Jump to content

Card games


Recommended Posts

Izlazi remake legendarnog Space Hulk-a!!!

Gamesworkshop je najavio da ce izaci samo ogranicena serija povodom dvadesetogodisnjice tako da se savetuje preorder.

Shipping je isti za jednu i dve igre pa ako neko hoce da uzme jednu da podelimo shipping? :da:

 

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat180018a&prodId=prod210009a

 

http://www.games-workshop.com/gws/content/blogPost.jsp?aId=3700041a

*klikcite na next za jos opisa i slika*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znam, znam, kupila sam jos 3 dana pre zvanicnog release-a u Sigilu :lol: Na srecu kao sto kazes zastupaju GW jer inace net verzija se rasprodala veoma brzo. Posto se niko nije zanimao na ovoj temi mislila sam da je suvisno da pisem da ima i kod nas.

Pod utiskom sam da imaju jos tonu toga posto se jos nekoliko poznanika raspitivalo i niko osim mene nije izrazio interesovanje da ga zapravo kupi :confused: Valjda nisu culi ili ne znaju kakav je to kult.

'malo' su me razocarali profesionalno al nebitno je. Od kako vise ne moze direktno da se komunicira sa Rick-om deluju krajnje neozbiljno i ocigledno muljaju.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa sve sto je card i board game mozes da porucis u Sigilu, jednom mesecno im stize :da: porucujes na [email protected]

jeste da je tema Card Games al s obzirom na interesovanje tema Board Games bi bila ekstravagancija :haha:

alternativa je da porucis sama sa www.paizo.com na zalost nije ni malo skuplja varijanta od Sigila a po svoj logici bi trebalo da bude.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, znam, kupila sam jos 3 dana pre zvanicnog release-a u Sigilu :lol: Na srecu kao sto kazes zastupaju GW jer inace net verzija se rasprodala veoma brzo. Posto se niko nije zanimao na ovoj temi mislila sam da je suvisno da pisem da ima i kod nas.

Pod utiskom sam da imaju jos tonu toga posto se jos nekoliko poznanika raspitivalo i niko osim mene nije izrazio interesovanje da ga zapravo kupi :confused: Valjda nisu culi ili ne znaju kakav je to kult.

'malo' su me razocarali profesionalno al nebitno je. Od kako vise ne moze direktno da se komunicira sa Rick-om deluju krajnje neozbiljno i ocigledno muljaju.

 

Oni su vecito profesionalno razocaranje ali ako nista drugo bar nabavljaju stvari po valjanim cenama. Sa 2-3 meseca zakasnjenja :)

Rik se jednostavno ne snalazi dovoljno u "biznismenovanju" po srpskim pravilima (a ni po britanskim kako sa m primetio), a i osoblje ne volji da koristi glavu ponekad.

Kako objasniti da je pored svih mogucih klubova jedino Sigil, koji sve radi legalno, zakacio finansijsku ne glupave cokoladice?

Edited by ResurrectioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@Resurrection: paaaa zapravo dok je Rik odgovarao na mailove islo je sjajno, bez podje*avanja i zavlacenja. I kad ne stigne osecas kao da zaista nije bilo moguce a ne da te je preje*ao neko s IQom kombajna :haha:

Od kako su pokupili tu sanitarnu Rik vise nema kontakt s musterijama. A znam provereno da sa sve postarinom, carinom i PDVom izadje najvise 300din skuplje kad uzimas sam, preko neta. Htela sam da podrzavam kupovinu 'domaceg' al vise ne. Kao slag na torti nece unapred da ti kazu koliko ce te kostati kad konacno stigne a uzimaju ti licnu kartu tj sve podatke iz iste kao garanciju da ce te stici ako odustanes :haha::udri:

 

Ako imate priliku probajte Infernal Contraption, sjajna igra. It's Alive je manje vise sranje. Zapravo bilo bi totalno sranje da ne postoje gore igre :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Nocas se igrao Dixit, celu noc, prvi put sam igrala igru, i nije RPG, nista ni slicno, ali je sa kartama, pa rekoh da pisem ovde... Uglavnom, ko zna sta je zna, ko ne zna, ako ga zanima, procitace, mene interesuje GDE TO IMA DA SE KUPI, i ako nema, da li je neko voljan da da svoje na kopiranje (ako ih poseduje)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...