Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

e ljudi svi mi idete na penis....koji penis vi sve ovo pisete i prepucavate se ko je veci baja...bezveze....nego da se vratimo na slipknot....dobar im je ovaj subliminal verses a?...WE ARE THE PULSE OF THE MAGGOTS!!!!! ako tako ide nisam dugo slusao....kupih cd u crnoj gori,lepa im je izrada za pirata....sto se tice vermiliona nisam bas skapirao sta ocete da kazete za corey-ev glas ali zvuci xtra....jeste obradjen preko kompa ali bla....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekstravagantne?

 

ekstraordinarne?

 

ekstraterestrialne?

 

suvishne?

 

dodatne?

 

shta znachi ekstra, jebalo vas ekstra?

ekstra je najgori izraz koji se ikada pojavio u srpskom jeziku!

 

izrazito me nervira, i svaki put kad neko kaze samo mi prodje neka jeza kroz telo... icon_mad.gif

Edited by Freak Kitchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije on tebi dusha, znash icon_smile.gif

 

inache, mislim da je sada pravo vreme da sa vama ovde podelim svoje misljenje o ovoj i slicnim raspravama. ono je odlicno predstavljeno u sledecih par recenica: "nikad se ne raspravljajte sa idiotima. oni vas uvek nateraju da se spustite na njihov nivo, a onda vas pobede iskustvom"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

haha @zak svaka ti dala

@tea sobzirom da je vizuelni izgled chlanova slipknota stavljen u drugi plan noshenjem maski, tvoj komentar na njihov izgled je suvishan, i nadasve subjektivan... kako ti reche "stojish iza toga da su ruzni"... hm mogu da nadjem gomilu zenskih postovu na ovom forumu, koji u sebi zadrze "mmm joey" "joey je sladak" "joey je prelep" "jebala bih joeya" i sl... tako da hm shut the fuck up...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi je dosadno...

 

Redom ću da ti odgovorim na svaku od stavki. Ovo je bilo prosto i moliću te da takav način obraćanja zaobiđeš u mom slučaju. Unapred zahvalna.

Lepo ti se obratila sa "gospodjice" i zatim iskazala svoj zakljucak na osnovu sopstvenog vidjenja tvog ponasanja. Ja tu ne vidim nista "prosto". (Uzgred, "prosto" znaci "jednostavno" a ne "nepristojno").

 

 

Hm.. itekako znak kako izgledaju članovi tool-a, ne moraš takve stvari da pominješ. Imaš pravo da ostaviš komentar, ali ako on nije vređanje, a tvoj komentar je donekle to i bio, zar ne. Možda ne vređanje ali pokušaj spuštanja.

Koliko sam mogao da primetim, ne, komentar nije bio vredjanje, niti pokusaj "spustanja". Bio je to komentar o izgledu benda uz nespretan pokusaj sale, i takodje ne preterano uspesan pokusaj ublazavanja istog komentara u recenici potom. Takodje, u kasnijoj poruci jasno je istaknuto da davalac komentara ne dovodi u vezu izgled clanova benda sa muzikom koju taj bend stvara i reprodukuje.

Uzgred, pravilo je i obicaj da se upitne recenice zavrsavaju znakom pitanja.

 

Nisam ti ja cura, znaš... Po tvojim komentarima shvatilo se drugačije zar ne? Da li treba da podsećam? Da zaista voliš nešto ne bi pljuvala čak ni izgled izvodjača. Mislim, šta ima veze kako neko izgleda dok je kvalitetan muzičar ili slično. Tako da ta pričica volim Iowu i sl mi je smešna. Da li ti imaš prava da nekom sudiš o izgledu, da govoriš ovo je ružno ili lepo? Da li bi volela da ja kažem da si ti npr loša osoba i da stojim iza toga. Davanje etiketa na osnovu minimalnih informacija bi u pomenutom slučaju bilo pogrešno, kao i reći da je neko ružan. A i ružno je.

"Cura" znaci "devojka" odnosno "mlada osoba zenskog pola", sto ti svakako jesi, sudeci prema informacijama datim u tvom javnom profilu na ovom forumu.

Ici u obozavanju dela neke osobe ili grupe osoba do mere da se obozava i lik se zove fanatizam, i predstavlja poremecaj licnosti, koliko znam.

Minimum neophodnih informacija da bi se mogao dati subjektivan sud o izgledu clanova benda o kom se trenutno razgovara je dostupan - rec je o fotografijama clanova benda bez maski. Samim tim, iskazivanje tog suda kao takvo se ne moze okarakterisati kao zlonamerno ili "ruzno".

