Jump to content

Okup: 24.01 20h * Zlatno Burence Bg * Okupljanje Povodom Istorije Vol 3


Zen

Recommended Posts

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A inace ne peres noge kad se kupas? :mhihi:

 

Pravi muskarci noge peru samo u posebnim prilikama. Ili im zene peru noge, to bi ti trebalo da znas, sta te ceka :)

 

 

:confused: otkud sad ovo? pa nije prestupna godina :confused:

 

Napravio sam izuzetak, volim da iznenadim auditorijum :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

donkey & gojko, varg će biti dobro za par meseci mislim. nadam se. samo da mu se neko sa yuma ne nađe na putu dok se ne ishejtuje tj dok ga ne prođe to je jedina opasnost (ne za varga nego za tog nekog neznanog junaka, jel' te)

 

Problem je sto sam daleko od BG-a, i uvece ne bih imao kako da se vratim. A ne volim da celu noc blejim sam i cekam bus do jutra, dosta mi je toga. Da vam ne pricam sad o rasporedu polazaka do mog mesta.

 

a ti dogovori da prespavaš kod nekoga u bg. recimo već mi pada na pamet ko bi te sigurno pozvao, samo da ga se setiš. da suzimo krug, niko od žena, i da suzimo još krug, pominjali smo ga ti i ja. rings a bell?

Share this post


Link to post
Share on other sites

donkey & gojko, varg će biti dobro za par meseci mislim. nadam se. samo da mu se neko sa yuma ne nađe na putu dok se ne ishejtuje tj dok ga ne prođe to je jedina opasnost (ne za varga nego za tog nekog neznanog junaka, jel' te)

 

Ej, nemoj tako, ispascu svakakv :mhihi:

 

 

a ti dogovori da prespavaš kod nekoga u bg. recimo već mi pada na pamet ko bi te sigurno pozvao, samo da ga se setiš. da suzimo krug, niko od žena, i da suzimo još krug, pominjali smo ga ti i ja. rings a bell?

 

Znam naravno, ali sad po ovom ispadam jos i gay. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, nemoj tako, ispascu svakakv :mhihi:

 

svakakav si već :)

 

 

sad po ovom ispadam jos i gay. :)

 

nope. evo javno da kažem da taj drugi kod kojeg bi eventualno možda odseo, nije gay. samo da ne vidi ove baljezgarije, ima da dobijem grdnju :)

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav sex? O čemu vi pričate? Na okupe yumetala treba doći potpuno opušteno, oslobođen bilo kakvih sexualnih pretenzija.

 

Orgije su česta pojava kad sam ja prisutan na nekoj manifestaciji ovakvog tipa.

 

:) :)

Edited by Chicken Hunter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo da dodjem da maltretiram nekoga ali sam bio jako jako bolestan (jbga ova sida me ubi).100% sam se razboleo jer sam imao pogane misli (maltretiranja osoba) ali evo sad obecavam da sledeci put (ne) dolazim 100% :)

 

 

Imas sidu, Laki?

 

gde je moj fucking commen odavde, sto ga nema? Sranj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Куруз долази следећи пут!

 

 

Jel kao i na Keep of kalessin?

 

:)

 

Kupiće novu znojnicu u Nike pa neće imati pare za markicu ili kartu, a mrzeće ga da ide peške, a možda ima fobiju od kontrole...

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas sidu, Laki?

 

gde je moj fucking commen odavde, sto ga nema? Sranj..

 

Nisi mogla da me zarazis,kondom je ostao ceo ;)

 

Satane, ako budeš išao sledeći put, javi da idem i ja sa tobom. Mislim neću nikog da matretiram nego čisto da bar nekog poznajem icon_smile.gif

 

Vazi :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...