Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Hej ljudi saljite mi taj vas logo za plakat, rece mi Davor pre dva dana da ce mi poslati ali jos ga nisam dobio.

 

 

Imate u potpisu nas mejl pa mi posaljite na njega!!!!

 

Vidimo se 21.og maja!!!

 

 

 

pivopije.gif

Edited by FOLLOWER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, jedino su gitare malo potmule... I u nekim delovima bash fali neka punoca... Inace je produkcija predobra... Slusao sam kod Arpada ceo album, i akusticni delovi su mi posebno dobri... Klavijatura ima preteran zvuk, infernal skroz icon_rolleyes.gif , i vokali su ju... I growl i scrm, i cleanovi... Savrseno bre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuh semplove, i reko bih da je mlogo dobro, medjutim one 3 pesmice sto su pre toga pustili u promet (valda demo verzije pesama ili stagod) na trenutke umeju da zazvuce mnogo bolje nego ove finalne...

Gitare su nekako ustrojene, nemaju onu zdravu dozu khaosa icon_mrgreen.gif ...

E, da, Novelja, prestani da curish... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako su mi gitare sterilne, kao da ih nesto sputava da se probiju iz zvuchnika, fali atmosfera nekako icon_cry.gif icon_cry.gif

Da, jedino su gitare malo potmule... I u nekim delovima bash fali neka punoca...

  Cuh semplove, i reko bih da je mlogo dobro, medjutim one 3 pesmice sto su pre toga pustili u promet (valda demo verzije pesama ili stagod) na trenutke umeju da zazvuce mnogo bolje nego ove finalne...

Gitare su nekako ustrojene, nemaju onu zdravu dozu khaosa icon_mrgreen.gif ...

 

Ljudi masturbacija je zakon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eh, ja postajem nervozan u vezi tog albuma... Neizvesnost ubija. Šta će i kad će ga na kraju biti? Ural? Sibir? Nije valjda čak Teheran?

 

Pa, dobro, čak i da tako ispadne, manijaci kao ja će ga naručiti. Mislim, siguran sam da ja hoću. icon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, ja postajem nervozan u vezi tog albuma... Neizvesnost ubija. Šta će i kad će ga na kraju biti? Ural? Sibir? Nije valjda čak Teheran?

...pogledaj guest book na site-u...ali - evo informacije i ovde:

Uskoro ce site biti update-ovan. Pored novog izgleda site-a, objavice(icon_uhoh.gif) se i informacije u vezi sa izdavanjem albuma (za koga ce i kada album biti izdat). Nemamo jos sve informacije - tacnije, nemamo sigurne informacije, te bi bilo korisno da pogledate site s vremena na vreme...

(stvarno mi je zao sto sve ovoliko dugo traje...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala lepo. biggrin.gif

 

Eto, sutra ću posle svirke da zabavljam omladinu svojim doživljajima iz krstaških ratova, i pričama o tome kako nisam mogao na kosovski boj, jer sam bio mator...

 

...a sećate se kad smo gradili Sfingu?... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc ToD vrh ko i uvek. Novi basista je odlican, super se uklapa u bend i imidzom i svirkom i bas mi je drago da kadrovske promene nisu bendu donele vecih problema.

 

Jos cekamo album, i bilo bi dobro da se s tim malo pozuri, pa da se tera dalje pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif ... mislim da je vreme d apolako pocnu da se pojavljuju i nove pesme musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

THANK YOU!!!!!!!!

wub.gificon_mrgreen.gifbiggreens.gif

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

Pored toga sto je izgled oficijelnog sajta ToD-a gotovo u potpunosti izmenjen, na njemu se moze naci ( i downloadovati) i novosnimljeni spot za pesmu 'Of grandiose Fevers and passion Arcane'. Spot do koga se ovim putem moze doci je slabijeg kvaliteta od zvanicne verzije istog (ne bi li se sto vise skratilo vreme downloada) koja ce se naci na prvom zvanicnom izdanju ToD-a, odnosno na albumu 'Fragile Monuments...'. Bend je potpisao ugovor sa ruskom izdavackom kucom 'Solitude Production', i svi administrativni delovi posla su zavrseni. Dakle, album ce any day now biti 'pusten u stampu' ..... icon_wink.gif

 

* * * * * * * * * * * * * * * * *

Edited by EowynToD

Share this post


Link to post
Share on other sites

...na njemu se moze naci ( i downloadovati) i novosnimljeni spot za pesmu 'Of grandiose Fevers and passion Arcane'. Spot do koga se ovim putem moze doci je slabijeg kvaliteta od zvanicne verzije istog (ne bi li se sto vise skratilo vreme downloada)...

Da, toliko ste ga skratili i obradili da meni prekida i gasi player posle 30 sekundi... mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prvo reklamica, pa promena boje kose.

reklamica?

* * *

 

Dakle-

Ukoliko sve bude u redu sa bookletIma (tacnije, ako se na vreme uradi stampa), album ce biti pusten u prodaju 31. jula.

...za izdavaca Solitude Production [Rusija].

Na CD-u se nalazi i spot, a prodaja ce se vrsiti putem interneta (preko nase web stranice, i preko web stranice izdavaca).

Da li ce se CD naci i u CD-shopovima, i kada, jos uvek ne znam.

(...kao da sam ovo vec negde napisala... ohmy.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...