Jump to content

Amorphis


Cold

  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ma ne znam meni je trenutno ovaj album bolji od skyforgera a skyforger mi je bio najbolji amorphisov album kad je izashao... mada vreme ce pokazati... mermaid jedna od najboljih pesama ako ne i najbolja...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skajforger ima neke pesme koje su previse sladunjave i kitnjaste...zato mi je najslabiji. Da ga je izdao neki drugi bend ne bih imao nista protiv, ali ipak Amorphis je u pitanju i moja ocekivanja su ogromna.

 

I previse lici na Eclipse.

 

E ovo. Meni naj sa Tomijem Eclipse, pa ovaj, pa SW pa Skyforger...za sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, ja sam prema ovom albumu skeptičan još otkad sam čuo "My Enemy" koja mi je totalno prazna i nikakva, a kad sam čuo semplove to mi je samo pojačalo sumnje (pitaj Minu, ona je od starta imala uvida u moje misli oko ovoga :D).

Spisak stvari koje mi se sviđaju na ovom albumu: "Mermaid" refren, "You I Need", onaj folky deo u "Song Of The Sage" bi bio mnogo više kul da ga nisu ponovili 1000 puta kroz pesmu, poslednjih 30 sekundi "Crack In A Stone" i onaj heavy rif u naslovnoj kao najbolji trenutak albuma.

Ostalo - mrtvo, prazno i PREDOSADNO. Jedva sam izdržao do kraja svaki put. "Battle For Light" ozbiljan konkurent za najdosadniju pesmu ikada a "On A Stranded Shore" refren ću koristiti kad dođem kući pijan da mi pokrene povraćanje.

 

Eto, toliko.

 

 

za sada se jako slazem sa ovim, mnogo dosadnih i praznih pesama, ali vreme ce pokazati

 

edit btw da li je jos neko provalio da je my enemy pocetak pesme isti kao silver bride ?

Edited by Killing Floor
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се чини да неки превише серу.

 

 

Друго, мислим да на једном месту у Бетл фор лајт каже: "I've got skyforger on my side", негде пред крај песме.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...