Jump to content

Google Chrome


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Meni hrom prso skroz. Periodicno mi zakoci ceo racunar totalno pa moram da cekam ceo minut da se otkoci. Ne radi ni mis ni tastatura, nista, nista, nista.

 

Vidim po forumima da je to globalni problem samo sto kod njih ukoci totalno pa moraju da resetuju komp dok meni samo proradi posle nekog vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

нашао сам сјајну екстензију - Awesome New Tab Page

 

када се отвори нова картица, могу да се трпају странице које хоћеш, да им се мења величина, изглед...

 

овако сам ја подесио: http://www.dodaj.rs/...uRmcq7/antp.png

 

i Firefox tako prikazuje u novom tabu najčešće otvarane stranice, kod yumetala mi stoji "Error - yumetal.net forum" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA kako je onda radio 2 godine bez sekunde zastoja? Sve strane otvarane u sekundi, a sada blokada. Evo pogledaj Google forum pa vidi koje ljudi imaju konfiguracije pa im ne radi nista tj. jos gore nego meni.

 

Znaci stotine ljudi se od jula javlja sa tim problemom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probajte ono što sam već pominjao - ukucajte chrome://plugins gore, idite na more details ili kako već piše u desnom uglu, pa na disable npapi ili disable ppapi, jedan uvek mora biti uključen.

 

Meni je to pomagalo kod nekih problema sa Flešom, baš sa Tjubom.

 

управо сам пробао ово, јер ми много иде на курац што ми сецка звук на клиповима када пребацујем на друге табове, али курца баба вечерала, није помогло

 

мада, код мене стоји два пута НПАПИ за флеш плејер, нема ППАПИ

Share this post


Link to post
Share on other sites

сад ћу да испробам.

 

иначе, ово говно све више и више багује. сада ми овај reply box приказује овако:

 

rply.png

 

и ништа од ових иконица не могу да користим, све мора ручно да се куца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...