 1. Iritiran sam zbog toga, pogotovo sto su nekog mog poznanika prebila 3 lika jer je imao majicu Slejera. Drustveni sistem vrednosti je otisao u kurac, kreteni su na sve strane (nemoj da se uvredis ako sam prozvao nekog tvog iz rodbine), i jednostavno samoodbrana se mora dici na visi nivo. Hvala ti sto si nas obavestio, a sto se tice tih malih grupa pedera, generalno po gradu, neka slusaju Possessed i pesmu Swing of the axe ;)

 

ja krenuo na kung fu wing chun, za samo-odbranu, al mi nekako i dalje prazna flasa vinjaka u ruci deluje kao realnija zastita. bar ja ne bih nikad u zivotu napao nebrijanog metalca, sa rubinovim logoom u ocima, i razbijenom flajkom u rukama :rockdevil:

inace, da se po'valim ovako intruderski u temi, da sam proslog leta dobio zestoke batine jer sam isprovocirao neke rome, noseci dukser megadeta. kako sam se gej osecao. jebote megadet. aj barem zbog neceg ozbiljnijeg da sam dobio batine. :emocry: :icon_ne:

 

avejtingovci, kad ce neka svirka, da stavljamo pivo da se 'ladi? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ерм, 'вака ствар: била су четворица или петорица момака који, претпостављам, имају пробе испод Панчевца, а нас четворица смо их гледали одозго, са станице 95 (прва кад се сиђе с моста из правца Крњаче) и они су имали те идеје да их приупитају понешто, ал' сам им рекао да се не глупирају. Није 20 на 1, а бураз јесте често дебил пун предрасуда. ;-)

 

Ako vidite nekog celavog,onako oko 190cm visine, slobodno ga pitajte sta god pozelite. On je obrazovan i prosvetljen covek, doktorirao je Tokarevu bibliju od 8 pasusa i 762 strane.

 

Nije 20 na 1 ali je svakako debilno. Druzis se sa debilima :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си тај, претпостављам?

Буразер има 197 и 109 кила, један другар 2 метра и 125 кила, а други 199 и 140 кила. ;-)

 

Јеби га, свако има неку ману, њихова је да мрзе металце, шта да им радим.

Углавном, неће бити проблема, рекао сам им да не дирају никога и то је то.

 

Ај поздрав! :pivopije:

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си тај, претпостављам?

Буразер има 197 и 109 кила, један другар 2 метра и 125 кила, а други 199 и 140 кила. ;-)

 

Јеби га, свако има неку ману, њихова је да мрзе металце, шта да им радим.

Углавном, неће бити проблема, рекао сам им да не дирају никога и то је то.

 

Ај поздрав! :pivopije:

 

Ne. Ja imam 165cm visine i oko 60 kg, dugu, crnu, masnu kosu i majicu Slayer-a (uglavnom).

 

Neku manu? Neki ljudi su debili, neki ne. Vrlo prosto.

 

Swing of the axe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...