Jump to content

Okup: 2009.04.11. *Park SKC* Okupljanje pred Hammerfall


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ja ako pocnem sa krdzom od 14h, od kada stignem u BG, zaspacu na nekoj klupi i necu ni doci na koncert (a onda ce Laza da me kastrira :))

Nego sta :twisted:

Dodji,daj diskove,pa posle radi sta oces :)

 

 

5 podriga! :pivopije::rockdevil::pivopije:

:rockdevil::pivopije:

 

 

Ja, vas moram razocarati, i necu doci na ovaj skup. Suvise je gay. :P

OK,posto necu ustrojiti Windrider-a,onda cu tebe (nekog moram jebi ga) :)

 

 

 

E,daja cu ipak po svemu sudeci doci malo ranije - oko pola 6 :)

Vidimo se kod ulaza u letnju bastu :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја са студентског трга крећем око 6 . Ето ме око 6:15 ... ако не одем да спавам ...

Бај д веј , где је тај улаз у башту ? Нисам знао ни да је СКЦ има .

 

U bašti SKC-a održani su neki od najboljih koncerata poslednjih godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, meni je stvarno glupo ovako u zadnji cas, al' moracu i ja da ispalim, treba da pokupim ujaka sa stanice. :/ Ne znam da l' cu stici na svirku, ako stignem, videcu se s nekima od vas tamo. :pivopije:

 

 

edit: Sad vidim da je vecina odustala, ipak izgleda nije pametno praviti okupe tako cesto.

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da. Smor. xD A i bilo je gomila hammerfall likova, a i bili smo blizu ulaza, pa se čulo kako vrište, pevaju i sl.

 

Grišnak je ipak došao. :D Više nemojte praviti mini okupe, nego ono - jednom u 2 meseca. :da:

 

Ja sam sat vremena tražila rum. Ali bitno je da sam našla. :zeleni:

 

 

Ali najkultniji trenutak DECENIJE... Lunar, Grishnackh i ja tražimo rum. Odemo skroz do Terazija, kod hotela "Moskva", na nekoj trafici ima nešto što izgleda kao bankomat i ima besplatni internet. I dok sam ja čekala red na trafici - oni išli na YUMETAL. That's the spirit. :rockdevil::lol:

Edited by Brynhildr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo super. Kao sto rekoh, ovo nije okup, vec smo se nasli i popili par pivca i rakijica pre odlaska na koncert. :da:

Ko nece da dodje - ne mora.

 

Kad se sve sabere, ja mislim da je bilo oko 20 ljudi sve ukupno.

Laza, Telcontar, Princ, Sandman, Crusader, Nagaroth, Brynhildr, grinshack... video sam i angel 84 i jos par ljudi u prolazu..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo super. Kao sto rekoh, ovo nije okup, vec smo se nasli i popili par pivca i rakijica pre odlaska na koncert. :da:

Ko nece da dodje - ne mora.

 

Kad se sve sabere, ja mislim da je bilo oko 20 ljudi sve ukupno.

Laza, Telcontar, Princ, Sandman, Crusader, Nagaroth, Brynhildr, grinshack... video sam i angel 84 i jos par ljudi u prolazu..

 

a mene nisi video? E sada sam uvredjen! :P

 

Bilo jako malo ljudi , a i dosta smo odvojeni bili zato sto nismo bili u parku nego svako svome kod ulaza. Ali meni je bilo okej, iako sam ja bio mnogo umoran, jedva sam stigao, kasnio sam jel sam zaspao od umora na stolici kuci. Ali svejedno drado mi je da sam video neke ljude sa yuma i malo poprichao sa njima.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da. Smor. xD A i bilo je gomila hammerfall likova, a i bili smo blizu ulaza, pa se čulo kako vrište, pevaju i sl.

 

to jedan od razloga zasto nisam dosao,glupo mi je da blejim ispred skc ajde nekako u parku a ispred skc a druga stvar je to sto ne volim hammerfall i likove koji se pale nesto na metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

heeeh nije vama dobro #pppp cuj rum.. :)) al kad se jednom napijete od tog zla, necete vise nikad - nije to dzaba mornarsko pice hahaha

 

Veruj mi, znam. Zato pijem samo rum kolu, jer poslednji put kad sam pila samo rum - nisam se ničega sećala ujutru i od tada se ne napijam, čak i retko pijem. :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...