Jump to content

Prorok


Recommended Posts

Da, ali u stihovima se prica o ujedinjenju slovena da bi smo se oslobodili hriscanskih okova.

 

razumem na sta mislis slusam ja dosta takvih bendova iz rusije.znaci pritom mislim na ovakve stvari

 

http://www.youtube.com/watch?v=JCoaZqJcWnQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=OvwHcpI4ops

 

 

 

ja mnogo volim slovenski nacionalizam i nacionalizam generalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista ni ne propustas.Jedan od onih bendova koji samo nabijaju bubanj i reze u mikrofon kao besni pilici.

Bez ikakvog smisla i logike.

Sad ga i ti malo pretera. :haha: Ti kao da si slušao samo demo, a mislim da ni on ne zvuči tako. :haha:

Nisu oni uopšte loši, samo ih ljudi (a i sami sebe) previše uzdižu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ga i ti malo pretera. :haha: Ti kao da si slušao samo demo, a mislim da ni on ne zvuči tako. :haha:

Nisu oni uopšte loši, samo ih ljudi (a i sami sebe) previše uzdižu.

 

meni je jedan drugar pre negde godinu dana i par meseci kod sebe na slavi u prolazu pustio 15 sekundi pocetka jedne pesme od may resulta i mogu ti reci da je bilo sranje.na osnovu tih 15 sekundi koje sam cuo sam skontao da je bend sranje i nemam nameru da ih slusam.a kada vidim da se ljudi loze na njih onda tek nemam nameru da ih slusam.sto se ti isti ljudi ne loze na recimo kemala malovcica umesto na may result.zato sto su debili

Edited by Теша Тешановић
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ok evo napravio sam izuzetak poslusao pomalo od ove pesme.evo sad sam cuo may result i izgleda da sam bio upravu,ovo ne valja.totalno postujem to sto se tebi to urose svidja,ali ono meni je ovo lose.radije bi slusao ovo

 

http://www.youtube.com/watch?v=fLniLpHuT_8

 

joj majko,tek tek ti je 16 godina a vec bi se ljubila :rockdevil:

Edited by Теша Тешановић
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesho kenjas mnogo, ako neko opise nekog duga masna prljava kosa, smesno oblacenje ti bi mi prvi pao na pamet. Nemash pravo nikog da kritikujesh.

 

Sam prichash da si "panslavista", a sam si ogrizao u turcizmu i muslimanskom razmisljanju i odevanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesho kenjas mnogo, ako neko opise nekog duga masna prljava kosa, smesno oblacenje ti bi mi prvi pao na pamet. Nemash pravo nikog da kritikujesh.

 

Sam prichash da si "panslavista", a sam si ogrizao u turcizmu i muslimanskom razmisljanju i odevanju.

Ovo zvuci kao intro za 20% warn + 3 dana zabrane postovanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...