Jump to content

Frp/rpg


SATAN-iz Batajnice

Recommended Posts

Star Wars Kotor 1, 2 odlicna price, likovi, ma kao da ucestvujes u filmu, plus sto bi trebalo da bez problema igras obe jer nisu toliko zahtevne.

 

Od starijih mozes da pokusas sa Anachronox-om, dobar sci fi americki rpg, sa grafikom iz quake 2, ima veoma zaraznu pricu, ali je samo kratka. (jedina falinka)

 

Baldurs Gate, Fallout serijale, Planescape Torment itd. itd.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a da radi na Athlon 2000+ 512MB rama i GForce 5200. :pivopije:

LOL, imamo istu muku, tj. mashinu (takodje FX5200 + 512mb) :D

 

Nego, evo konkretno SHTA obavezno da nabavish: Temple of Elemental Evil. Glatko ce raditi, a igra je prilichno dobra. Jbt. sate sam potroshio samo sklapajuci likove :D

 

 

@Joker: ni Morrowind ne radi extra na toj mashini, taman posla da ce gurati Oblivion...

Edited by SL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok,Oblivion je super,ali Morrowind je tako frustrirajuc...okej,ja jesam perfekcionista kad je rpg u pitanju,i jesam vise za oldschool rpg-ove,ali volem zdravo i ove novije.Medjutim,Morrowind drz' dalje od mene! ;)

Molim moderatora da mi ne nabrijava warn i ne vadi bubreze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su sve nebitne sitnice koje gledaju samo picajzle.

 

Malkaviani su zakon!!!!!!!!!

Posle njih Tremere! I to je to!!!

Ali sa Malkavima je najjace!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Poceo sam jednom sa Malkavianima,ali sam odustao kada sam video dijaloge.Idi bezi. :)

 

Tremere su meni zakon,najjaci klan!Sada igram sa Toreadorom...ima sjajne mentalne sposobnosti,persuasion i seduction su odlicni,ali su mu discipline blagi uzas.

Nikada nisam probao igrati sa Brujah,Nosferatu i Ventrue.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su igre u pitanju,a pogotovo RPG,TU SAM OPAKA PICAJZLA!!!

Ti ne bi VEROVAO koliko je ZABAVNO kad sa Malkom nabrijas Persuasion,a ako i to omane,obicno ti uvek preostaje DEMENTATION koji nikad ne omane!

A sto se tice borbe,nabrijas Obfuscate na 3 i samo vozis i steltkilujes.Buranija.

Malkaviani i u paper FRP-u i u igri imaju najbolje kombinacije moci-Auspex(ako vec igras na Persuasion ovo je vrlo korisno),Obfuscate i najzad Dementation cisto radi zabave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...