Jump to content

Static-X


Recommended Posts

kakve veze imaju clanci..evo vam samo primer hammer koji je poslednji album ocenio kao industrial metal..pa pogledajte samo njihovu wikipediju (discusion sekciju) gde se prepiru gde da ih ubace.

 

 

kakve veze imaju clanci?! pa, ako nisi znao, u casopisima (kao sto je npr hammer, hammer je casopis ;)) izlaze CLANCI, na sajtovima posvecenim metal muzici postoje CLANCI, i na kraju na wikipediji takodje postoje o raznim temama i pojmovima CLANCI. vidis sad ni meni nije jasno kakve veze imaju clanci :)

 

boli me uvo gde se svrstavaju, samo kazem da sam ja vidjao cesce da ih svrstavaju u nu metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

povodom nazivanja statica industrial metalom

 

Znaci stvarno sam prvi album preslusao temeljno,i ostale...ali to je inace i jedini album koji se moze nazvati industrial metalom...ovo ostalo je cist nu metal...ne smeju bre onakvi refreni u industrial metalu da se pojavljuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

А већ је изашао? Сад ћу и ја да га потражим. Набавио сам неки промо са 3 песме ваљда и чини ми се да су чак убацили солаже! Надам се да ће бити бољи од претходног албума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusala sam album i licno mi se ne dopada. ni prosli mi sem pesme my damnation nije nista osebno al ovaj bas nije po mom ukusu. imena pesama su cudna a sama muzika je puna nekih cudnih prelaza i skakanja iz ritma u ritam, ko da secka... :spava:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odslušao sam novi album i nije mi se mnogo svideo za sad. Dopalo mi se što su ubacili malo soljaža, ali mi se ne dopada što su zadržali zvuk kao na prethodnom albumu koji je lošiji u odnosu na pretodne. Preslušaću još koji put, ali mislim da ću se na kraju ipak zadržati na prva 3 izdanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali mislim da ću se na kraju ipak zadržati na prva 3 izdanja.

 

Albumu sam dala sansu ali uzalud. Nazivi pesama su jako cudni. Tako da se i ja zadrzavam na prva tri albuma.

Zasto vecina bendova mora da se upropasti na zadnjem albumu? :udri:

Cini mi se da su previse eksperimentisali, za moj ukus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma zasto se svi zalie na taj trance osecaj u njihovim pesmama, to je ono sto ih odvaja od ostalih bendova i daje im originalnost. Oni su posebni u svakom pogledu! Nisam preslusala najnoviji album ali cisto sumnjam da je los. Samo par pesama u njihovoj diskografiji bi se moglo svrstati u prosecne(moglo je biti i bolje!), ali to je retkost. Sada i zauvek: big fan of Static-X!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto vecina bendova mora da se upropasti na zadnjem albumu? :udri:

a otkud tebi da im je ovo zadnji album???

 

Nemam pojma zasto se svi zalie na taj trance osecaj u njihovim pesmama, to je ono sto ih odvaja od ostalih bendova i daje im originalnost. Oni su posebni u svakom pogledu! Nisam preslusala najnoviji album ali cisto sumnjam da je los. Samo par pesama u njihovoj diskografiji bi se moglo svrstati u prosecne(moglo je biti i bolje!), ali to je retkost. Sada i zauvek: big fan of Static-X!

jesi ti sigurna da samo oni imaju taj "trance osecaj" u pesmama???

ja ne bih rekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

u utorak ih gledah na mejn stejdz na ozzfestu..

 

 

fakat zabavan bend.. pozitivan utisak sve u svemu, iako licno nikad ne bi dala dolar na njihov album, a kamoli deset..

savrseno zvuce, apsolutno bez ijedne zamjerke.. zabavili su raju kvalitetno, pjevac ima mrave u guzici..

 

mrzilo me ustati da ih slikam.. evo samo jedna, tj dvije slidze.

 

a da, isto me mrzi da ih smanjujem..

 

http://img258.imageshack.us/my.php?image=img1733ut2.jpg

 

 

http://img258.imageshack.us/my.php?image=img1734cf0.jpg - :) trojica jarana.. sve pjesme znali napamet, svaki rif, svaki takt.. jes` im bilo dobro :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...