Jump to content

Prorok


Recommended Posts

Томба, брате, ал' си се примио на ову причу..Брука.

Шта има овде да се расправља, човек је направио албум. На то има право...наше је да оценимо да ли је добар или лош и то је то. Колико сам приметио, ти не слушаш БМ и не видим потребу да долазиш на теме о истом и расправљаш.

 

 

Prvo nemam ja sta da se primam na Jovanovu pricu, da si lepo procitao moja dva posta ovde ti bi video sta ja u stvari zelim, a to je da mi Jovan odgovori na par fino i kulturno postavljenih pitanja...

Njegovo je da pravi albume i niko mu to ne brani, sto se mene tice ja Jovanu zelim sve najbolje , u to nemoj niko da sumnja, a meni ( niti bilo kome ) niko ne moze da uskrati da napishem sta mislim o samim Jovanovim materijalima, albumima, projektima i spotovima, ako sam vec ja odvojio svoje vreme da ih downloadujem pa onda da ih poslusham i pogledam...

 

Kad sam vec kod spotova, ona dva druga sto je stavio sa probe ...zvuche mnogo zesce nego onaj a la shumenko spot.

 

I otkud ti mozes da znash shta ja slusham ? Ja kad sam slushao, sekao se i pisao grafite Bathory, Venom, Sarcofago, Deicide... mnogi od vas tada nisu bili ni u planovima roditelja, a kamoli da su bili rodjeni, tako da nemoj ti mene da terash sa bilo koje teme sa ovog foruma i bilo koje teme sa bilo kog podforuma, pisacu i raspravljacu gde god ja to hocu ako za pisanje i raspravu imam argumente.

 

I nemoj da izigravate Jovanove advokate ako vas niko ne placa za advokaturu, Jovan nek mi odgovori na onih par pitanja koje sam mu postavio, nek lepo napishe da li je nekome preko slao materijale, shta ti od preko misle o tome shta on radi i ako nije slao zashto to nije uradio.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ок другар..нека ти он одговори кад му скину бан.

Толико.

Иначе албум музички ништа није гори од 50% андерграунд бендова.

 

 

Nisam znao da je Jovan banovan...moze i preko poruke da odgovori.

 

Sto se albuma tiche, blasfemichna muzika koju Jovn hoce da radi ne bi trebala da bude prepuna disharmonije i kakofonije, ali ako on tako voli, to je njegova stvar kako ce njegov projekat da zvuchi.

Edited by Tomba La Bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovorio mi je Jovan porukom...posto je banovan stavicu ja odgovor.

 

copy/paste

 

Goat Evil - Luciferian Holocaustus Supremacy

OVO JE IZDANO ZA (Krieg Distro & Prod's) u 100 diskova i 20 kaseta...

BRAZILSKA IZDAVACKA KUCA

 

 

Goat Evil -U Ime Zla

OVO JE IZDANO ZA (Ugly Cunt Records)ne sjecam se tacno koliko diskova...

POSLjKA IZD. KUCA...

 

Black SS Vomit - Lex Dei Sathanas/Holocaust (Holokaostor Productions)100 KASETA

BRAZIL

 

TO JE TO...

NISAM JA NIKAD NESTO POSEBNO RADIO OKO IZDANjA...

A RADIM INTERVJU ZA Funeral March ZINE...

SVEDjANI...

 

 

A RECENZIJA IMA NA RUSKOM PORTALU...

http://www.darkside.ru/album/19509/

NA RUSKOM JE...

JEBIGA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Panzerfaust" je jedan od najboljih black metal albuma ikad.

 

Ja black slusam jako malo(svega par grupa), ali Panzerfaust je zakon, dileme nema. ne vadim ga iz auta, pesaci, cuvajte se :lol:

 

Slusajte Talvija :da:

 

 

 

Talvi prosvetitelj :D

 

Aha, zbunio si me, ja zaista nemam ništa protiv tebe ;)

 

Dokazi, lako je na recima to reci...dokazi da ga ne mrzis...i toplo ga zagrli :D

Edited by Feniks .
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kratko bih se ubacio, vezano za one komentare da se Jovan sa ovim zajebava. Svima bi bilo lakse da je tako. Ali on je, verujte, mrtav ozbiljan sa ovom pricom. Covek kad te udari nekim komentarom, mozes ili da se smejes, ili da ostanes bez teksta, zato sto to bude tolika nebuloza, i toliko se kosi sa svim ustaljenim normama oko toga sta je (generalno) dobro, a sta lose, da nema sanse da je moguce odgovoriti na tako nesto.

 

Ja sam se u pocetku nervirao (posto je doticni poprilicno grubo pljuvao Interfector na jednom BL forumu dok ga jos nisam ni poznavao - naravno, ludacki pljuvao, dakle bez ikakvih smislenih argumenata, nego ono tipa: jebeni BL metalci, svi hoce ferari i porse da vozaju itd. Kakav crni ferari i porse? ;) ), pa potom iskulirao, i na kraju skontao da je prelud, i da ne treba sve to preozbiljno shvatati, iako on sasvim sigurno shvata :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao mi je Jovan josh neshto u poruci naknadno.

 

copy/paste

 

E DjES...

AJ SAMO OKACI OVO AKO MOZES...

 

sahrana.jpg

U pitanju je kompilacija "Sahrana - En Nombre De Satanas"...

Kompilacija samo za peruanske i latino americke black metal manijake...

Izdano u samo 66 kopija kroz Legion of Torture 'zine / Evil Spirit distro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...