Jump to content

Okup: 24.01 20h * Zlatno Burence Bg * Okupljanje Povodom Istorije Vol 3


Zen

Recommended Posts

A sto je nemooguce da ti i Brunhilda budete u vezi? Cudni su putevi alkohola, ono mislim ona se napije, ti se napijesh, malo se zaprichate.......

 

1. Prince se retko napije, a i kad se to desi, obično ne radi stvari koje nije planirao dok je bio trezan. Dešavalo se da se neke cure napiju i požele da se vataju s princem, ali je u tim situacijama Prince bio taj koji je kontrolisao situaciju.

2. Prince se ne intimizira s devojkama, ukoliko kod njih nije uočio makar minimalno interesovanje. Veruj, Prince zna da uoči, i to sa velikom preciznošću, kad je cura zainteresovana i za koga. Bilo mi je dovoljno nekoliko sekundi da provalim da Brunhilda ne razmišlja o bilo kakvoj kombinaciji sa mnom, a nekoliko minuta da procenim s kojima bi od prisutnih možda mogla da razmišlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene Prince voli deep , i ne da me, sta cu:(

:(

 

Ne nada se ona, samo ima običaj da tako govori. Da je Teša bio na ovom okupu, e tu bi tek bilo komentara.

 

 

Ja od tebe ne smem da se nadam.

 

A ko ja ista kazem, to znaci da ja mislim, i da je ono sto ja kazem tacno.,...i tacka....svidja mi se tip....svidja mi se jbeno...nisam ja kriva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes tako nesto da kazes, kada si to ti :confused::rolleyes::rolleyes:

 

Ja bih dosla, ali mi prince nije dao da dodjem. A da je oqp bio recimo do 10 jan, a ne sada, ja bih onda sigurno dosla xD

 

to sam ja? :confused:

 

I bas se palim na gejeve xD

 

 

A,gospodjice brynhildr, jesi li se ti zajubila? xD

Ja, pa, nema veze, ako nema, veoma je lep.:(

 

ne, to sigurno nisam ja :D

 

Al' bi njih dvoje bili zanimljiv par. xDDDD

 

ma idi begaj :P

 

Oni će biti par kad ti i ja budemo par, a to znači - nikad.

 

Prince odgovara u svom stilu pt. 1 :rockdevil:

 

hahaha

 

Pusti devojku da se nada, bre. :D

 

nada umire poslednja (a pritom ne mislim na moju komšinicu baba Nadu) :)

 

1. Prince se retko napije, a i kad se to desi, obično ne radi stvari koje nije planirao dok je bio trezan. Dešavalo se da se neke cure napiju i požele da se vataju s princem, ali je u tim situacijama Prince bio taj koji je kontrolisao situaciju.

2. Prince se ne intimizira s devojkama, ukoliko kod njih nije uočio makar minimalno interesovanje. Veruj, Prince zna da uoči, i to sa velikom preciznošću, kad je cura zainteresovana i za koga. Bilo mi je dovoljno nekoliko sekundi da provalim da Brunhilda ne razmišlja o bilo kakvoj kombinaciji sa mnom, a nekoliko minuta da procenim s kojima bi od prisutnih možda mogla da razmišlja.

 

Prince odgovara u svom stilu pt. 2 :rockdevil: "ja takve situacije rešavam u sekundi" :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a devojcice iz texnickix skola da ne dolaze na okup? :razz:

da li bix bila u pravu ako bix predpostavila da je vecina koja je bila na okupu -singl?

pretpostavka ti je losa. :D

 

Ja mislim da nema nista pogresno u tome sto se gomila muskaraca okuplja i druzi. :) Sem toga mislim da gejevi sa foruma vec imaju decka/roba, tako da je sve ok. :)

ahahaa... :)

 

Ih bre ala ste se raspisali, izgubio sam tok price..

Ko se bre na koga ovde lozi? Ce da padne nei sex na sledecem okupu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...