Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Malina, je l' mogu da te zovem profesorko? Moja profesorka nemačkog u srednjoj školi se zvala Malina. Nije lepa, a ni mlada, ali je bila vrlo prijatna i zauvek ću je se sećati. Čak i kad stigne jesen i ljudi oblače kapute, majke stavljaju zimnicu, počne škola, a ptice odlete na jug.

 

moze moze

 

@ Egzistencijalni Bol

 

ehhh otkud znas? O.o ovamo ima proroka ko kineza ...lol,zezz se.

Edited by Mallina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da li je neiskvarena? :D

Baron mali ^^

 

Elem, bek on topik, u prvu sutku sam UPALA na prvom koncertu Guardiana, prezivela Born in the Mourning Hall nekako, i ugazili me na Valhalli :D

Well, bilo je kind of ocekivano, imala sam metar i po i 15 kila XD

 

Dosta dugo mi je bilo frka od sutki posle toga, pa sam se i suzdrzavala, i onda, posle par svirki Ujeda Besne Sisarke prosto vise nije bilo nacina da ne udjem u sutku, svojom voljom, ili drugacije... E sad, kad si malo veci i tezi, sve to lepse mnogo ide, pa sam bila bas srecna sto imam prilike da divljam i povikujem anti-emo poklice xD

 

Najlepse su bile sutke na Fatalityjevim svirkama u LivingRoomu, lomile su se glave o sankove, ograde, civiluke, druge ljude, bilo je bas u duhu mocnih rendzera i skroz kul xD

 

E, onda sam se ponovo na'vatala straha na svirci Forever Storma u maloj sali, doduse, tad sam ja bila ta koja je sutnula coveka u glavu, pa nisam znala ko ce me sacekati ispred SKC-a... Al' lik se smejao dok mu je nos obilno krvario, tako da preziveh i to nekako...

 

Poslednja zaista upecatljiva sutka u kojoj sam ucestvovala bila je neka svirka Twistera u Dangubi, kada me je lik bacio preko ledja i kad sam pala pravo na Medu koji je poceo da skace po meni... Funny times.

 

Bila je i jedna lepa all-female sutka na Keltima u KST-u...

 

Moj problem je to sto sam preterano laka -.-

 

A najbolja pesma, najbolja pesma...

Mozda Exodusov Toxic Waltz?

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Marduk - Baptism by Fire

Carnal Decay - Chopping off the Head

Azarath - Baptized in Sperm of the Antichrist

Infernal War - Be a Slave or be a Lord

Impaled Nazarene - Corpses

 

Hmmmm... na nastupu Sabatona sam dočekao Ghost Division u samoj sredini, morao sam stoga nabaviti nove naočari. Dobar je i Testament - Into the Pit, a imam osećaj da bi i Angelcorpse bio solidan za šutke... 'De znam...(:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...