Jump to content

Okup: 24.01 20h * Zlatno Burence Bg * Okupljanje Povodom Istorije Vol 3


Zen

Recommended Posts

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao Nikola pickooooooooooooooooooo,sta si ti ovde doziveo,hahahahaaha :) :) :):rockdevil:

 

 

@Sherie:samo napred :pivopije:

 

@Sherie ne slušaj ovog alkosa Lazu :da:

 

As you wish. :)

 

ajde baš da vidim šta će "brat" da kaže :P

 

Sad cu svima da pricam o ovoj temi,haha :)

 

normalno, kad nemaš pametnija posla a ni para za pijančenje pa blejiš na forumu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ja s*rem i neka je tako, ali mene, iskreno, forsiranje alkohola u flašama, čuturama, gajbama, pljoskama, burićima,... na okupima iritira. Do sad bih došla petsto puta da nije bilo "Eeee, a ko će da donese lozuuuu?" ili ko će bolju bilo koju rakiju da donese! Sva priča se vrti oko toga, a to mi tako liči na tinejdžere koji orgijaju dok im roditelji nisu u gradu.

U pravu si...

 

 

 

 

 

...sereš :)

Otprilike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ponizno se izvinjavam i obecavam da te vise necu prozivati. Svestenice!

 

 

Nikad nisam dosla do toga da se samoinciniram jer mi ne dozvoljavaju jer imam 16 godina, a to su mi bogami rekli kad sam imala 13 da ne smem to da radim jer su govna, pa sam jha bila glupa da poslusam, i onda sam batalila proucavanje neko vreme, niti mi pada na pamet da se vracam dok ne naucim jos neke jezike i malo skole. Carobnjaku. (ne wizard of gore) nisi mi ti wizarde nikakav carobnjak, ja govoriim za ciku pravog carobnjaka ovde.

 

Kad te ZWER bude do'vatila nece ti ni jedna dlaka ostati na mestu :wub:

 

 

Jeli, a ko je Zwer? zwarte gek :evotigana:

 

Jao Nikola pickooooooooooooooooooo,sta si ti ovde doziveo,hahahahaaha :):):):rockdevil:

 

 

@Sherie:samo napred :pivopije:

 

 

Sta samo napred, bilo bi lepo da sam se ja zaljubila u nekog normalnog tipa, a ne u konja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha, koji kult. :)

 

ako sherie i feniks dodju na okup, bice zanimljivo. :):)

 

 

A sto sad feniks, on ga nema celo jutro, a i njega mi je zao, jadan od od wizarda. /:

 

Docicu ja na leto u BG. Pa vi isplanirajte oqp za mene, Ako me do tad ne ubijete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo si zaljubljena u njega, a sad ga vređaš? Momci se ne privlače tako. :P

Nego, tvrdiš da si neka fina i kulturna devojka, a sudeći po tvojim postovima bi svako pomislio drugačije.

I, da, deluješ kao mala, naložena klinka... Ja sam bila nešto zrelija u tvojim godinama, ti fazoni: "Jao, ja se palim na tebe, bla bla..." se uglavnom prevaziđu u osnovnoj školi. Odrasti malo, pobogu.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli, a ko je Zwer? zwarte gek :evotigana:

Kad ti otpadne poslednja dlaka,zna ces :wub:

 

 

Ali kad sam procitao ovo:

Sta samo napred, bilo bi lepo da sam se ja zaljubila u nekog normalnog tipa, a ne u konja.

Jos nako ozbiljno,bez smiley-a...

Hahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha :) :) :) :) :) :) :):rockdevil:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto sad feniks, on ga nema celo jutro, a i njega mi je zao, jadan od od wizarda. /:

 

Docicu ja na leto u BG. Pa vi isplanirajte oqp za mene, Ako me do tad ne ubijete.

 

on ga nema ne samo ovo jutro :D

 

 

@sherie ajde da batalimo ovu bemislenu raspravu - očigledno je da se nas dvoje ne razumemo ;)

 

a na koga misliš kad kažeš "konj"? meni ovde, od svih prisutnih, jedino Laza liči na konja, ne znam za tebe :D

 

 

edit: nešto od ovih pisanija će završiti u temi za najkvlt postove :)

 

:rockdevil:

Edited by WIZARD OF GORE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo si zaljubljena u njega, a sad ga vređaš? Momci se ne privlače tako. :P

Nego, tvrdiš da si neka fina i kulturna devojka, a sudeći po tvojim postovima bi svako pomislio drugačije.

