Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Prelepe su. Mama radi u firmi koja sije obucu za njih pa imam 20% popusta na outlet cenu i jos moze na 5 meseci. :D

 

dobar dan želim

 

kakva je Shoestar obuća?

trebaju mi plitke cipele za posao

 

Odlicna. Ovo sto sam ja gledala je za italijansko trziste. Cale kupio jedne svecane i jedne za svaki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepe su. Mama radi u firmi koja sije obucu za njih pa imam 20% popusta na outlet cenu i jos moze na 5 meseci. :D

 

 

 

Odlicna. Ovo sto sam ja gledala je za italijansko trziste. Cale kupio jedne svecane i jedne za svaki dan.

 

Najc sta mislis o ovim kontam da su efektne kada se obuju? a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ortakinja za svadbu otisla kod neke Lidije valjda nesto na J se preziva i ona joj napravile cipele po zelji tacno kako je ova zamislila... ako ti bude trebao kontakt podseti me :da:

 

edit: super su mi te crevene i njih sam smeknula, samo ove pertle su i malo previse, ali mozda i progutam te pettle ako budu lepo stajale... i to je moj problme uvek cu se pre zalepiti za ovakvu cipelu, a patike ni ne gledam a trebaju mi :haha: zene... :haha:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi, ako nije skupo, a kontam da jeste. :haha: Slabo nosim stikle pa ne bih veliki budzet da odvajam za cipele. :D

 

Nije skupo ona je te cipele znaci neke vesele salonke stil 60-ih platila oko 6-7000

 

@Kuki: Pazi 6000 za kozne salonke je srednja kategorija, u smislu da ce ti trajati barem 5 godina, ove moje toliko traju a u sasvim su dobrom stanju a kupila sam ih za 7000 koliko me secanje sluzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...