Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Ja sam bio jedan od tih klinaca. :D E jbg,ja realno nekad ne mogu da se susdrzim,volim sutke i ludilo,ali da,slazem se da to nije uopste vrhunac koncerta,i da zbog toga mozes da propustis da bolje cujes i vidis bend.

Mada meni je gluplje kad se napijes na koncertu,tad vecinom zaboravis nesto. Kao neki likovi sto su uniste i zaspe pred pocetak,video sam to milion puta.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сале, није шутка набадање и разбијање носева, то је гуркање,трчање и тако то, све то да би се ослободио адреналин који имаш у себи од такозваног менталног оргазма. Ја мислим да је то поента шутке, све остало је на силу и глупо.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам те напаљене клинце који праве шутку уз сваку могућу песму, кад не иде уз неку песму, једноставно не иде,не може,а људи се и даље труде да се гурају, то гаси сва задовољства шуткања.

 

Да се не лажемо, ја волим шуткање, , први пут сам ушао на Металици, не знам, осећао сам се толико дојаја, нисам се могао зауставити. Сабатон је био добар, мада нисам уживао толико у шуткама колико сам очекивао да хоћу, не знам, можда сам са металике имао превише добар утисак, да сам очекивао сад не знам шта, можда то и није толико забавна ствар како је памтим да јесте са мог првог концерта. Можда је ту и фактор колико заиста те песма нека погоди . Ја мислим да је то главно, ако те песма убије у појам колико је волиш, онда једноставно гурање креће само од себе, и тад је најбољи осећај шуткања, просто се човек осећа испуњеним радошћу и некаквом мистичном енергијом из космоса која га просто тера да дивља унаоколо. :rockdevil:

 

ЧЕКАМ СЛЕЈЕР, БИЋЕ КЛАЊЕ !!!

 

Желим само да додам да ја не шуткање гледам као на врхунац доживљаја једног хеви мјетал концерта !

Желим само додати да су шутке на Сабатону биле говна , углавном су се свеле да грљења дебелих знојавих длакавих лудака ...
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Желим само додати да су шутке на Сабатону биле говна , углавном су се свеле да грљења дебелих знојавих длакавих лудака ...

Реално, нису биле добре као што сам очекивао.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...