Jump to content

eRepublic


Panzer Serbia

Recommended Posts

Pa kad ne posaljete PM i ne prihvatite INVITE, onda to tako bude. :)

Preporuka za one koji hoce da krenu, pocnite u Spaniji. Dobri ekonomski uslovi za zivot.

 

Posaljite mi PM, saljem INVITE, kad dostignete lvl6, doniram 1gold, u medjuvremenu doniram hranu i sve sto bude bilo potrebno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudna desavanja na politickoj sceni. Preostale dve regije idu pod eBugarsku. Posto nece biti eSrbije vise, nece biti rata sa eHrvatima i njihovim saveznicima. Planiraju se oslobodilacki ratovi za naredne dane. Konacno!

eBugari ce vratiti ove teritorije kad se steknu uslovi. Sve ovo je plan nase eVlade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra nije za svakoga. :P

 

Ja uskoro otvaram fabriku oruzija u Indoneziji pa svako ko planira da krene da igra, eto pocnite u Indoneziji pa cete moci da radite za mene (ljudi cesto imaju zelju da rade u domacim kompanijama). Bice raznih bonusa za radnike.

Obratite paznju da se zaposlite u firmi koja proizvodi oruzje, moving tickets ili hleb, kako bi ste napredovali u 'manufacturing' skillu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

majku mu jebem :violent: što kreteni ranije malo ne rekoše da će akcija krenuti iz bugarske.....što na onom sajtu eserbia.iz.rs ne napisaše nešto na tu temu....koje sranje...grdne novce i wellness potroših na besmislene selidbe....jebeš ti ovo sranje - bacam se na Mafia Wars :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...