 

Zanimljivo je i kako su drugi ucesnici razgovora na ovoj temi davali negativne izjave o izgledu clanova benda, ali posto su osvedoceni ljubitelji muzike istog, to im nije uzeto za zlo.

 

To je irelevantno. Rekla sam da izbor pesama govori sve o tebi. Zašto se vraćati na tu priču.

Hoces li da kazes da posedujes dovoljno siroko znanje i iskustvo u oblasti psihoanalze da bi mogla da izvedes sve neophodne zakljucke o nekoj licnosti samo na osnovu izbora tri omiljene pesme omiljenog benda?

 

Reci slobodno. Poštujem ljude koji imaju otvorene vidike (open sights) kad je muzika u pitanju.

Zanimljivo mi je kako osecas potrebu da frazu sa maternjeg jezika prevedes na strani - nije mi sasvim jasan razlog. Da li smatras da ta fraza zvuci vaznije, ili snaznije na tomom jeziku, ili mozda da ljudi zaista ne razumeju dovoljno dobro svoj maternji jezik, te da im se odredjeni izrazi moraju prevoditi na strani jezik kako bi ih bolje razumeli?

 

Opet to curo.. Da li sam ja tebe vređala u suštini. Izbegavam familijarnost sa ljudima koje ne znam lično, dakle da li imaš prava da priščaš na ovaj način o meni,a da me ne znaš. Da i sam ja rekla da si ti ovakva ili onakva? Daj bre dete... Imaš li ti gram mozga u toj plavoj glavi? Ako te zanima ko sam i kako izgledam pitaj neke ljude na ovoj temi. O ostalom neću ni da pričam.

"Curo" - "dete". U cemu je razlika? A opet nedostaje znak pitanja.

A nakon ovako postavljenog pitanja o inteligenciji sagovornika, kakvog ti prava imas da pricas o familijarnosti, ili "ne vredjanju, ali pokusaju spustanja"?

 

I da malena Tea, mogla bi da se najzad naučiš šta znači tolerancija i lepo ponašanje. Prestani da se čepiš po forumu.

Ovakav pocetak recenice sasvim potvrdjuje u prethodni moj komentar. Smatram da je red da ti naucis sta znaci tolerancija i lepo ponasanje, zato sto nedostatak istih nisam primetio u izjavama osobe kojoj odgovaras na ovoj temi (kao ni bilo kakvu vrstu "cepljenja").

 

Iskren pozdrav!

Sumnjam, iz nekog razloga, u tu iskrenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tea blink.gif

 

@ewig i ja imam respect za crematory mhihi.gif

 

@bzuva glup si ko svinja wallbash.gif

 

@obucar mesices ti ovu teu jos kako...samo joj posalji slike onih tvojih majica mhihi.gif

 

mozda su ruzni bez maski, ali stoji da su nesto najoriginalnije sto se ikada pojavilo u muzickoj industriji icon_da.gif

jeste da je poprilicno matoro, ali sam morao da odgovorim... sorry...

 

nikako ne mogu da se slozim da su nesto najoriginalnije eto se pojavilo u muzickoj industriji...

cist primer je npr. fantomas, koji su jedno 50 puta originalniji os slipknot-a icon_da.gif

i naravno... nisu fantomas jedini koji su originalniji od njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su nesto najoriginalnije u takvoj muzici sto je uspelo da postane mainstream

ne kapiram najbolje ovu tvoju recenicu... tj. nisam siguran sta si tacno hteo da kazes, posto ti je malo konfuzna recenica...

 

u svakom slucaju oni definitivno nisu izmislili neki novi pravac...cak i da jesu sigurno nije najoriginalniji...

 

i voleo bi da mi das (svoju) definiciju mainstream-a....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa oni su najvise toliko uspeli zbog nastupa i pristupa, a ne samo zbog muzike o kojoj mi ovde pricamo....

jel' mislis da bi oni isto ovoliko bili primeceni da su nastupili kao bilo koji bend, sa npr 4-6 ljudi u bendu, bez maski i bez celog tog pristupa u medijima i slicno... pri tom potpisali za mozda najpoznatiju "metal" izdavacku kucu u USA.. pa sta ces vise... mislim, svaka njima cast... treba to uraditi, ali opet ponavljam u tom uspehu mozda ima 30% muzike, sto naravno ne mora/ne treba da degradira kvalitet iste....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...