Jump to content

Amorphis


Cold

  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Počeo si da zvučiš kao Vođa.

 

Veran sam svom lideru.

 

Pa kako se uzme,zajebano je nahvatati voz za nazad jer je poslednji pre kraja svirke po svemu sudeci sto znaci da treba da se ceka sutradan do 13:20 ja mislim tako nesto i za tih 12-13 sati ces isto kesa potrositi kao sto bi dodao za organizovan prevoz,zar ne :/?

 

Tačno, izađe na isto ali ovo ti je bolja zajebancija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što moraš da spavaš u gadnom hostelu? Ja sam prošli put za 18 jura spavao u dobrom hotelu.

A i mrzim to uterivanje u prevoz čim se završi svirka, volim da izblejim malo, ispijem pivo, sredim utiske... ujutru odem u šoping i tako :D

Šta ko voli jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je leto bila bi druga prica, opusteno bi moglo da se visi cele noci po pesti, ali ovako je vec zajebano. Tako da ce izgleda biti ili kombi ili nista. E sad ako moze da se skupi dovoljan broj ljudi za kombi bilo bi lepo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što moraš da spavaš u gadnom hostelu? Ja sam prošli put za 18 jura spavao u dobrom hotelu.

A i mrzim to uterivanje u prevoz čim se završi svirka, volim da izblejim malo, ispijem pivo, sredim utiske... ujutru odem u šoping i tako :D

Šta ko voli jbg.

 

:da:

 

Много ми стерилно то паковање и одлажење одмах после концерта. Где је ту провод?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

 

Много ми стерилно то паковање и одлажење одмах после концерта. Где је ту провод?

 

ja uvek pijem u kombiju i nastavim da se tovarim za vreme koncerta pa onda spavam do kuce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

O fala kurcu, voimja oca i sina i svetoga duha.

Da se razumemo, obožavam sva ta četiri albuma ali uvek sam za promene.

 

Potpis.

Ja sam se nadao da ce ovaj posljednji donijeti tu promjenu jer nakon prva tri nisam uopste vidio sta jos mogu da kazu tom formulom i realno (uprkos solidnom standardu i pojedinim odlicnim momentima) on mi je, sada nakon vec par desetina slusanja, nekako bas visak u tom nizu od (cak) cetiri ista/slicna albuma.

Mislim da ce jako malo toga sa njega biti zaista relevantno za nekih par godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znam, ja sam tako pričao posle Skyforgera - da nema šanse da kažu šta više u toj formuli ali najstrašnije su me pobili sa Jajetom :D

 

Ovo što Talvi reče - ne bih voleo od njih death metal jer realno nisu oni više za to, bar ja tako mislim, matori su i šta ima da regresuju, ta akustika bi bila savršena ali kad je Tomi smrad :D ne znam što ga Esa ne otera u kurac, mnogo se prokurčio.

 

 

mada sve mu opraštam :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, imajući u vidu kako su otkinuli "Vulgar Necrolatry" na re-recordu i kako provuku poneku deathčinu na poslednjim albumima, ja bih itekako voleo da čujem od njih nešto konkretnije na tu temu.

 

Možda umesto unplugged-a probaju neki svoj "Heritage" da urade. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za death metal, ni ja to ne bih volio.

Ne svidja mi se toliko ni sto se Paradise Lost posljednjih godina igraju sa tom regresijom, a prema najavama tako ce biti i na sljedecem albumu.

 

Meni su to dva benda od kojih ocekujem stalnu inovativnost, smjelost i eksperiment i za koje mislim da bi imali sta da kazu i kad bi snimili album na npr. gajdama, ali izgleda da se kako su stariji sve teze odlucuju na inovacije, a sve lakse povladjuju trzistu.

Ali i kada povladjuju trzistu, rade to bolje od 99,8% ostalih bendova.

 

Edit: Uletio Talvi.

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, a imajući u vidu da postava benda više nije ni približno ista onoj sa početka karijere nije to baš isti slučaj kao sa bendovima koji se vraćaju tim stvarima iz neke nostalgije ili šta već, kod Amorphisa mi to totalno prirodno deluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...