Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

javio nam se neki mladen iz ck13 i kaze da mozemo da sviramo tamo, smao sto kaze da su svi vikendi do kraja godine zauzeti. kao moze eventualno neki cetvrtak ili nesto ali klub radnim danima radi samo do 23h...

 

ne znam dal su ljudi u ns stvarno u fazonu da dodju u 20-21h na svirku.

 

Kakvo sranje ..........pa sta ja znam , lose je sto je radnim danom i sto je tako "rano" Jedini adut je sto ce vec biti mrak pa to metalnjerosi vole , verovatno ima tripera koji izlaze samo nocu ,vampiri i ostala sranja :)

 

Nisam siguran da bi bilo zadovoljavajuca poseta ali znas kako kaze Del Boy : "ko riskira , profitira "

 

 

Daj zovi Route66 , koga boli kurac sto je skuplje pivo , dolaze ljudi da gledaju bend , jebes pivo i pice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

ok je route 66, mislim truo je lokal u smislu bendova koji tamo sviraju i mase koja (ponekad) dolazi, ali osim toga sasvim adekvatan klub za svirke, dobar je prostor i ima lep stage

ako ne to onda vam ne gine crna kuca radnim danom ja mislim da je to sasvim ok i da ce biti mase, ne nesto gomila, ali onako srednje, ionako ne stane tamo puno, ja sam vise puta bio radnim danom na nekoj svirci tamo pa mogu da kazem

 

a trema? trema je postala smejurija od kluba ali jbg kontam da oni nemaju bukirane vikende do kraja godine

 

ima jos par mjesta u ns, ali to je manje vise srednja zalost

 

mislim, novi sad je opasno prso sa desavanjima i svirkama u prosloj sezoni, a kontam da ce i u ovoj, tako da je publika zeljna neke dobre svirke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam nijedan bend iz Novog Sada koji bih mogao da bude uz rame sa vama , mislim zanrovski. Meni jedino na pamet padaju 2 benda , TONA i Plug and Play :) E vidis , Groove Orchestra je veoma fin , overi ih i probaj da ih kontaktiras .

 

http://www.myspace.c...rooveorchestra1

Edited by Ziltoid.need.finest.coffee

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto je urban uvreda ?

 

 

AHAHHAHA , to consi !!!!!

 

jeste naravno da je uvreda,barem za mene.ja bi jebo mater nekom ako bi pokusao da me stavi i isti kos sa urbanim ljudima.nije lepo druge nazivati urbanim ako oni to nisu i ne zele da budu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...