Jump to content

eRepublic


Panzer Serbia

Recommended Posts

Omg. Prestanite da me kulirate bre! :) Kako da cancelujem account?!?! :) :)

Ko te jebe kad si se registrovao vec :) :) :)

Nema napolje :P

 

 

Nego,citam ovu temu i umirem od smeha,hahaaha :) :) :)

"Idem u Portugal","Necu da placam danak Hrvatima","Okupirali nam teritorije","Ajmo u Indoneziju","Potrosio sam novce,selim se ja iz ove drzave"...

Mislim,nemam pojma o cemu se radi u toj igri,al' samo kad procitam komentare ovde - hahahahaha,underground :):rockdevil:

 

Mora da je zanimljivo :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko te jebe :P

 

 

Nego,vi tamo sto picite to - jel je Zrenjanin okupiran? :)

Ako jeste,da se i ja registrujem,da pobijem okupatore,a ustanak ima da krene iz Srednjeg Banata,jel vam jasno :violent:

 

 

EDIT:prvo Zrenjanin,onda ostatak sveta :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ja sam lvl13, al i dalje osim sto radim, treniram i ratujem nista drugo ne radim, a za to mi treba ukupno 5 minuta na dan. a razmisljam da osnujem kompaniju, pa ono aj neki savet sta valja proizvoditi gde mogu da vidim kolko se sta isplati praviti i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

upao sam u okupirani beograd ,nashao shljaku i to je to nevidim nishta drugo shto bih mogao da radim dok se po srbiji ratuje ..

 

ko je josh tamo da vas dodam ko prijatelje pa da osnujemo neku druzinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes k'o ja u Rusiju, radis, ratujes - nabijas skill, i onda se vratis kao 15/16 level posle 50ak dana ili sl. u Srbiju. To je jedini nacin da Srbija ojaca (ok, mozda ne jedini, ali svakako dobar). Trenutno sam 13 level, igram nesto preko mesec dana. Rusko imigraciono ministartsvo ti daje karte i hranu u pocetku, a posto imaju q5 bolnicu u Kalingradu, keva je za ratovanje. Jos jedna dobra opcija je Indonezija, oni uvek ratuju :)

 

edit: Rle, to sto radis u Bg-u radis za Hrvate, njima se sliva novac u drzavnu kasu. Bolje se seli momentalno ;)

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...