I, da, deluješ kao mala, naložena klinka... Ja sam bila nešto zrelija u tvojim godinama, ti fazoni: "Jao, ja se palim na tebe, bla bla..." se uglavnom prevaziđu u osnovnoj školi. Odrasti malo, pobogu.

 

 

Kao da ja zelim nekog da preivucem preko interneta. Kakva je to ljubav uopste. Po mojim postovima...ovde bi se svako naucio kako ziveti na ulici.

Nisam nalozena ni na sta, samo me zanima kako je to kad se neko tako ponasa :rolleyes: , i smesno mi je.A kad mu kazem da se palim na njega ja se naravno salim.Zasto covek na tu jadnu detinjastu foru ne moze da se sali. To sto ja imam 16 godina i zelim da se salim na taj napoaljeni fazon to je moja stvar.

Niti sam nezrela.

Whatever/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo si zaljubljena u njega, a sad ga vređaš? Momci se ne privlače tako. :P

Nego, tvrdiš da si neka fina i kulturna devojka, a sudeći po tvojim postovima bi svako pomislio drugačije.

I, da, deluješ kao mala, naložena klinka... Ja sam bila nešto zrelija u tvojim godinama, ti fazoni: "Jao, ja se palim na tebe, bla bla..." se uglavnom prevaziđu u osnovnoj školi. Odrasti malo, pobogu.

 

al si joj skresala :D auuu ali ovo: "ja sam bila zrelija u tvojim godinama" je genijalno :D

 

Ma nece feniksu biti nista, navikao je on, a jos je wizard i nezan. :) :)

 

jagodinci su baš vickasti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

on ga nema ne samo ovo jutro :D

 

 

@sherie ajde da batalimo ovu bemislenu raspravu - očigledno je da se nas dvoje ne razumemo ;)

 

a na koga misliš kad kažeš "konj"? meni ovde, od svih prisutnih, jedino Laza liči na konja, ne znam za tebe :D

 

 

edit: nešto od ovih pisanija će završiti u temi za najkvlt postove :)

 

:rockdevil:

 

Tebe sam nazvala konjem, jer sam prsla. Naravno da sam prsla od tebe. Ali necemo da se svadjamo. :rolleyes::pivopije:

Ne znam ja, meni niko ne lici na konja, osim samog konja. To samo po ponashanju./

Jubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sherie:zanemari to njegovo navodno 'odbijanje',on je malko stidljiv decko ;)

 

Moras malo da mu se udvaras,popustice on kad vidi kakva si ti :wub:

Napred :pivopije:

 

ahahaha Laza daje ljubavne savete :) priceless :rockdevil:

 

Tebe sam nazvala konjem,

 

možda zato što sam obdaren kao konj :da: pitaj feniksa ako mi ne veruješ, kad sam mu ga metnuo onomad ispadoše mu oči ko petobanke :)

 

Ali necemo da se svadjamo.

 

"ne vredi se raspravljati preko tastature...samo uživo" - kakva gej rečenica :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahaha Laza daje ljubavne savete :) priceless :rockdevil:

 

 

 

možda zato što sam obdaren kao konj :da: pitaj feniksa ako mi ne veruješ, kad sam mu ga metnuo onomad ispadoše mu oči ko petobanke :)

 

 

 

"ne vredi se raspravljati preko tastature...samo uživo" - kakva gej rečenica :):):)

 

 

Bilo bi mi lakse da sam lezbejka. Valjda ne mogu da odolim konjskom dupetu, koje kao npr.ima Wizard?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahaha Laza daje ljubavne savete :) priceless :rockdevil:

Ne seri konjino jedna,nego bez' tamo i udvaraj se devojci :P

 

 

"ne vredi se raspravljati preko tastature...samo uživo" - kakva gej rečenica :) :) :)

Pusi kurac :evotigana::)

 

 

 

Neces valjda ostaviti devojku samu da (te) ceka? :wub:

(jebi ga,ja sad moram da se diskonektujem... :( )

 

 

EDIT:@Sharie:toooooooooooooooo,samo napred :rockdevil::pivopije:

Voli on takve komentare :wub:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, gde si Smorock kada si najvishe potrebna!

 

pored svih riba na forumu, tebi treba Smorock :confused: ali dobro, ima gi razni :P

 

E bre nikola stvarno si teskog srca, vidis da te devojka zeli.

 

ovde ti fali jedna reč :no: treba ovako: "E bre nikola stvarno si teskog srca, vidis da te devojka zeli grozno." :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...