Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram se sloziti sa gosn Samsonom, devojka koja pije pivo mi je isto toliko privlacna i zenstvena kao i devojka fudbalerka ili automehanicarka! A kada je on rekao da je pozeljno drugo pice sigurno nije mislio da riba treba da cevci brlju secesusu iz botilke, vec neko kratko, zensko sexy pice tipa martini, vodka sa nekim sokicem, dzin tonik....

 

 

 

Wtf is that? :confused:

 

Jedna moja stara posalica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se sloziti sa gosn Samsonom, devojka koja pije pivo mi je isto toliko privlacna i zenstvena kao i devojka fudbalerka ili automehanicarka! A kada je on rekao da je pozeljno drugo pice sigurno nije mislio da riba treba da cevci brlju secesusu iz botilke, vec neko kratko, zensko sexy pice tipa martini, vodka sa nekim sokicem, dzin tonik....

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je zavladala kriza kad je u pitanju upoznavanje devojaka...

Pošto imam neke životinjke koje jedu travu, iza kuće imam neki travnjak i tako odem ti ja u jutarnju nabavku, saginjem se, berem i sl. kad neki tip u bmw staje pored (skrenuo u sporednu ulicu, a na glavnoj bilo ljudi) i počne neki razgovor. Kao jel ja znam ko pravi akvarijume po meri tu u blizini, još se sav uneo da mi objasni, kao za ribice. Ja, ajd biću ljubazna, mada mislim da ga nisu interesovali akvarijumi i sl, kažem ne znam , nisam čula. PAUZA. On valjda očekivao da ja dalje nastavim razgovor.

Ceo dan sam se smejala. Tip startuje devojku dok čupa travu :bigblue::):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello, potpuno ste odlutali. Kakve veze ima da li riba voli pivo, ako voli, naći će lika kome ne smeta (me included), ako ne, blago vama :)

 

Enivej, ribe najviše volim da muvam dok sam pijan. Ono, samo priđem, izlupetam svašta i kako se završi :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je zavladala kriza kad je u pitanju upoznavanje devojaka...

Pošto imam neke životinjke koje jedu travu, iza kuće imam neki travnjak i tako odem ti ja u jutarnju nabavku, saginjem se, berem i sl. kad neki tip u bmw staje pored (skrenuo u sporednu ulicu, a na glavnoj bilo ljudi) i počne neki razgovor. Kao jel ja znam ko pravi akvarijume po meri tu u blizini, još se sav uneo da mi objasni, kao za ribice. Ja, ajd biću ljubazna, mada mislim da ga nisu interesovali akvarijumi i sl, kažem ne znam , nisam čula. PAUZA. On valjda očekivao da ja dalje nastavim razgovor.

Ceo dan sam se smejala. Tip startuje devojku dok čupa travu :bigblue::):)

Tako su se moji baba i deda upoznali, samo deda nije terao BMW nego svinje, a i nije mu bas trebao akvarijum, jelte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello, potpuno ste odlutali. Kakve veze ima da li riba voli pivo, ako voli, naći će lika kome ne smeta (me included), ako ne, blago vama :)

 

Enivej, ribe najviše volim da muvam dok sam pijan. Ono, samo priđem, izlupetam svašta i kako se završi :mrgreen:

 

 

ehh...ja to ne mogu pijan da radim. mnogo gluposti pricam dok sam pijan! bolje je kada sam trezan

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao je cudan pristup.

drugaricu koja povraca pita:

"je l' ti dobro?"

"NE!"

"pa dobro... gledaj na to s vedrije strane... imas pored sebe lepu drugaricu..."

"/povraca"

"ja sam <ime lika>"

"/nerazgovetno izgovara ime usled povracanja"

"a kako ti se zove ova lepa drugarica?"

"/povraca"

 

tek onda se obratio meni, a ja ga iskusno iskulirala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene je startovao tip dok sam drugarici drzala kosu dok je povracala.

 

branje trave je jos i ok. xD

Sad su prešli na ekološke varijante :)

Ja imam čitavu zbirku priča kako me tipovi spetljano i nesigurno startuju ili počnu nešto, ja prihvatim i posle ne znaju šta će dalje.

(Sad se ovde prekrstim= ikonica)

One trule fore kad mlad i sladak taxista KAO zaboravi da uključi taximetar, pa mu treba 20 min. da počne razgovor, briše dlanove o pantalone, gleda te u retrovizor i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da nije drugaricu startovao.

 

Au, sad sam zamislio kako bi to izgledalo

 

Izvini, imas lepu kosu

-Hval-buaaaaa

 

 

:rockdevil: :rockdevil:

 

edit: Auh, pa i nisam bio daleko od istine. brutal :D

Edited by NightTrain

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao je cudan pristup.

drugaricu koja povraca pita:

"je l' ti dobro?"

"NE!"

"pa dobro... gledaj na to s vedrije strane... imas pored sebe lepu drugaricu..."

"/povraca"

"ja sam <ime lika>"

"/nerazgovetno izgovara ime usled povracanja"

"a kako ti se zove ova lepa drugarica?"

"/povraca"

 

tek onda se obratio meni, a ja ga iskusno iskulirala.

 

Sto si ga iskulirala.Bas je bio orginalan.Ja se toga nikad ne bih setio. :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi sto startujete ribe mrtvi pijani nemojte se iznenaditi ako ujutro kada se probudite vidite "lepoticu" poput Isidore Bjelice pored sebe. Ja volim da ribu snimam i startujem kada sam extremno trezan jer tada mi procesor najbolje radi i daje najbolju analizu situacije, a spopadanje cica u alkoholisanom stanju bih svakako povezao sa nedostatkom samopouzdanja ;)

 

@morsko prasence: ko zna kakvu si ti 'travu" brala ;)

 

imao je cudan pristup.

drugaricu koja povraca pita:

"je l' ti dobro?"

"NE!"

"pa dobro... gledaj na to s vedrije strane... imas pored sebe lepu drugaricu..."

"/povraca"

"ja sam <ime lika>"

"/nerazgovetno izgovara ime usled povracanja"

"a kako ti se zove ova lepa drugarica?"

"/povraca"

 

tek onda se obratio meni, a ja ga iskusno iskulirala.

 

 

Koliko sam ja razumeo povraca svaki put kada se spomene tvoje ime :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. Pretpostavljam da tebi jeste dok pitaš? :)

Bilo je... Cudno.

 

Edit: u svakom slucaju bolje nego da prdne kad je oralno zadovoljavas, da ne kazem nesto ruznije, ima i dece ovde.

 

joj bre vi sve goticarke volite, eeeeeeeeee zena je nesto bre jooooooj :D najljepsije

ja ne muvam ja igram sa zenama oni se sami smuvaju :lol:

Tebe kad ispali tip, ti mu zgazis kornjacu.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...