Jump to content

Amorphis


Cold

  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kladim se kada poslusam album, bice isto ko i sa Skyforgerom. Okej catchy album koji nema sta puno da ponudi, a vi ga hajpujete do ne izmoglosti. No ono sto mi se dopada, volim kada su ljudi srecni kada treba da procuri i cuju nesto sto vole, pa jos ako im je toplo u srcu dok slusaju i album ih tera da sa osmehom na licu skacu po sobi uz mile zvuke sa albuma..... pa to je ono cemu muzika sluzi. Tako mi se cini da album deluje na Groba i tu svu ovde kompaniju koji svrsavaju na album, sto mi skroz super da vidim. :D

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladim se kada poslusam album, bice isto ko i sa Skyforgerom. Okej catchy album koji nema sta puno da ponudi, a vi ga hajpujete do ne izmoglosti.

 

Ima jedna čudna stvar koja i čini svet tako čarobnim i šarenim. Naime, ono što tebi ne nudi mnogo nekom drugom nudi sve i obrnuto.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, kakvi ste ne mogu da verujem. XD

 

Ima jedna čudna stvar koja i čini svet tako čarobnim i šarenim. Naime, ono što tebi ne nudi mnogo nekom drugom nudi sve i obrnuto.

 

Hahaha, sta? Pa moje misljenje je subjektivno, a ne objektivni parametar celokupnog razmisljanja foruma. Ja sam rekao da meni ne nudi, a sada sto si se ti osetio povredjeno zbog moje izjave, pa..... to vise govori o tebi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud ti to da sam se osetio povređeno? Zabole me šta ti misliš na kraju krajeva, naravno da mogu da uđem u razmenu mišljenja sa tobom sa dužnim poštovanjem, ali tvoje mišljenje niti može da me povredi niti da mi izmeni utisak o nečemu.

 

Okej catchy album koji nema sta puno da ponudi, a vi ga hajpujete do ne izmoglosti.

 

Ti si nastupio kurčevito , budi i sam realan, a ja ti sasvim mirno odgovorih sa blagom dozom zajebancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud ti to da sam se osetio povređeno? Zabole me šta ti misliš na kraju krajeva, naravno da mogu da uđem u razmenu mišljenja sa tobom sa dužnim poštovanjem, ali tvoje mišljenje niti može da me povredi niti da mi izmeni utisak o nečemu.

 

 

Ti si nastupio kurčevito , budi i sam realan, a ja ti sasvim mirno odgovorih sa blagom dozom zajebancije.

 

Kurčevito? Cek, cek, cek.... ja sam rekao da album mi je okej(okej mi je, moze da se slusa, mada cuo sam boljih takvih modern melodic metal albuma), catchy je(vecinu stvari na koje sam se vracao je bila zbog catchy refrena ili nekim catchy melodicnim delom u pesmi), i za mene nema sta puno da ponudi(dobro znas kolko volim progresiju u muzici, i stvarno uvek volim kada bend se potrudi da dovede svoju muziku na neki novi nivo, dodavsi stvari koji trebaju da se otvore sa vremenom i koji kasnije nude brdo materijala koji ces sa uzivanjem otkrivati i edukovati se sa godinama). I to je bilo kurcevito? A sta bi bilo da sam dosao i rekao, E ova grupa/album/pesma je sranje ili zivi smor ne mogu da vidim kako ljudi ovo slusaju uopste. Ili samo ljudi bez ukusa mogu da slusaju ovakve stvari... Lepo sam izneo misljenje, takvo je kakvo je ali ne napadam nikog, samo zelim ko i uvek(posto je ovo forum ipak) da iskazem misljenje, nit se trudim da sa tim mojim malecnim postom konvertujem ljude da ne vole ovu grupu ili nesto slicno.

 

Kada sam rekao povredjeno, naravno da nisam mislio, da te je moja recenica uplakala, vec da jednostavno ne mozete da prihvatite kada neko nesto kaze, a to nije hvaljenje, o necemu sto mnogo volite. Tako jest, vi ste izgubili skroz dodir sa realnoscu sto se tice ove teme, da sam ovo napisao na bilo kojoj drugoj temi sve bi bilo okej, a gle sta se sada dogodilo. Vasi subjektivni stavovi oko Amorphisa previse uticu na objektivnost vaseg rezonovanja stvari i komentara. Meni je samo zao sto ste se odma latili minusa, odbijanja ikakvog rezonovanja, a niko nije ni razmislio o tome da ja nista tolko lose ne mislim o ovoj grupi.

 

I jos jedna stvar sto se tice Jaser Arafat šalovima, ne retko se Tomi slika sa istim. Tako da..... :D

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lunarko: meni se ipak činilo da je neka ironija provejavala iz tvog posta... no nebitno, na kraju krajeva, stvarno nemam snage da ti repliciram na toliki post :haha:

A što se mene tiče, možda ja prozivam ljude koji dođu ovde sa negativnim mišljenjem o Amorphisu ali to je više zajebancija neka, sve se svodi na ono - zabole me. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...