Jump to content

2009.09.26. *Zagreb* Zagreb Metal fest II


Pavao

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam svakako tu, a Borisu svaka cast na ovome!!

Bio sam i prosli ZGMF, lani kad su Amorphis i Unleashed odrali, kao i Sodom.

Ove godine je lineup opet odlican (po meni zbog presudnog cinbenika Dark Tranquilityija) :D

 

Sve bendove koji sviraju ove godine sam vec gledao ranije , najvise mi je drago zbog DT, Vadera i Eluveitie. I moram se zapit s Tankardovcima ovaj put :)

DT mi je jedan od all-time-fav bendova, imam si noge polomit na njima.

Eluveitie su odradili najbolji live nastup na proslogodisnjem Metalcampu, najbolji live nastup koji sam u zivotu gledao (samo steta sad, ne znam kakvi su jer su im ludi blizanci otisli iz benda, no...)

 

Ma joj, jedva cekam ee!

 

I posebno mi je drago zbog Iguta i Incitera!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dimmu - čisto da znaš da sam ja 2 i po meseca čekala na pasoš, tako da kreni na vreme. :D

o da..znam da se ceka minimum mesec dana,ali ja kakve sam srece dobio bi ga u oktobru :) gledacu da izvadim pasos krajem maja/pocetkom juna.valjda me nece tako zajebati da nedobijem pasos na vreme :mrtav:

za sada je karta u predprodaji 250 kuna sto je negde oko 2500 hiljade dinara

ovo uopste nije skupo za festival kao sto je ovaj..no gde si video tu informaciju? da li iko od forumasa iz hrvatske moze da mi kaze kako bi mi iz srbije mogli kupiti karte po preprodajnim cenama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono...pogledaj malo prvi post na temi !! :) :)

http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic.php?t=48213

mogli su to naglasiti malo vecim slovima :)

ja cu verovatno ici zbog marduka(tri puta po srpski :) ) i zbog vader-a.ostali bendovi me nesto i neinteresuju..odgledacu tankard,a ovo ostalo cu se skloniti sa strane jer nisam ljubitelj takvih zvukova..

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Potvrđen je i zadnji headliner drugog Zagreb Metal Festa – jedan od najvecih i najutjecajnijih bendova u metalu, britanski PARADISE LOST.

 

Bend nije potrebno previse predstavljati - radi se o jednom od prvih gothic-doom/death bendova u UK, koji su u svojoj bogatoj karijeri mjenjali muzicki izricaj, no ostali su jedan od najpopularnijih i najkvalitetnijih metal bendova danasnjice. Njihov trademark su pjevljivi refreni i catchy rifovi koji dovode koncertnu atmosferu do uzarenja. Bit ce ovo apsolutna poslastica, a na drugom Zagreb Metal Festu bend ce promovirati svoj novi album koji izlazi u rujnu, ali i predstaviti vecinu hitova iz svog kataloga. "Exceptional band, one of the most important in metal history

 

 

Dakle je-be-no!!! :D :D :D

Mislim, line-up za pozelit!

Sve jebeni bendovi i Marduk! :-) To se trazi! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...