Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nego neshto me interesuje, ja naprimer kupim tu propusnicu, i do kraja godine odem na 6 koncerata. I sada izvuchem novu propusnicu, za 2010 i jel se ti meni koncerti prepisuju ili ponovo ispochetka?

 

Ponovo ispocetka!

 

 

 

Pa fina cena i lepe "povlastice" !!

 

Nego...posle 5 koncerata...svaki naredni je 40% ili samo 6. ? ;)

Samo 6, pa onda krece ponovo odbrojavanje..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pogreshno sma shvatio neke stvari, tipa ja sam umislio da je ovo neki nikad bolji potez od Legasija(za mene :D ) , da svi koncerti posle petog koncerta su 40% off. xD Nego ja godishnje odem na mozda 5 vecih koncerta, tako da taman kada budem dobio taj popust bice kraj godine i pocece sve ispochetka. XD

 

@Black:

 

Kao sto smo obecali, od ove godine uvode se 50 Legacy fanclub propusnica koje omogucavaju razne povlastice!

 

NESTO O PROPUSNICI::

 

1. Posle 5 kupljenuih karata, 6. ce se dobiti uz popust od 40%

2. svaki clan ce dobiti clansku karticu sa njegovom slikom. Na svakom koncertu, na ulazu ce se potpisati na poseban papir kako bi imali evidenciju o posecenim koncertima (radi popusta).

3. odlazak na sve meet and greet-ove sa bendovima

4. ako clanovi benda poklone svoje trzalice, palice, diskove,setliste,.. nama. clanovi fancluba ce ih dobiti

5. ako nam finasije dozvole, dobicete specijalan paket Legacy (majca,bedz, nalepnica...)

6. claska karta vazi za celu 2009. godinu, bez obzira koliko koncerata bude

7. vazi samo za koncerte u organizaciji Legacy Promotion-a

8. clanovi ce dobijati plakat za svaki koncert

9. u slucaju nekog promo materjala, ako neki bend posalje, clanovi ce imati prednost dobijanja

10. U slucaju zloupotrebe propusnice, ista ce biti oduzeta od strane ovlascenog lica

11. Propusnica sluzi samo za jednu osobu!

 

POSTANITE POCASNI CLAN LEGACY-a

 

Cena propusice je 999 din. i trajanje iste je do kraja 2009.god.

 

 

 

Upustvo:

Onaj ko zeli da kupi Fanclub propusnicu, potrebno je da uradi sledece:

Da posalje mail na: [email protected]

U subjectu staviti: Legacy Fanclub

i u mailu napisati samo ime i prezime..

Posle toga ce dobiti povratan mail sa formularom koji treba popuniti i poslati nazad mailom, i onda treba poslati na odredjenu adresu 2 slike (velicina slike za pasos). Mailom ce te biti obavesteni!

Clanska karta se dobija na ulazu na sledecem koncertu na koji dodjete ili ako uspemo, mozda ce moci i da se kupi(podigne) u felix shopu!

poz

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravljam ovo za Fan Klub

 

Nego me zanima da ako ja nemam clansku kartu, dal cu moci da idem na M&G

Pa ako ima nekog promotivnog perioda prodaje karata, nesto slicno kao za Hammerfall, narvno da DA!Ali npr., ako ima nekog m&g posle koncerta, na taj neces moci da ides be propusnice ili tako nesto....

 

P.S.Inace, sada sam proverio mail, i neocekivano dosta ljudi se javilo!Ostalo je jos nesto vise od polovine od ovih 50, tako da ako neko hoce da ima propusnicu, neka pozuri...

Ne znam sta da kazem, HVALA PUNO SVIMA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Oba albuma Bloodbound su vrhunska. I u potpuno, ali potpuno istom su fazonu, tako da je nemoguće da se nekome jedan sviđa, a za drugi kaže da je bezveze. Jedino se pevač razlikuje, ali - prvo, oba pevača su vrhunska i odgovaraju tom fazonu muzike i drugo, pesme i s prvog i sa drugog albuma će uživo pevati jedan pevač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...