Jump to content

Crna Zeno


Теша Тешановић

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

E Tešo,Tešo,mojoj komšinici si onu sliku poslao za osmi mart..stvarno si me razoćaro...nikad ti sinko nećeš naći devojku,a kamoli nešto više od toga...bio si mi drag,ali zbog onog...ja sam totalno ganut i ljut.

Dobro je što me viš nema ovdena,a ni na fejsu,ni spejsu.dosta više gejizma.svi ste pukli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Pa des' ti čoveče, nema te dugo.

Si se oženio?

 

Tu sam.Zenim se u aprilu.verovatno 17-og parila, trudna mi je žena.U februaru sam joj spuco zgebe.Kad se već venćavamo,da malo predupredim stvari,mrzi me posle venćanja da ćekam 9 meseci da budem ćale.Mozda i duze,ovako bar znam,napravio,moje je,i udri.samo da bude na ćaleta dileja.u kure odma ima da ga ljupkam.

 

Nemam ja više vremena za forum i ovo zajebavanje,nije to više to...sve se svodi na kurac,pićka,pićka,kurac,govna,pozeraj,troo...Onaj Prince je...oktrio metal u poznim godinama..pa je sad ko pušten sa lanca,neka ga,nek se izdjiklja,sa 40 i kusur,sigurnoće otkriti neki novi saund koji sam ja slušo 93-e.

 

Hvala vam za sve lepe trenutke ovde prijatelji.Mozda svrnem ponekad da vidim šta ima novo,i pićkuljanjima malo prodrmam kafez.

Uzdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Tešo,Tešo,mojoj komšinici si onu sliku poslao za osmi mart..stvarno si me razoćaro...nikad ti sinko nećeš naći devojku,a kamoli nešto više od toga...bio si mi drag,ali zbog onog...ja sam totalno ganut i ljut.

Dobro je što me viš nema ovdena,a ni na fejsu,ni spejsu.dosta više gejizma.svi ste pukli!

 

jebiga bas mi krivo sto sam te razocarao ali dobro sta da se radi.nisam ni video nista veliko niti posebno u mojoj goloj slici,to mi je samo neko dosadno internet pankerisanje da se prekrati malo vremena.to i nisam ja u punom svetlu.ali nema veze meni je jos uvek smesno sve to sa golom slikom.mada kada se setim jeste jadno jer podseca na one kretene sto salju slike svog kurca smokvinom listu sa natpisom recimo "volim da volim" .ali meni nije bila namera da bude kao oni,vec samo da uradim nesto sto je po meni smesno.volim nedostatak smisla u nekim stvarima na neki nacin me inspirise da trazim smisao.hvala a podstcaju sto se tice devojaka pa ide lepo sto se tice toga u zadnje vreme.i srecno sa porodicom i svime.jebes ove forume,net.fejsbuk sve te stvari su nekako dubinski gej

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu sam.Zenim se u aprilu.verovatno 17-og parila, trudna mi je žena.U februaru sam joj spuco zgebe.Kad se već venćavamo,da malo predupredim stvari,mrzi me posle venćanja da ćekam 9 meseci da budem ćale.Mozda i duze,ovako bar znam,napravio,moje je,i udri.samo da bude na ćaleta dileja.u kure odma ima da ga ljupkam.

 

Nemam ja više vremena za forum i ovo zajebavanje,nije to više to...sve se svodi na kurac,pićka,pićka,kurac,govna,pozeraj,troo...Onaj Prince je...oktrio metal u poznim godinama..pa je sad ko pušten sa lanca,neka ga,nek se izdjiklja,sa 40 i kusur,sigurnoće otkriti neki novi saund koji sam ja slušo 93-e.

 

Hvala vam za sve lepe trenutke ovde prijatelji.Mozda svrnem ponekad da vidim šta ima novo,i pićkuljanjima malo prodrmam kafez.

Uzdravlje!

 

Slušaj ti glumac, zajebi ti malo Princa. Lupaš neke gluposti, šta tebe blesavog boli stojko šta ću ja sa 40 i kusur da radim i da li ću da doživim toliko i da li mi toliko uopšte treba da bih bio neko i nešto, a šta si i ko si ti - registrovao se ovde ko zna ko da zajebava ljude. Pišeš tamo neke izmišljotine iz vojske (znamo svi koliko su vojničke priče pouzdane), hvališ se tu sa nekom ženom, pored koje imaš kao milion ljubavnica, a iz aviona se vidi na tvojim slikama da onaj s tetovažom što stoji pored te crvenokose za koju kažeš da ti je žena nema veze s onim drugim likom koga mećeš na slike, bio to ti ili neko deseti. Niko te odavde nikad nije video, niti upoznao (možda onoga ko stoji iza profila "Razbijač" jeste), a svi se prave da postojiš. I još te uzdižu u neko božanstvo. I odjebi više sa foruma, ako si već rekao da ideš, po stoti put to govoriš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde si sada moj brate

da zajedno maloletnice jebemo

sta bi dao da se ponovo vremena vrate

i da kao nekada idemo da se provedemo

 

dosadni su meni dani ovi

jer oko mene su sve neki smorovi

sve same dosade od ljudi

nema onih koji su ludi

 

secas li se zezanja

onih nasih razgovora

sve je to bio deo odrastanja

zajedno smo se svi tukli do umora

 

 

ma ko te jebe majmune

sedis u kuci dve jebene godine

samo na tv pink gledas

i razmisljas kako da se prodas

ti si jedan idiot

 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...