Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Marduk ima ceo losh album pod imenom La Grande Sranje Macabre - nit' je black, nego neka ultra-sporo-smarachka deathchina, koja ni za k**ac nije. Bio sam poprilichno skeptichan prema World Funeral dok nije izashao, i na svu srecu pogreshio sam. Vratishe se fazonima sa Heaven-a, Nightwing-a i Panzer-a. Mada ostaje nezaboravna Blooddawn sa Panzer-a. biggrin.gifa: Iako joj se primichu Slay the Nazarene i With Satan... Pa i Infernal Eternal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kakav kaligula kakav Mortuus???

kaligula je pevac (pevac?) Dark Funerala a ne Marduka.

Inace, jer se zna nesto vise o odlasku Legiona i o ovom novom pevacu, ko god on bio...? Mozda je opet neka polusrbenda kao Emil. smile.gif

E da Legion je otisao, a ne Kaligula smile.gifsmile.gifsmile.gif

Jebiga blek mi nije jaca strana :mrgreen:

 

A mortuus je novi pevac smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovaj Kai gejzir unosi pometnju u nase redove svojim dezinformacijama. smile.gif

Sad cu bas da odem da proverim na MARDUK sajtu... biggrin.gif

Ako su DF promenili nesto, o tome molim vas na DF topicu.

Kazu da Emil ima neke veze sa Srbijom, valjda su mu roditelji i jedan roditelj odavde. Inace Dragutinovic je srpsko prezime a Emil je cisto svedsko ime. Cuo sam da su neki likovi iz Srbije isli u Pestu na MARDUK koncert, kazu da su pricali sa njim i da zna nekoliko reci na srpskom, ali kada ga pitaju koje je nacionalnosti- svedjanin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilike da pricam sa njima kad su svirali u Pragu u Ceskoj Republicu.Momci su NSBM bend i po meni najbolji njhov Cd je Panzer.

 

Naravno da su protiv Jevreja!!Isus je Jevrejsko kopile, a oni su NS tako da je logicno da su protiv Jevreja!!!

 

Bas su bili odusevljeni kad sam im rekao da sam iz Srbije i odmah su poceli da pljuju NATO kao Jevreksko cionistiku vojsku i Siptare koji su hteli da ukradu Srpsku zemlju.Momci su odlicno upuceni u nasa dogadjanja i znaju da ih dosta ljudi slusa u Srbiji!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu da Emil ima neke veze sa Srbijom, valjda su mu roditelji i jedan roditelj odavde. Inace Dragutinovic je srpsko prezime a Emil je cisto svedsko ime. Cuo sam da su neki likovi iz Srbije isli u Pestu na MARDUK koncert, kazu da su pricali sa njim i da zna nekoliko reci na srpskom, ali kada ga pitaju koje je nacionalnosti- svedjanin.

Kol'ko Ima taj chovek roditelja? :?

Tri? Ili Mozhda vishe? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilike da pricam sa njima kad su svirali u Pragu u Ceskoj Republicu.Momci su NSBM bend i po meni najbolji njhov Cd je Panzer.

 

Naravno da su protiv Jevreja!!Isus je Jevrejsko kopile, a oni su NS tako da je logicno da su protiv Jevreja!!!

 

Bas su bili odusevljeni kad sam im rekao da sam iz Srbije i odmah su poceli da pljuju NATO kao Jevreksko cionistiku vojsku i Siptare koji su hteli da ukradu Srpsku zemlju.Momci su odlicno upuceni u nasa dogadjanja i znaju da ih dosta ljudi slusa u Srbiji!!!

Isus je u originalu Jeshua... Prochita'o sam u nekoj ristjanskoj knjizi da to ime kao navodno u prevodu znachi "spas bozhiji"... Kakva lupetanja... smile.gif

Jeshua je za jevreje ko Srba za Srbe... Nema spora...

I da on je inache Jevrejsko-Lazhljivo-Mrtvo-Pedersko Kopile shto se rodilo na dupe u shtali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...