Jump to content

Okup: 2009.04.11. *Park SKC* Okupljanje pred Hammerfall


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za mene nema nicega boljeg nego kada odem dole u selo gde je rodjen moj deda i da dok slusam pesme tozovca ispod u hladu starog drveta u dvoristu sedim jeduci sa vrelim domacim hlebom domacim hlebom cvarke,kajmak,sunku i pijem hladno mleko posmatrajuci pasnjake,brda,sumarke i rodna polja sumadije

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mene nema nicega boljeg nego kada odem dole u selo gde je rodjen moj deda i da dok slusam pesme tozovca ispod u hladu starog drveta u dvoristu sedim jeduci sa vrelim domacim hlebom domacim hlebom cvarke,kajmak,sunku i pijem hladno mleko posmatrajuci pasnjake,brda,sumarke i rodna polja sumadije

 

Moze sve to, samo bez mleka. Kad sam jednom bila kod bivshe cimerke na Rudniku, jeli smo sve domace (sve to shto si naveo) i sveze izmuzeno mleko. Jao, majko moja, bedak je odbiti domacine! Pa sam to sasula za 3 sekunde u sebe (da se shto krace muchim), a oni mislili da mi se toliko svidja, pa krenuli da mi dosipaju... Jedva sam ih ubedila da "ne mogu vishe" :) . Bljak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema il' da se preimenuje u "Sta volite da zderete i pod kojim drvetom" il' da se zatvori...

 

 

Ajde bre da se nadjemo negde blize radnji?

Npr. tamo kod ulaza u letnju bastu SKC-a,gde su one...hm,daske,sta vec :bigblue:

Kapiram da ce biti dosta ljudi na tom koncertu koje poznajem,pa da ne moram da biram dal' cu biti,ne znam,sa vama u parku ili sa njima ispred SKC-a :)

 

 

By the way,ima 2 varijante kad stizem tamo.

Prva je oko/u 6,a druga je oko/u 7.

U zavisnosti gde zaglavim veceras :bigblue:

Tj. dal cu krenuti iz ZR-a ili odakle vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja ću biti i u parku i ispred SKC-a. Ulaz je u 20, a za prvi red se sigurno boriti neću (a ipak ću se na kraju naći blizu njega), tako da mogu da blejim i cugam pivce na okupu opušteno. Da nadoknadim što prošli put nisam mogao.

 

Btw, u koliko sati će početi okup?

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...