Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Guest HEFEST

Pa zbog cene ih nisam ni uzeo, ali da nisam nasao ove uzeo bi ih sigurno jer sam stvarno revoltiran sto se tice kvaliteta patika u globalu. Zadnjih 5 pari koje sam uzeo sto najke, sto reebok, sto sergio tacchini nisu kostale ni kurca, a cene vala lepe. Ni jedne nisu trajale ni 15 dana!!!! Vratim ih uz garanciju i za 10 dana opet puknu ko da su od kartona. Resio sam da uzmem patike koje odokativnom metodom svako vidi da su kozne. jer one jedino ista valjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nisu imali ni u AR ni u ML, a mrzelo me da idem u Beograd. Imaju samo one platnene, a platno deluje ko da je vec trulo i totalno mi ne uliva poverenje da ce izdrzati prvih mesec dana. Imali su neke kozne ali su mi te bile mnogo ruzne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Bile su 5.690. To je sa 40% popusta u Planeti, a ista cena mu dodje i u Djaku. Preko neta je manji popust nego za kes. Tako mi rece ova u Planeti. Samo sto sam morao da kupim neki imalin kao da bi imao popust. Hahahah!

 

Mada vidim isto je i preko neta. Jeftinije 150 din. Taman za postarinu.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lopovluk, mamu im jebem to sa "popustom" je realna cena.

Kako kradu i jos seru kako je tesko.Sve sto je prosla godina uvoza, mora na rasprodaju, a dobar deo obuce kupe preko na rasprodajama pa ovde valjaju kao novu kolekciju.Govna i mahovina.

 

Da, trenerke otkidaju sa cenama i u outletima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Kakve li su one patike sto se prodaju preko fb-a? Dosta njih deluju isto kao u prodavnicama a cene su tri puta manje. Ima li ko neka iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U onaj Outlet Nike-a na Nbg, što se nalazi kod Centrotekstila tj pored Costa kafića, treba zapaliti, ili baciti kakvu eksplozivnu napravu, jer fuš od majci i trenerki koji oni naplaćuju 5ooo din i više je pravi bezobrazluk. Da ne pričam o izboru obuće i cene istih, jad i beda a cene u nebo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

PA delovalo mi je sumnjivo. Na dosta modela se videlo da nisu prosle zavrsnu obradu. Vidi se lepak ili neuredne ivice oko vazdusne jedinice. To su ipak znaci made in Albania. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo kad je obuća u pitanju, šorcevi, majice i trenerke su užasno skupi

 

немам појма, нисам обраћао пажњу

 

U onaj Outlet Nike-a na Nbg, što se nalazi kod Centrotekstila tj pored Costa kafića, treba zapaliti, ili baciti kakvu eksplozivnu napravu, jer fuš od majci i trenerki koji oni naplaćuju 5ooo din i više je pravi bezobrazluk. Da ne pričam o izboru obuće i cene istih, jad i beda a cene u nebo.

 

тамо сам пре пар година ушао и видео да Ер Форс кошта читавих 100 динара мање него у обичним продавницама

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Intersportu akcija 3 kupis 2 platis

ove japanke me ispale dzaba

"za na bazen" :haha:

jesu muske, al zenski modeli ionako svi predvidjaju da imamo usko stopalo, tako da su mi muski modeli vazda bili bolji i udobniji

moje su sivo-crne

http://www.surfcdn.com/fp/55638.JPG

http://www.wigglestatic.com/product-media/5360075669/8-069543503z11.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...