Jump to content

The Big Bang Theory (2007-2019)


Tanya

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Veoma mi je nekako cudno blacenje Volovica u seriji, pogotovo sada ova poslednja recenica od Seldona :"I never said that you are not good at what you'r doing, it is just what you are good at, is not worth doing." (ili nesto slicno). Ono cime se bavi Volovic inzinjerstvo/elektro-mehanika~tehnika je daleko korisniji, trazeniji i konstruktivniji posao od astrologije/eksperimentalne fizike/fizike(string theory). Pa da nema toga oni ne bi imali svoje konzole na kojima se igraju, svoju opremu sa kojom istrazuju, brdo stvari sto coveku olaksavju zivot u moderno doba itd. Bas mi je nekako ultra debilna i veoma nepromisljena ta recenica.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče to je samo zajebancija. Ali ako već tako gledaš, ne možeš postati inženjer ukoliko neko pre tebe nije postavio dobru teoriju.

 

Istina, ali to nije poenta moje price. Poenta moje price je totalno omalozavanje onoga cime se Volovic bavi, na skroz ne argumentovan nacin. I na kraju sve je to zajebancija, i bilo mi je okej u seriji sve do poslednje epizode i onoga sto je Seldon rekao. Zar neko ko nikad ne gresi i neko ko sve zna, bi dao tako banalnu izjavu? Jednostavno to je bilo moje opazanje i zamerka, nesto sto sam morao da podelim ovde sa vama, nije da ce mi to negativno uticati na seriju ili karaktere ili sta god, jer najpre je ovo humoristicka serija i zezancija, a tek onda nesto sto treba da ima jake naucne osnove. :D:pivopije:

 

Sto se tice onog drugog, definitivno greska, pisao sam brzo i napravio gresku, htedoh da izmenim u astrofizicar, ali edit time mi je prosao.

 

Pusti ga, ide po forumu, sere i prosipa pamet kilometarskim postovima, a glup ko kurac...

 

 

Jeste glup sam ko kurac, ali kako to da neko ko je glup ko kurac te uvek verbalno sjebe? Na cemu ti onda stojis decace mali? :D

Edited by Lunar
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Series creator Bill Prady has stated that the writers will start back writing season 6 in mid-June 2012 and filming of season 6 will begin in August 2012 On May 10, 2012, Prady stated that "Some favorite characters will not be seen in California when season 6 begins".

Edited by Vincent Hess

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Picke materine, sve su gori. Ne znam koja je epizoda gora, prva ili druga u novoj sezoni... Sve se vrti oko jebenih romansi, cak ce i Raža da naprave pederom, samo da bi i on imao neku vezu, nešto... Čak ni Sheldon ne izvaljuje situacije kao ranije. Poserem im se na taj njihov fazon, sve sto je dobro moraju da upropaste.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene uzasno iritira Sheldonova frizura. Znam da je nebitan detalj, naravno da nisam gledao zbog njegove frizure, ali ubija me u pojam.

Nove epizode su logican nastavak onoga sto su krenuli kada su likovi poceli da pronalaze devojke(pojava Prije, Bernandet i Ejmi, cetvrta sezona valjda). Nekome se to svidja, neko ne moze da podnese...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...