Jump to content

Twisted Metal!


The Joker

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:rockdevil::rockdevil::rockdevil: NEEDLES!!!!Crazy Harold the Wacky Lunchsack!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Elem,to na jutjubu su zavrsnice igre High Octane,TM1 zavrsnice su samo tekst koji skroluje,jer nisu imali kesa da u filmovima High Octane zamene tkstom Twisted Metal

 

Rounding things off is the inclusion of bonus material of varying quality, which is clearly intended for fans. Twisted Metal 1: The Lost Ending Movies is "Exhibit A" in the case against using live-action video in games. Remember those cheesy movies in early PSone games such as Disruptor and Warhawk? David Jaffe wrote and filmed similar ending videos for each of the main characters in the original TM game. Even the grainy footage can't disguise the poor acting, silly dialogue, and low-budget sets/props. It's good for a laugh, if nothing else.

 

:]

Али најбоља фора је када се бориш против Dark Tooth-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам имао прилике да одиграм тај део :(

 

Знам једино да се то све дешава у глави, односно сну Needles Kane-a...ѕар не? Тако сам прочитао на фан сајтовима (А фан сајт је одлично одрађен!!!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Ха ха ха ха :)

 

Управу си :]

 

На мом смартфону када ми стиже СМС чује се смех кловна...Људи се понекад уплаше... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(PC) Twisted Metal 2.iso - 342 MB

 

Znači, image fajl igrice za PC, veoma lako se može svući uz pomoć eMule (moj slučaj), a vjerovatno ga ima i na torentima.

Samo dvica je izašla za PC, vala, dosta.

(U slučaju da koristite Win2000 kao ja, potrebno za igranje će biti da omogućite "compatibility mode > Win95".)

 

Elem, ja sam svojevremeno bio otvorio temu o ovoj igrici, pa nesta' teme. A baš sam bio napisao sve što treba, pa mi se sad to ne da.

Odoh da malo igram, pa ću poslije da kucam.

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,aj okacis taj Twisted 2 za nas (trep,trep,trep)

Ne znam gdje može da se okači 342 MB u komadu, još gore da se zlopatim sa sjeckanjem na dijelove, mogao bih eventualno jednu noć da izgasim torent i eMule pa da probam da to okačim negdje, ako mi ne pukne veza.

 

Brže od toga jeste:

 

 

 

eMule možeš da skineš na: http://www.emule-project.net/

 

***

Nego, TM2 je stvarno legenda nad legendama.

Ja u početku nisam uopšte htio da igram Sony PS, žalio sam Sega Mega Drive, a i moram priznati da sam na SMD igrao više igara nego na PS (Doom Troopers, gdje ste sad...).

I tako sam ja to bojkotovao do kraja 1997. odnosno početka 1998. a onda se iz dosade navukao, odnosno, krenuo ići u Sony klub. TM2 je jedna od prvih igara za Sony, i nju sam među prvima i vidio, iako je njena popularnost u tom trenutku, dvije godine nakon izlaska, bila solidno opala.

Meni je na prvi pogled fabula bila neizmjerno bolidna: automobili koji se gađaju raketama. Mislim stvarno.

Ali, malo po malo, krenemo to igrati moj drugar Boćo i ja, i opasno se krenemo ložiti, dignemo kvalitet igranja na jedan visok nivo, i napalimo raju da opet igra tako da je u jednom trenutku pola Sony kluba igralo TM2 a pola neki fudbal koji je tad bio. Boćo i ja smo dosta igrali one dodatne table, 1 na 1 igramo, sa ugašenim radarima. Maestralno kuvanje, posebno ona tabla gradić/predgrađe.

I kuvali smo tako, kuvali, i čekali, i kad se pojavio TM3...

 

:( :( :( :( :(

 

Lijepa grafika, ali, tragično usporena igra, uništena dinamika.

Pokušavali smo da ga zavolimo, ali džaba.

Ono što je bilo dobro u TM2 (pored dijabolične priče) je upravo ta igrivost koja je bila prisutna, a koja je hirurški odstranjena u trećem dijelu.

Dalje, sve poslije šta je bilo od nastavaka, ništa nisam pratio, tad sam prestao igrati Sony (početkom 1999. kad sam dobio računar), tek da sam možda prije par mjeseci na Wikipediji pročitao o razvojnom putu igre, nastavcima i vezanim igrama... Simpatično zvuči ona verzija za djecu.

Pročitah da je TM: Black odličan, i ovdje je par ljudi potvrdilo, volio bih probati, nadam se da ću imati priliku.

 

Inače, za igranje dvice omiljeni likovi su mi Mr. Grimm, Spectre, Outlaw i Thumper... Znači, brži autići. Twister je brz, ali i prebrz, specijal mu je bezveze (lako se sam sjebeš tim specijalom) a oklop nepostojeći. Sa njim sam jedva jednom prešao igru ("hard", naravno), i to je patnja bila da pogledam "film" kako treba... Poslije nisam više nikako igrao sa njim, a sa ostalima i igram, kako kad, dođem do Holandije i, u većini slučajeva, časno izginem (ne nastavljam igrati nakon izgubljenog života).

 

Nema se šta reći pored podatka da i dan-danas igram tu igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma imam ja e mulu,sad ce gi potrazim,ne bilo mi zapovedjeno...E da,tako su izgledali i nasi TM okrsaji..sve dok ja nerd nisam izvalio sifru za Miniona i God Mode...Salim se,nismo igrali tako kvarno...dobro,u pocetku jesam furao God mode dok nisu izvalili :twisted:

Verzija za decu nije za decu nego umobolne.Kako?Tako sto ce stvoriti jos umobolnih,pa ce vec umobolni imati drustvo za bilijar.Igra je debilna.

E,ali zato TM black...muahahahahaaa....krivo mi je sto u nas ima samo PC igraonica a svega saka Stejplejshn igraonica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је Хед он супер испао за ПС 2 и, заиста, има примесе другог дела...због тога ми се и свидео! Дакле, вратили су НОРМАЛНЕ ЗВУКОВЕ који су постојали у кецу и двојци, а не када узмеш оружје чујеш као да си послао ракете у свемир да експлодирају кроз супер-соничну брзину...

 

Елем, у двојци ми је убедљиво најзахвалнији играч био Spectre...

 

spectre.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista i jeste,s obzirom na to da je special jebitacan,a i brz je mali...jedino sto mu armor malo klima.

Mada najgori lik u dvojci je Sweet Tooth.Spor,jadan special i armor kao od kartona sa buvljaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

И смех...мвахахахахаха!!!

 

Е, а добра мјуза у Л.А !!!

 

Додуше и Thumper ми се свиђа, добар специјал...

 

Axel је некако...шљ.

 

Minion - па, када се узима у обзир величина - две трећине екрана не видим ахахах, али је зато специјал ...мајка.

 

Mr. Grim - Ебе кеве с специјалком, али довољно је да се неко залети на њега и да остану само дугмићи...

 

Outlaw - У комбинацији с било којим играчем, одличан избор - све му је просечно с тим што му је специјал добар, али, поново, просечан.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...