Jump to content

Tom Clancy HAWX


ProgressiveR

Recommended Posts

Konačno jedan extremno kvalitetna letačka arkada! Ljudi moji ... kupio sam zbog ovog džosjstik! Igra, grafika, atmosefra, modeli aviona, misije .... sve što bi neko ko je želeo da postane borbeni pilot poželeo je ovde! Na ovo sam čekao ceo život!

 

Odmah skidajte i letite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minimum System Requirements

OS: Windows XP SP 3/Vista SP 1

Processor: Pentium 4 @ 2 GHz/AMD Athlon 2000+

Memory:1 GB on Windows XP/ 2 GB on Windows Vista

Hard Drive: 7 GB Free

Video Memory: 128 MB - Shader Model 2.0*

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c or 10

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive

 

Recommended System Requirements

Windows XP SP 3/Vista SP 1

Intel Core 2 DUO 6320/AMD Athlon X2 4000+

1 GB on Windows XP/ 2 GB on Windows Vista

Hard Drive: 7 GB Free

Video Memory: 256 MB - Shader Model 3.0*

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c or 10

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno jedan extremno kvalitetna letačka arkada! Ljudi moji ... kupio sam zbog ovog džosjstik! Igra, grafika, atmosefra, modeli aviona, misije .... sve što bi neko ko je želeo da postane borbeni pilot poželeo je ovde! Na ovo sam čekao ceo život!

 

Odmah skidajte i letite!

 

Video sam igru, moj brat mislim da je ima, i moram da kazem da je ovo za klince i/ili obozavatelja arkada. Ocekivao sam da ce biti u fazonu Ace Combat ili nesto sl. ali previse je nerealna i zakoni fizike poremeceni.. :zeleni: Pricam iz perspektive Flight Sim veterana (sve od ATF-a i Jane's do FlightSimX/X-plane).. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, to je misljenje igraca simulacija i Ejs Kombatanta - mozda ce se tebi svideti, samo sto kada sam gledao brata, mnogo brzo pici onaj avion, i ima neke nerealne fazone (naravno, nije ni AC preterano realan, ali ovaj ga potukao skroz) sa manevrima i cudan PoV (point of view) - nesto izmedju chase i enemy pos kamere! Videh i prvo lice, ali mi brat kaze da nemas skroz kontrolu nad PoV-om, ili on nema pojma, ali uvrnuto izgleda svejedno! Ja sam navikao da vozim kroz HUD PoV, i sa ogranicenjima na manevrima... ;)

Sto se tice video i audio efekata, mnogo je dobro, ali gameplay... ne znam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E upravo to je ono što je izdvaja i što joj daje elemenat zabavnosti ... 'beš igru gde treba da završiš letačku akademiju ne bi li mogao upravljati simulacijom ... koja je takođe nerealna, naravno, jer nije prava stvar. Čak i kad sediš u pravom (relanom) trenažeru, to ni izbliza nije kao pravo letenje.

 

Meni je ovo mnogo zabavno i lepo ... i uživam igrajući

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel barem malo realnije od Ace Combata? Kakav je dogfight? Jel treba samo jurcati za protivnikom kao na Ace Combatu ili treba koristiti neke fore, taktike itd?

Jedina dobra stvar kod Ace Combata (5, 6 je sranje) je priča, dok se gameplay sastoji samo od "idi tamo i za 5 minuta sjebi tolko i tolko AA Guns", ili neka besciljna jurnjava za protivnikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam rekao 'iz PoV-a simulatora', cisto da razbijem aluzije, jer si spomenuo 'da postane borbeni pilot' (a dosta takvih su simulasi, ako tako mogu da ih nazovem, jos ja nisam ni hardcore kao neke sto znam) ali naravno, ne mozes pretesko, zato je odlican naziv - Arkada! Mozda vizuelno lici na AC, ali totalno drugacije, i kontrole cini mi se i kao sto spomenuh ugao kamere! Uglavnom, kome se ne svidja uvek moze da skoci na AC: Belkan Wars i onaj AC: X ili kako se vec zove...

 

Disklejmer - moje iskustvo sa AC i sl. je sa konzole, cisto da ne bude zabune (Playstation 1,2 & 3), a simulacije sa PC-a (FS, Jane's F-15, F/A-18, IAF, USAF, itd itd..).. :P

 

P.S. Ja u svim letackim igrama moram da budem mirodjija... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Od kako sam se prebacio na Windows7 otkrio sam da HAWX pati od random bugova, odnosno ne sama igra nego to kako radio po Win7 ... obično mi se jednom u toku misije zakoči sve, pocrni ekran i onda sve vrati na normalnu ... ne znam šta je, ali ajde ...

 

Inače, dokle ste stigli, do kog ranka? Ja sam završio sve misije, sad ih prelazim na elite, da ubijem malo XP-a ... trenutno sam na 26 levelu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...