Jump to content

Crna Zeno


Теша Тешановић

Recommended Posts

Pa sama si napisala na forumu, a meni si privatno i još koju stvar o Wizardu rekla. :D

 

Još kad bi on bio blesav da se primi na to...

 

 

ne znam zasto bi bio blesav./ hoces da kazes da sam ja govno?

 

Da sigurno sam ti rekla, rekla sam tri da je divan i najlepsi jeste divan i najlepsi i najbolji, ako je nekom krivo jbg nek ide na plasticnu operaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam zasto bi bio blesav./ hoces da kazes da sam ja govno?

 

Da sigurno sam ti rekla, rekla sam tri da je divan i najlepsi jeste divan i najlepsi i najbolji, ako je nekom krivo jbg nek ide na plasticnu operaciju.

 

Meni si rekla da sam sexy, i to nekoliko puta, a da pritom nisi pominjala plastičnu operaciju. :mrgreen:

 

Mislim, morao bi čovek da bude blesav da te ozbiljno shvati, kad ti svakom muškarcu koga ugledaš kažeš da je sexy i da ga voliš. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sherie moram da te razocaram ali wizard of gore voli odrasle devojke.to ne znaci da si nezrela ili tako nesto vec si previse mala

 

A i svaka cast Tesi Tesanovicu na obdarenoj bozanskoj lepoti. Samo cu toliko da kazem.

 

hvala hvala ali na tvoju zalost i ja sam previshe star za tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

sherie moram da te razocaram ali wizard of gore voli odrasle devojke.to ne znaci da si nezrela ili tako nesto vec si previse mala

 

 

Prince Ja kada volim nekoga ne u smislu ljubavi znaci da ga volim kao drugara i imam pravo to da mu kazem ako to nekome smeta ili tako nesto onda je poremecen. I molicu te da prestanes o meni da komentarises, i idi komentarisi neke tvoje bendove.

 

 

Wizard of Gore neka voli sta hoce. Ja se nikada nisam nicemu ni nadala, ali imam pravo i da ga volim ako hocu i da tugujem. U zivotu nisam ni pomislila ni da bi on mene i mogao da pogleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sherie moram da te razocaram ali wizard of gore voli odrasle devojke.to ne znaci da si nezrela ili tako nesto vec si previse mala

 

 

 

hvala hvala ali na tvoju zalost i ja sam previshe star za tebe

 

 

To sto imam odredjeno misljenje o tvom izgledu, ne znaci nista drugo nego samu cinjenicu da samo mislim da si lep, nista vise.Zasto uvek mora da se sanja o nekom muskarcu ako mislis da je lep? to je glupost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wizard of Gore neka voli sta hoce. Ja se nikada nisam nicemu ni nadala, ali imam pravo i da ga volim ako hocu i da tugujem. U zivotu nisam ni pomislila ni da bi on mene i mogao da pogleda.

 

Pa onaj ko može da voli nekoga s kim se nikada nije ni video je poremećen. I to vrlo teško.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onaj ko može da voli nekoga s kim se nikada nije ni video je poremećen. I to vrlo teško.

 

 

 

hvala. Umesto da vredjas ljude naokolo skloni se malo sa ovog foruma idi inadji sebi ravnu gospodju sa kojom ces stvoriti dom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto imam odredjeno misljenje o tvom izgledu, ne znaci nista drugo nego samu cinjenicu da samo mislim da si lep, nista vise.Zasto uvek mora da se sanja o nekom muskarcu ako mislis da je lep? to je glupost.

 

ma zezao sam se,naravno slazem se sa tobom i ja ne sanjam o svakoj devojci za koju mislim da je lepa.

 

hvala. Umesto da vredjas ljude naokolo skloni se malo sa ovog foruma idi inadji sebi ravnu gospodju sa kojom ces stvoriti dom.

 

hehe da da lepo si mu rekla,samo trebas da budes grublja.reci lepo "idi rado nesto korisno u zivotu,bilo sta,umesto da sa 27 na forumu se svadjas sa deprimiranim 16 godisnjim klinkama"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zezao sam se,naravno slazem se sa tobom i ja ne sanjam o svakoj devojci za koju mislim da je lepa.

 

 

 

hehe da da lepo si mu rekla,samo trebas da budes grublja.reci lepo "idi rado nesto korisno u zivotu,bilo sta,umesto da sa 27 na forumu se svadjas sa deprimiranim 16 godisnjim klinkama"

 

 

to i ja kazem jbg. Ne volim da budem gruba, niti da vredjam ljude kao on. Strasno. Nek ide de oce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...